Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!

Публикувано от venciev 
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
05-12-2009 - 20:59:17
avatar
*drunk**drunk*:loveu:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
05-12-2009 - 21:21:55
Убийство да беше извършил г-н Парцалев, до сега щеше да е излежал присъдата.
ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ
СОЛТА И ПИПЕРА НА ИНТЕРЕСНАТА ДИСКУСИЯ
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
05-12-2009 - 23:36:36
С какво беше известен този Парцалев, че нещо не си го спомням?
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
06-12-2009 - 10:50:54
И аз давам подкрепа за Парцалев. Недопостимо е такова отношение към един от най-интерсените форумни бойци !

_________________
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
06-12-2009 - 14:26:32
Quote
g0g0
С какво беше известен този Парцалев, че нещо не си го спомням?

smiling smiley

Има два типа хора, които е трудно да се обяснят.

Първият, са сдържани в общуването си, вторият - колоритни. Не, като брой изяви...

Парцалев е от втория тип. Освен това, е и приятел на писалите тук, надявам се и мой... smiling smiley

Наздраве, на всички! Наздраве и на Парцалев! *drink1*

Поздравявам ви с песен на една Голяма Българка, изключително скромен човек... smiling smiley



smiling smiley*drink1*:loveu:
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
06-12-2009 - 21:39:13
Какво стана?Всевишния си мълчи по-въпроса с Парцалев?*sos**sos**sos*

Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
07-12-2009 - 01:05:13
Не го ли отключиха ?! *huh*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
07-12-2009 - 03:45:46
Не се чувствайте отговорни да защитавате Парцалев....не е нужно да сте съпричастни към случая,не е и нужно да сте му приятели!Въпросът и Проблемът е ПРИНЦИПЕН!
Никой от тъпите админи няма да ни обърне внимание на исканията ни,колкото и да защитаваме една кауза....мисля,че вече го разбрахме всички!
Едни и същи хора си хортуваме тук и ако ни няма,няма да има и форум....така,със загадки,с мълчание,с простотия от страна на администратор4етата/назна4ени от от Бай Иван/,вси4ко си върви ,според тях по план-още съществувамеsmiling smiley
Искам предварително да се извиня на всички съфорумци за псувните,които ще изреча в следващите изречения и да видим,дали тези тъпаци ще ме баннат и мен!Но и аз като Павката/Парцалев,няма да си сменя името във имоти.БГ..!!!!!!!!Слабият чОВЕК си е винаги слаб-това е ИМОТИ.НЕТ-прости,изключително прости селяндури,които нямат смелостта да си признаят собствените простотии и грешки и да напишат на нас Консуматорите едно простичко-ИЗВИНЯВАЙТЕ,СТАНАЛО Е МАЛКА ГРЕШКА, с колегата съфорумец ПАРЦАЛЕВ!
Не мога да изреча и напиша псувните към вас,мамка ви-не ми се събират в устата,дано влезнат във вашата....
Може би това е един от последните ми постове тук,затова искам да ВИ пожелая на всички съфорумци да сте здрави,късметлии,да имате много приятели,да не сте зависими от олигофрени като собствениците на този сайт,да се борите с неправдата и да защитавате приятелите си,защото приятелството е нещо истинско,нещо което не е свързано с пари.....трябва да има и ДУША!
Бог да Ви благослови!!!!!:loveu::loveu::loveu:
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
07-12-2009 - 10:11:47
avatar
Мога да ви дам идея как админите ще обърнат внимание:

- може да се напише едно нещо, където който желае, си въвежда потребителското име и паролата и всичките му съобщения във форума с години назад се сменят с да речем "Долу админите, Парцалев - президент" smiling smiley
- оригиналните съобщенията могат да се запазят, така че ако админите се коригират, да бъдат върнати обратно във форума.

Само на 10 души сметнах 25000 съобщения, т.е. форумът ще се напълни с горното.

Така съм сигурен, че ще обърнат внимание, защото една от целите на форума е да събира кликове от търсачките, заради многото думи в съобщенията. И без това за два месеца обявите в сайта са станали наполовина, ако замине и форумът, ще трябва да си закрият сайта.

Няма и нищо незаконно в подобно действие, защото съобщенията са си на пишещите и могат да си ги променят колкото искат.

Ако мислите, че ще е забавен експеримент, ще го направя. *angel*

Така че ако админите четат, най-добре да махнат бана сега и да ми спестят половин час писане на код.

*drink1*

Quote
venciev
Никой от тъпите админи няма да ни обърне внимание на исканията ни,колкото и да защитаваме една кауза....мисля,че вече го разбрахме всички!
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
07-12-2009 - 11:21:09
Ето какво излиза на компа на Парцалев и няма отговор от админите.



Иначе , ДОДО приемам предложението ти ...smiling smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.