Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!

Публикувано от venciev 
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
07-12-2009 - 12:56:55
avatar
venciev ,
Недей си тръгва. Нека дадем още малко време на собствениците- да вразумят служителя си, който е спрял достъпа.
Ако искаме да има резултат, трябва да сме единни. Поединичното напускане нищо няма да постигне.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
07-12-2009 - 13:24:37
Quote
venciev
Не се чувствайте отговорни да защитавате Парцалев....не е нужно да сте съпричастни към случая,не е и нужно да сте му приятели!Въпросът и Проблемът е ПРИНЦИПЕН!
Никой от тъпите админи няма да ни обърне внимание на исканията ни,колкото и да защитаваме една кауза....мисля,че вече го разбрахме всички!
Едни и същи хора си хортуваме тук и ако ни няма,няма да има и форум....така,със загадки,с мълчание,с простотия от страна на администратор4етата/назна4ени от от Бай Иван/,вси4ко си върви ,според тях по план-още съществувамеsmiling smiley
Искам предварително да се извиня на всички съфорумци за псувните,които ще изреча в следващите изречения и да видим,дали тези тъпаци ще ме баннат и мен!Но и аз като Павката/Парцалев,няма да си сменя името във имоти.БГ..!!!!!!!!Слабият чОВЕК си е винаги слаб-това е ИМОТИ.НЕТ-прости,изключително прости селяндури,които нямат смелостта да си признаят собствените простотии и грешки и да напишат на нас Консуматорите едно простичко-ИЗВИНЯВАЙТЕ,СТАНАЛО Е МАЛКА ГРЕШКА, с колегата съфорумец ПАРЦАЛЕВ!
Не мога да изреча и напиша псувните към вас,мамка ви-не ми се събират в устата,дано влезнат във вашата....
Може би това е един от последните ми постове тук,затова искам да ВИ пожелая на всички съфорумци да сте здрави,късметлии,да имате много приятели,да не сте зависими от олигофрени като собствениците на този сайт,да се борите с неправдата и да защитавате приятелите си,защото приятелството е нещо истинско,нещо което не е свързано с пари.....трябва да има и ДУША!
Бог да Ви благослови!!!!!:loveu::loveu::loveu:

Венци,
Мисля си, че точно там е ключовият момент - ключовата дума - приятели. Следващото е принцип. Доста хора си тръгнаха от тук, заради принципа и чувството на достойнство.

Може би, това е начинът, да се разчисти форума. Може би, това е начинът, да няма приятелство във форума.

При всички положения, форумът вече не е същият. Атмосферата не е същата.

Вероятно, има нова концепция, която е коренно различна от досегашната. Само, не ми е ясен, смисълът и целта на циркулярния мейл, който всички получихме. Там се казваше, че ще се вземат под внимание всички мнения и препоръки. Което, очевАдно не се случва.

До тук, две простички нещица поискахме - темата за децата да излиза на челна страница. Другото - когато се забранява достъпа на някого, да се предупреждава преди това и в случая - да ни се каже - защо е забранен.

Нито едното, нито другото - пишем си, питаме, приканваме, а някой гледа от горе - от високо.
"Като, си пееш Пенке ле, кой ли те слуша?"

А, може би, просто е лош мениджмънт. Много лош.

Не знам, може би Ками е права. Да се борим, но в името на какво?!

Не мога да проумея поведението на собствениците на сайта.
Анонимен потребител
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
07-12-2009 - 20:33:02
Quote
venciev
Едни и същи хора си хортуваме тук и ако ни няма,няма да има и форум....

Този форум го има от пролетта на 2003.
Някои хора появили се последните 2-3 години си мислят, че видите ли без тях той ще загине.
По-полека venciev.
Този форум в последните години заприлича на ...
Аз си спомням доброто старо време преди 4-5 години като сме си говорили с Joan, 4ovek, Продавач, Панчо, StefanB, имаше хора от овъргаз от експрес банк и т.н., без да сме се карали, псували и ... въпрки че сме били на различни позиции по доста въпроси.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
07-12-2009 - 21:08:11
Тинки,с цялото ми уважение към теб,но ти явно си от другата страна на бариерата и нямаш и намерение да помогнеш да се реши проблема с Парцалев.
А,това дали ще го има този форум или не,честно казано ще го преместя в съседния крачол!
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
08-12-2009 - 02:48:40
avatar
Готово, partzalev е с възстановени права.

*drunk*
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
08-12-2009 - 06:53:08
Да и аз виждам,че вече е тук,но не се е обажда.


Профил на потребителя
Списък форуми Списък със съобщения
partzalev [ Изпратете лично съобщение ] [ Добави приятел ] [ Покажи всички публикации ]

Е-поща:
Скрити
Мнения:
2 087
Регистриран:
2007-05-22 15:14
Последна активност:
2009-12-07 21:39

Добре дошъл отново .
*drunk**drunk**drunk*

Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
08-12-2009 - 07:09:26
avatar
smiling smiley аз писах човешки на magic и тя го оправи.

Само че аз ако съм на него няма да пиша.

Помня едно време в зората на интернет, като баннат някой в IRC какви войни за чест ставаха, интернет в България умираше заради това (доставчиците бяха с 64kbps външни връзки) smiling smiley


А partzalev ако чете, искам да го помоля - беше пуснал една скица на дядовата му къща преработена като възрожденска, ако може да ми я прати, защото е изтрита... благодаря.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
08-12-2009 - 09:38:27
Добро утро на всички от четата!
Днес е хубав ден за българката демокрация!
Да живее студентството!
Предлагам засега да оставим томахавките и да си поразчовъркаме мозъците с
идеи и виждания как да преживеем кризата. Смятам, че това е по-важно!
Благодаря на всички за подкрепата!
Не пожелавам на никой да се чувства като мен по време на изолацията!
Приемам, че е станала техническа грешка и след кански усилия админите
са я оправили!
Искам да споделя с всички, че усещането за свобода е невероятно!
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
08-12-2009 - 09:41:17
avatar
Quote
partzalev
Добро утро на всички от четата!
Днес е хубав ден за българката демокрация!
Да живее студентството!
Предлагам засега да оставим томахавките и да си поразчовъркаме мозъците с
идеи и виждания как да преживеем кризата. Смятам, че това е по-важно!
Благодаря на всички за подкрепата!
Не пожелавам на никой да се чувства като мен по време на изолацията!
Приемам, че е станала техническа грешка и след кански усилия админите
са я оправили!
Искам да споделя с всички, че усещането за свобода е невероятно!

*drunk*smiling smiley
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
08-12-2009 - 10:19:16
Благодарим на всички подкрепили Парцалев и застанали твърдо зад него и идеите му*bow*
Благодарим и на Админите,които проявиха разум и оправиха тази нелепа "техническа" грешка!
Обявявам темата за закрита!!!
Предстои ни трудна зима,да си помагаме един на друг е по-трудно,отколкото да си пречим*rose*
Добре дошъл Парцалев!*drunk*
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.