Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!

Публикувано от venciev 
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 10:16:41
Ми да си е пак ПАРЦАЛЕВ - с комбинация от кирилица и латиница winking smiley Това не решава проблема му с админа. В направи сам форума за да те баннат трябва да си сринал световния търговски център поне. И пак си шета един и окаква всяка тема. Вярвам, че подкрепата за ПАЦО ще си изиграе ролята - знаем градивната му роля и чувството за хумор. Има приказка нашият народ - За всяка грешка - и прошка... Все пак не е сериен изнасилвач, нали *ok*
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 11:07:19
Quote
venciev
Темата не ни я пускат на първа страница!
Админите наистина са много сърдити,дано поне ни дадат някакво ЛОГИЧНО обяснение за детското си поведение!
Дайте съвет на кого да се оплачем за бановете към Парцалев.Не може да няма последствия за комплексираните аднинистратори!!

Венци,
Не е до темата ти. Целият раздел "общи" не излиза на първа страница. Дори и темата за децата. Поддържайки я активна, си спестяват място за банери, които да им носят пари. А, сайт без... Не ми се говори...

Жалко е, наистина.

Парцалев да си прави нов ник със смяна на букви - изобщо не е решение. Което и подкрепям. Това е, като да се лъжем и надхитряме на дребно.
Аз, даже не съм наясно, дали с възстановен достъп, ще има желание да пише тук.

Не вярвам, че някой ще обясни, защо. Твърде от високо започна да се гледа тук.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 11:26:57
Дребни,бездушни душици!*black eye**black eye**black eye*
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 11:47:33
Научих се, пред клипчета да слагам точки, когато текстът е достатъчно силен и всички думи бледнеят.

Повече, от удачно е сега...

*****


smiling smiley.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 13:13:36
Айде, бре, дребни червено-кафяви заптиета, има ли някой от вас сурат да даде някакво смислено обяснение защо сте турили прангите на Пацо????!!!!!:g:eye popping smiley:g:eye popping smiley:g:

Ега ти задръстените комплексари!!!!:g::g::g::g:

Вий нормални ли сте, бре???!!! Вай, вай, вай, ега ти гьонсуратите, вий срама нямате ли, бре*black eye**black eye*:g:





От всеки цървул трандафор не става!!!!!
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 14:15:07
avatar
Quote
Muza


Не вярвам, че някой ще обясни, защо. Твърде от високо започна да се гледа тук.

Топките, Муза, топките..................по- скоро, липсата им............
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 16:19:19
Ками,за топките Парцалев много правилно го каза даже!Който си ги има-добре,но явно са се обидили тези,които трябва да имат топки,а всъщност ги нямат....:}А и едва ли това са най-обидните думи,които са засегнали явно много ограничените администратори БЕЗ ТОПКИ!
На тези гОСПОДА нищо не им остава друго освен да си сменят пола и да правят ...развлекателни програми!
Съжалявам,но всички съфорумци изгубихме един наистина достоен и истински биткаджия какъвто е Парцалев,без него форумът не е и няма да бъде същия какъвто беше!
Един по един всички ще се махнем от тук както е тръгнало!А то май настана това време!*stop*
Много ценни съфорумци изчезнаха от тук и наистина направиха добре!Хубавото е,че повечето от тях са ми приятели и с имоти.нет или без него ще си останем такива!!
С ТЕБ СМЕ ПАРЦАЛЕВclap:clap:clap:
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 16:53:21
Парцалев , аз също съм с теб и те подкрепям.

НЕКА АДМИНИТЕ СЕ ОБОСНОВАТ . То и без друго форума изтъпя... Ще чакам още малко и ако няма решение по проблема "Парцалев" НЯМА ДА СТЪПЯ ПОВЕЧЕ В ТОЗИ ФОРУМ, както каза един бивш съфорумец и се премести.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 17:18:35
avatar
Питам се, толкова ли е трудно да се погледне по другите форуми- как е решен въпроса там? Най- коректно е, да се зачеркне обидното, или цинично изречение и да се отправи предупреждение вътре в самия пост, като "цензуриращият" не остава в анонимност.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 17:37:42
avatar
Подкрепям всички,писали по-горе.
Нека се даде нянакво обяснение-разумно или не.
Partzalev не трябва да си сменя ника,а и не иска-и правилно.
Приятелю,за теб... [vbox7.com]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.