Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!

Публикувано от venciev 
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 18:58:06
avatar
Quote
argonavt
Парцалев , аз също съм с теб и те подкрепям.

НЕКА АДМИНИТЕ СЕ ОБОСНОВАТ . То и без друго форума изтъпя... Ще чакам още малко и ако няма решение по проблема "Парцалев" НЯМА ДА СТЪПЯ ПОВЕЧЕ В ТОЗИ ФОРУМ, както каза един бивш съфорумец и се премести.



Наздраве Парцалев

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!:]
04-12-2009 - 19:40:26
avatar
И аз бих искал да се присъединя към призива ти, Оунър.
А и страшно мразя по принцип подобен начин на действие. Човекът, взел това решение, би трябвало да се покаже пред всички, да обясни, да се аргументира, посочвайки факти, и да има добрината да защити позицията си при равни условия.
В тъмното и сенките се крият само орките.
Поздрави на Парцалев! Който има възможност, да му ги предаде от мое име. Благодаря!
Анонимен потребител
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
04-12-2009 - 20:17:08
И др. Иванов не се е появявал.
И на него ли пранги са сложили?

Питам само да не стане - не били компютри, а компоти.
И да не се налага да се обяснява че нямаш сестра.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
04-12-2009 - 23:45:34
avatar
Quote
Тинки Уинки
И др. Иванов не се е появявал.
И на него ли пранги са сложили?

Питам само да не стане - не били компютри, а компоти.
И да не се налага да се обяснява че нямаш сестра.

Др. Иванов сам каза, че си тръгва.
Ти, можеш ли поне да разбереш кой и защо е санкциониран, или като нас си в неведение?
Някой от шефовете направи ли си труда да прокоментира нещо?
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
05-12-2009 - 00:25:11
Както казват Камелия и Чичовци,наистина собствениците на сайта би трябвало да наложат Ясни правила как да се ползва сайта от потребителите-кое може и кое не може и не трябва да се прави!Както въведоха платените обяви без да питат,така и ни гонят един по един без да ги интерисува мнението на тези,които им носят голяма част от приходите им.На тези хора/не ги знам кои са/,но и 100 тояги са им малко!!Както повечето неща в Бг,тъкмо нещо тръгне към добре и ПРОФАНИТЕ го провалят.....и после кой им е виновен????
Нямат и капка съвест простаците/друго не мога кажа за админите/,да теглят чертата,да си признаят грешките,да се извинят на несправедливо засегнатите тук,да се извиним и ние,които пишем тук,ако трябва и да започнат едно ново начало,което ще бъде по-добро от това минало тук!
Наистина жалко за изключително прекрасните хора тук,с които се запознах през годините,жалко за можещите,жалко за хората,които се опитваха да помагат на незнаещите и да ги насърчават в ежедневните им проблеми!Жалко,че попаднахме на толкова големи ТЪПАНАРИ,които потъпкаха правото да се изказваме свободно в една свободна държава!
МАЙНАТА ВИ админ4ета!!Нека така ви върви бизнеса,както се разви този вАШ сайтclap:
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
05-12-2009 - 10:30:42
Quote
Тинки Уинки
И др. Иванов не се е появявал.
И на него ли пранги са сложили?

Питам само да не стане - не били компютри, а компоти.
И да не се налага да се обяснява че нямаш сестра.

Добре бе Тинки , защо никой от админи или шефове не "излезе" и "каже", че няма нищо вярно в банването на Парцалев и да се приключи???
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
05-12-2009 - 12:47:47
Dzvero,Парцалев няма достъп до форума,по-точно може само да чете и това е от близо месец!Може лесно да си направи нова регистрация с ново име,но той не иска да се "прекръства",както не иска и да се обрязва...Без никакво обяснение от администраторите защо,как и т.н.....ръп и точка,на някой идиот така му е хрумнало,защото Парцалев не му е "симпатичен".smoking smiley
Анонимен потребител
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
05-12-2009 - 15:20:54
Ти окъде си сигурен че е отрязан ами просто не е зарязал форума.
То и Joan я няма и ми липсва ама това не значи, че някой я е отрязал.
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
05-12-2009 - 15:53:09
Тинки,моля те,познавам Парцалев лично!Едва ли точно той би ме излъгал по телефона,за да ми каже,че достъпът му до форума е СПРЯН.
Ако можеш разреши проблемаwinking smiley
Re: ОТКЛЮЧЕТЕ ФОРУМА ЗА ПАРЦАЛЕВ,PLEASE!!!
05-12-2009 - 16:37:45
Joan ли ти липсва????!!!!!:ami:

Много интересно се получи, обаче. Нямаше я от доста време и .....изневиделица се появи в мътилката, когато се случиха ония нещица с форума. Защо ли Joan се появи иносказателно точно тогава???!!! ....И после пак така изчезна, защо ли, какво ли значеше това.....???!!!

Питам аз и отговор не искам:]winking smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.