Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Светът е оцелял, защото се е смял.

Публикувано от general 
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
14-09-2010 - 14:47:09
Ползвайте предпазни средства на работното място http://joke.bg/da-te-hvanat-v-krachka
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
27-09-2010 - 23:56:57
Често авторството на вицове се приписва на народното творчество,но сега имаме уникалния случай да видим раждането на вица от оплакване на колегата-съфорумец Дичо към модераторите.Ето го и самия виц:
"Едната от тези две крави може да е била жена ми, която от 17г. се занимава с имоти, или на Продавача жена му"

Яко нали?:]Това надминава "бисерите" от съдебните зали!
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
30-09-2010 - 18:26:35
Пред министерството на здравеопазването се струпала опашка. Случаен минувач пита хората на опашката:
- Тази опашка за направления ли е?
- Не, за министри на здравеопазването!
- Ама, не е ли много голяма?
- А-а-а-а, тя бързо върви
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
11-10-2010 - 19:15:18
Смешно ли?

Андрешко ( нерегистриран )
11.10.2010 18:56 Яжти, пийти и сирети, лебец в бобеца топнети, салатка си нарижети и ракийца наточети.
Яжти, пийти и сирети, тиливизора пуснети, гледайти, но ни мислети, вярвайти и съ чудети.
Яжти, пийти и сирети, псувайти, но си сидети, кучитатата си спасети, кучешки живот водети.
Яжти, пийти и сирети, на дицата помогнети, есимесчи изпратети и наздравица вдигнети.
Яжти, пийти и сирети, Сделка или не ришети, есимесчи пак пратети за игра съ запишети.
Яжти, пийти и сирети, чалга силно си пуснети, върху масата скочети и един гюбек фърлети.
Яжти, пийти и сирети, яко, яко изпърдети и жината опънети.
Кеф голям, нали? Кажети?
Яжти, пийти и сирети, данъците си платети, кредитите си върнети и трудети съ, трудети.
Яжти, пийти и сирети. Нямате пари? Ни щети? Ощи малко потърпети, само, докато умрети. /dir.bg/
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
14-10-2010 - 12:27:54
Едно дете казало на баща си - "Тате, мисля да се ориентирам към организираната престъпност.", а баща му само го попитал - "В държавния или частния сектор?"
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
04-11-2010 - 20:05:23
ГНЕВЕН ( нерегистриран )
04.11.2010 19:16 ЖИВЕЕМ В СТРАХ! ТОВА Е ГРЯХ! Бях седнал в градската градина в един прекрасен слънчев ден, когато черна лимузина паркира точно срещу мен. От нея слязоха двамина с дебели бичи вратове, по тялото ми тръпка мина и сви сърцето ми на две. Онези тръгнаха опасно към пейката и моя страх. "Сега ме хванаха на тясно!" Дори да дишам, май че спрях. - Къде е улица "Кокиче?" - залая басово един. Кръвта обратно в мен изтича. "Спасен съм - рекох си, - амин!" - След парка третата наляво - гласът ми изора бразда. Погледнах мутрите кораво, повярвал в своята звезда.... още - Мерси, брато - залая оня, - вземи цигара, запали, че трети ден Михаля гоня по тия щури махали. Там някой Боре сгазил лука, на шефа номер изиграл, но ще открием днес боклука, пиши го богу дух предал. Опъвах скъпата цигара, след мутрите зареял взор. Колата яростно подкара убийствения си отбор. Печеше слънцето отгоре, но в себе си почувствах мраз, защото търсеният Боре, боклукът де, това бях аз.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
05-11-2010 - 20:39:18
05.11.2010 /dnes.dir.bg/ Уважаеми гости, Добре дошли в България,Родина на маслото от крава,на киселото мляко и на колбасите Стара планина.И на магистралите.Тук ще ви посрещнат усмихнати,
гостоприемни и трудолюбиви българи-мафиоти.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-11-2010 - 17:52:56
Откраднаха златото на „леярите”
18.10.2010 20.00

Скандален обир от митнически склад на Летище София -
откраднати са над 340 кг злато, сребро и платина, конфискувани при
операция "Леярите", съобщава БНТ.

Ценните метали са съхранявани в склад на Терминал 1 на столичното летище.

В склада са съхранявани още и конфискувани контрабандни цигари, алкохол, черна и бяла техника, но крадците не са проявили интерес към тях.

Неизвестните крадци са разбили последователно две помещения
на складовете за митническо съхранение на летище "София". След като видели, че първият склад е празен, те пробили дупка в стената между него и второто помещение. Там се е съхранявало златото, среброто и платината, конфискувани при операция "Леярите".

За голямо съжаление не е бил включен СОТ-а, който е допълнителна защитна преграда за евентуални престъпни деяния, които са се случили. В момента колегите правят оглед и продължават издирването на лицата, които са извършили това престъпление, съобщи вътрешният министър Цветан Цветанов.

От три каси са задигнати 320 килограма злато, 20 килограма сребро и 1 килограм платина.

Според източници на БНТ охранителната система е била изключена с код снощи към 19 часа. Освен това касите с ценните метали са били оставени отворени.

След като крадците са прибрали плячката си, необезпокоявани успели дори да разхвърлят косми и полеят всичко с алкохол, за да заличат следите си.

Припомняме, акция „Леярите" бе проведена на 19 август, когато петима души бяха арестувани за незаконно изнасяне за Турция на платина, злато и сребро. Разследващите намериха и доказателства, че част от ценните метали са крадени. /БНТ



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-11-07 19:42 от general.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
13-11-2010 - 04:02:31
В полицейска операция "Комбинаторите" са задържани шестима души, заподозрени за кражбата на ценни метали в безмитния митнически склад на столичното летище.
Това съобщи за Агенция „Фокус” министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов.

На 18 октомври от склада бяха откраднати над 340 кг злато, 20 кг сребро и 1 кг платина, конфискувани при акцията на МВР "Леярите". Тези цифри бяха съобщени официално веднага след обира. Днес обаче Цветан Цветанов уточни, от склада са били откраднати 1.8 кг платина, повече от 20 кг златни накити и 369 кг сребро.

Цветанов разкри, че е задържан Георги Генерала, дългогодишен митнически служител, работил на митница „Горубляне” до 2009 г. Задържани са още Сашо Пандиза, многократно осъждан за кражби, хулиганство и изнудване, и Славчо Цайса - също с богато криминално досие.

Сашо Пандиза е представян от Георги Генерала като представител на фирма, от която са били отнети големи количества цигари и така е могъл да направи обследване в склада, обясни министърът.

В Самоков рано тази сутрин е задържан Петър по прякор Бонифорти, "задържано е и едно момче" в столичния квартал „Младост”, допълни Цветанов. Той обяви, че е арестуван и Васо Ченето.

Цялата престъпна група е установена и са задържани общо 6 лица, заяви старши комисар Валери Йорданов, директор на СДВР, цитиран от "Фокус".
Осем адреса са претърсени в София и Самоков, допълни той. От претърсените адреси се изземват пари, златни накити, лаптопи, от един от адресите е иззета радиостанция.
Обиските са в апартаменти и офиси в кв. „Младост”, в кв. „Люлин”, ул. „Нишава”, кв. „Стрелбище” и в град Самоков, каза още той.
Операцията се провежда съвместно с Градската прокуратура и дирекция БОП.

По-късно от МВР представиха пълния списък на задържаните в започналата в 06.00 ч. операция "Комбинатори".
Организаторът на обира е Г.Н.- Генерала (45 г.). Заловени са още; А.М.- Сашо Пандиза (45 г.); В.Д. (41 г.) по прякор Ченето, осъждан за кражби и с регистрации за кражба на автомобил и изнудване; С.К. (43 г.), известен като Цайса; Я.Г. (33 г.) и 39-годишния П.Н.- Бонифорти от Самоков, криминално проявен с регистрации за противозаконно отнемане на автомобил.

Силно занижен е бил контролът на ограбения митнически склад на летището, а кодът на сигнално-охранителната система не е променян от 2002 г., каза по-късно днес директорът на столичната полиция Валери Йорданов, цитиран от БТА.
Шестимата арестувани днес получи кода от служител, който работи в склада.

Не е ясно дали откритите ценности при обиските са от липсващите при обира благородни метали. Според разследващите е имало очевидци на кражбата.
Зам.-градският прокурор на София Роман Василев отказа да конкретизира какви точно обвинения ще бъдат повдигнати на задържаните.

Забележка с повишена трудност: 1. Георги генарала не съм аз.
2. Какво търсят ценните метали в склад за алккохол и цигари? Хм.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-11-13 04:05 от general.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
19-11-2010 - 22:34:24
Политически дебат между двама кандидати за депутати:
- Престанете най-после да мамите своите избиратели!!!
- Не, вие спрете да мамите избирателите!
- Не, вие!
- Не, първо вие!!!



Пука се гумата, шофьорът слиза, вади крик от багажника и започва да сваля колелото.
Любопитен минувач спира до колата.
- Какво става?
- Как какво? Свалям колелото.
Минувачът взема щангата и прасва предното стъкло.
- Аз пък ще взема радиото!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход