Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Светът е оцелял, защото се е смял.

Публикувано от general 
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-05-2010 - 14:59:57
Quote
Poli_2
Как започва работният ден на българският гражданин?
Ставане в 5:30, хигиена до 6:15. След това отваря входната врата, за да не я разбият антимафиотите, ляга на пода с ръце на гърба и ........чака. До 8:30 стои така.
Ако до тогава никой не е минал да го вземе, :] става и отива на работа...

:]:]

Да, ама аз ще извикам Мара Бунева. Тя ши ги упрай... :] Няма да смеят и да припарят, биля... :]:}*rose*
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-05-2010 - 15:05:45
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-05-2010 - 18:28:42
Шъ ги упрая аз тях!
Ама Поли е пропуснала да спомене, че първо репетират върху певци и артисти, като по-подходящи за сцените (човекът Глас, например) :] и едва след това се отправят с камерата за реалните снимки на екшъните :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-05-2010 - 18:30:45
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-05-2010 - 19:22:34
avatar
Пред “Пирогов” бинтовани съпрузи спират такси. Сядат и казват на шофьора:
- Само не карайте много лудешки, моля ви. Щото вчера попаднахме на такъв ненормалник и бързак, че катастрофирахме...
Шофьорът радостно се обръща:
- А, вие ли сте - не ви познах!


Кола блъснала пешеходец и се наложило да му ампутират единия крак. Нещастникът поискал половин милион обезщетение.
- Аз да не съм милионер! - разкрещял се шофьорът.
- А аз не съм стоножка...


Шофьор на тир си поръчал в крайпътно заведение пържола, но щом келнерката му я донесла, трима рокери от съседната маса му я взели и я изяли.
Шофьорът все едно нищо не е станало - платил на келнерката и си излязъл.
- Веднага си личи - изкоментирал един от рокерите, - че тоя приятел хич не го бива да се защитава!
- Да, така е - съгласила се келнерката. - Че той не може и да кара. Докато тръгне, и размаза някакви три мотора...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-07 19:34 от SAHIB 31.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
16-07-2010 - 19:17:30
Веселин Маринов зарадва своите почитатели с новия си албум. Дискът не се отваря и не се чете.

Новият световен шампион по хвърляне на диск е българин. Хвърленият диск е бил на Веселин Маринов.

В. Маринов нападнал беззащитен човек в парка, като го заплашил, че ще му изпее някоя своя песен.

Вчера Веселин Маринов е нападнал човек в парка и му е изпял новата си песен…

Лилипут среща Веско Маринов:
- Веско, приятелю, израснах с твоите песни!

Веско Маринов се хвали на свой приятел:
- Вчера се върнах от Сомалия. Направих благотворителен концерт в помощ на децата там!
- Браво, Браво! Нека видят, че има и по-страшно от глада…

След ядрената война останали само хлебарките. Тогава зазвучала песен на Веселин Маринов и животът на земята свършил.

- Има 100 крака с 10 зъба – що е то?
- Концерт на Веселин Маринов

- Какво има 50 крака и 3 зъба?
- Първия ред на концерт на Веселин Маринов.

Канадската рок-група The Total Annihilator са се прекръстили на Annihilator от уважение към творчеството на Веселин Маринов?

Личен приятел на Веско Маринов му споделя:
-Слушах твоя албум.
-Последния ли?
-Силно се надявам…

Приликата между гръмотевицата и Веселин Маринов е, че не се знае къде и кога ще удари.

Каква е разликата между една глава лук и Веселин Маринов?
Никой не плаче, когато нарязват Веско на парчета.

Каква е разликата между Веселин Маринов и терорист?
Терористите имат симпатизанти.

Попитали Радио Ереван: Какво е единственото нещо по-лошо от Веселин Маринов на концерт?
Радиото отговорило: Добър въпрос. Ние все още се опитваме да разберем същото!
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
20-07-2010 - 23:31:09
След кратко посещение в Рим за да подмени табела с грешка в римска църква на път за Австрия и официалната му там двудневна визита, министър-председателят Бойко Борисов се прибира в къщи. Другарката му в живота го посреща и със загрижен глас му казва:
- Прекалено много работиш, Бойко, преуморяваш се... - Виж се в огледалото какви торбички под очите имаш...
- А! - сепнал се Бойко Борисов - И по огледалото ли ме дават!
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
25-08-2010 - 12:57:46
Как да четем обяви за недвижими имоти


[bogatstvo.net]
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
25-08-2010 - 16:45:55
Банките умоляват, съветват и предупреждават:

1. "Използването на дебитната карта като стъргалка за лед, подложка за горещи напитки, линийка за чертане, ножче за рязане или като средство за очертаване на бели кокаинови черти е неуместно и може да доведе до повреда на физическия носител"
2. "Моля, не се опитвайте да триете тъмната лента на гърба на дебитната крата - това е магнитна линия, а не ваучер за презареждане на Прима"
3. "Моля не пъхайте в отвора на банкомата нищо друго, освен дебитни или кредитни карти. Пъхането на лични карти, шофьорски книжки, касови бележки или войнишки медальони няма да ви осигури желаната сума.
4. "Банкоматите не осребряват лотарийни билети или тото-фишове. Безмислено е да пробвате и със Смарт карти на Шел или Била"
5. "Банката не е дружество за топлинно счетоводство и не може да ви обясни защо сметката за парното този месец е толкова голяма. Не мислим че и самото дружество за топлинно счетоводство може"
6. "Не замерваме водомери, не сменяме бушони, не извършваме авто-монтьорски услуги, не знаем защо GSM-а ви не работи (а как тогава ни звъните от него?), нямаме специалисти по къртене, чистене, саниране, извозване на битови отпадъци, нито пък си имаме идея защо вестникът ви не е пристигнал"
7. "Ние сме банка, по дяволите, телефонът на телефонни услуги е 144"
8. "B-connect е услуга на мобилен оператор, а не телефон за свързване с нашата банка. Въпреки това ви поздравяваме за отличните познания по английски език"
9. "ПИН кодът ви е четирицифрено число, което само вие знаете. Номерът на картата не е ПИН код. ПИН кодът ви също не е номер на картата"
10. "При желание да теглите суми от вашата сметка на гише, моля носете със себе си документ за самоличност. Показанията на жена ви не са достатъчни, за да сме сигурни, че това сте вие. Нито пък снимка на маса с шефа на клона"
11. "Моля не разпитвайте охраната на входа или санитарните служители за салдото по текущата ви сметка - има други служители в сградата, които могат да са ви много по-полезни"
12. "Голямото електронно табло в кредитния салон показва информация за предлаганите от банката котировки. Не можем да пуснем любимия ви сериал на него. Охраната и служителите не знаят дали Мелинда се е целувала с Диего"
13. "Ако искате нашите служители да ви познават по име и поздравяват всекидневно по телефона, просто пропуснете да платите месечната си вноска по кредита"
14. "Погашенията на лихви и главница се извършват единствено в брой или чрез превод чрез легитимни платежни средства. Селскостопанска продукция, домашна ракия, плетени вълнени чорапи или автограф на Димитър Бербатов не се признават за валидно платежно средство. Въпреки това, благодарим за червеното вино"
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
27-08-2010 - 09:11:31
Скъпи съпруже,

Пиша ти това писмо, за да ти кажа, че те напускам. Бях добра съпруга седем години, и ти по никакъв начин не го оцени. Последните две седмици бяха ад. Днес се обади шефа ти и каза, че си напуснал работа и това беше последната капка.

Тази седмица се прибра в къщи и дори не забеляза, че съм си направила прическа и маникюр, наготвила съм ти любимото ястие и дори носех ново бельо. Прибра се, наяде се набързо и отиде право в леглото след мача. Вече не ми казваш, че ме обичаш, не ме докосваш, нищо не правиш. Или ми изневерчваш, или просто вече не ме обичаш, което и да е аз си отивам.

П.П. Ако искаш да ме намериш, не се опитвай. Аз и БРАТ ТИ се преместихме в Западна Вирджиния заедно!
Живей си живота! > Твоята Бивша жена

***********************************************************

Скъпа бивша жено,

Твоето писмо днес направо ощастливи деня ми. Вярно е , че с теб сме женени от седем години, но това което ти беше е много далече от добра жена. Гледам толкова много спорт, за да заглушя твоето постоянно мрънкане. Много жалко, че не действа. И забелязах, че си си отрязала цялата коса, първото нещо което си помислих беше “Изглеждаш като мъж!” Майка ми ме е възпитала да не казвам нищо, ако не мога да кажа нещо хубаво.

Когато наготви любимото ми ястие, сигурно си ме объркала с БРАТ МИ, защото аз не ям свинско от седем години. Легнах си да спя когато те видях с бельото, защото етикета с цената беше още на него. Искрено се надявах да е чисто съвпадение, че брат ми взе 50 долара на заем тази сутрин от мен, а твоет бельо струва $49.99.

Въпреки всичко, аз все още те обичам и реших, че можем да се справим с това. За това когато разбарх, че съм спечелил десет мильона от лотарията, напуснах работа и ни купих два билета за Ямайка.

Но като се прибрах в къщи теб те нямаше. Всичко си има причина предполагам.

Надявам се, че ще получиш пълноценния живот, който винаги си искала. Адвоката ми каза, че с това писмо, което си ми оставила, няма да получиш нито цент. Хайде със здраве.

П.П. Не знам дали съм ти казвал това някога, но Карл, моя брат се роди Карла. Дано това не е проблем.

Поздрави : Безумно богат и свободен!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход