Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Светът е оцелял, защото се е смял.

Публикувано от general 
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-01-2010 - 13:05:20
Филка, коя роличка ще е за мен? winking smiley

Скорпи, така са сапунките ... "дуги и тужни", като сръбска песен! :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-01-2010 - 13:42:06
Да, бе, Ели, ама ние сме по късия разказ с хепи енд*rose**ok**drink2*

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Домът е храм на тялото, тялото е храм на душата."
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
09-01-2010 - 02:46:21
Според последните изследвания:
10% от жените са правили секс с непознат, когото са срещнали преди по-малко от час.
20% от жените са правили секс на неочаквани места.
36% от жените обичат да се разхождат голи.
45% от жените обичат тъмни мъже със сини очи.
46% от жените са пробвали анален секс.
70% от жените предпочитат да правят секс сутрин.
80% от жените не са правили секс с друга жена.
90% от жените искат да правят секс в гора.
99% от жените никога не са правили секс в офиса.
Какъв е изводът? От гледна точка на статистиката е много по-вероятно да правиш анален секс с гола непозната, която си срещнал да се разхожда рано сутринта в някоя гора, отколкото в края на работния ден в офиса.
В такъв случай, защо висиш до толкова късно в офиса, така или иначе от това нищо добро няма да излезе? smiling smiley
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
09-01-2010 - 02:52:56
Мъж и жена правят секс. След като свършва мъжа запалва цигара, докато жената е още в леглото. Жената се обръща към него и със невероятно секси глас го пита: - ша ма завтаряш ли или да съ загащвам? *huh* smiling smiley
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
09-01-2010 - 03:07:33
Днес една ми праща снимка по e-mail и текст:- правя секс за пари. Разгледах й снимката много внимателно ,очевидно тя плаща...smiling smiley
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
09-01-2010 - 10:11:19
Мениджър и програмист

Човек, летящ на въздушен балон, установил, че се е загубил. Той се спуснал по-ниско и забелязал на земята човек. Спуснал се още и се обърнал към него:


- Простете, можете ли да ми помогнете? Аз се разбрах с един приятел да се срещнем още преди час, но не знам къде се намирам сега.


- Вие се намирате на въздушен балон на 30 фута от повърхността, между 40 и 42 градуса северна ширина и между 59 и 60 градуса западна дължина.


- Вие сигурно сте програмист?


- Да, как се досетихте?


- Вие ми дадохте абсолютно точен отговор, но аз нямам никаква представа какво да правя с тази информация и все още съм се загубил. Откровено казано, Вие с нищо не ми помогнахте.


- А Вие навярно сте мениджър?


- Да, и как се досетихте?


- Вие не знаете къде се намирате и накъде отивате. Издигнали сте се дотук благодарение на въздуха. Дали сте обещание, което нямате представа как да изпълните, и очаквате хората, стоящи по-ниско от вас, да решат вашите проблеми. И накрая, Вие се намирате в същото положение, в което бяхте преди да ме срещнете, но неизвестно защо, за него се оказах виновен аз.

...............................................................................................................................................................

Телефонно обаждане в пожарната:
- Ало, пожарната ли е?
- Да.
- Слушайте сега да ви разправя за какво става дума... Значи, преди три години имаше у нас един купон. Един приятел донесе трева. Свихме цигарки, повечето я изпушихме. Обаче оставихме малко и посяхме в една саксия.
- И какво?
- Порасна голяма, даде реколта и на следващата година пушихме от нея. После я преместихме в една голяма саксия от фикус и я сложихме на терасата.
- Е?
- А миналата година пак правихме един купон. И един идиот да вземе, че да ритне саксията от терасата...
- Е?
- Ами всичко се разпръсна из двора, обаче взе, че се хвана долу в пръстта и сега целия ни двор е обрасъл с тая трева.
- Абе ние тука сме пожарна, за какво ми ги разправяш тия неща?
- Именно! Искам да ви кажа, като идвате да гасите пожара да не изпотъпчете тревата в двора!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-09 13:43 от Justy.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
09-01-2010 - 15:17:51
Кметът на Москва отива на гости на колегата си в Ню Йорк. Вижда ,че той живее доста добре в сравнение с това, което получава и го пита как се получава така. Кметът на Ню Йорк му показва една сграда отсреща и пита: "Виждаш ли онази болница? 10%".

След време кметът на Ню Йорк връща визитата на приятеля си от Москва и забелязва, че той дори е много по-богат и го пита как става това предвид все пак скромната му заплата. Кметът на Москва показва в далечината и пита: "Виждаш ли онзи мост там?" "Не, не виждам нищо." "Е,100%".
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
10-01-2010 - 10:42:09
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
12-01-2010 - 20:23:36
Физзарядка :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
12-01-2010 - 20:33:32
Мафиот по време на криза :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход