Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Светът е оцелял, защото се е смял.

Публикувано от general 
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
14-12-2009 - 23:28:17
:]:]:}

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
14-12-2009 - 23:45:34
Quote
FILIP_M



"Виждам, че всякакви кретени Ви пишат писма за
най-различни глупости.
Затова и аз реших да Ви пиша."


smiling smiley

Убедителен мотив...:]
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
17-12-2009 - 15:27:25
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
20-12-2009 - 16:21:55
Мъж и жена отиват при психолог. Мъжът се оплаква, че вече доста време с жена си няма интимна близост. Психологът помолил мъжа да излезе, за да поговори с жена му. След малко разговор тя признала:
- Наскоро го съкратиха мъжа ми. Парите са ни малко. Всяка сутрина ходя на работа с такси. Шофьорът винаги ме пита:
"Е, ще плащаме или какво..?!" Аз избирам "или какво..". Докато мине и "или какво...", и съм закъсняла за работа. Шефът ме вика в кабинета си и пита:"Е, ще се уволняваме или какво...?!" Отново избирам "или какво..". На път обратно за вкъщи пак избирам "или какво...". А вкъщи вече съм без сили за мъжа си. Докторе , помогнете!
Доктора:
- Е, да разкажа на мъжа ви или какво...?!
smiling smiley
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
20-12-2009 - 17:54:53
:}:}:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
20-12-2009 - 18:30:05
Обаждане в предаването на Милен Цветков:
- Ало, Миуенчо ли е? Милуенчооо, тука у Перник много кучета бе!
- Господине, има "Екоравновесие", обадете им се, да дойдат да ги кастрират.
- Милуенчооо. Ти не ме разбра бе! Они не ни ебат! Они ни апат!!
smiling smiley
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
20-12-2009 - 19:30:15
Quote
FILIP_M
Обаждане в предаването на Милен Цветков:
- Ало, Миуенчо ли е? Милуенчооо, тука у Перник много кучета бе!
- Господине, има "Екоравновесие", обадете им се, да дойдат да ги кастрират.
- Милуенчооо. Ти не ме разбра бе! Они не ни ебат! Они ни апат!!
smiling smiley

:]:}:}

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
20-12-2009 - 19:30:37
[vbox7.com]

:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
20-12-2009 - 19:33:30
Вокално-инструментален фолклорно-алтернативен растафарияно-пънкарски ансамбъл Кю-тире-чек пожелава Весели Празници и Щастлива Нова Година на всички свои съотечественици, запалянковци, сродници, сводници, чакараци, маняци, мераклий - вакханлий, съдружници, нужници, продуценти, кредитори, спонсори, а именно: клубовете "Анонимен алкохолик" район Красно Село, Старчески дом "Ол Дърти бастардс", "Винпром Пещера", бинго зала "Средец", пункт за изкупуване на вторични суровини "Сточна Гара", вестник "Чук-чук", радио "Сигнал +", свинекланица "Търно магурене", църквата "Свидетели на Светото Зачатие" ЕООД, сергия номер 56 на Женски пазар(най-добрите маркови кецове в София!), Хотел "Цура" ***, Лютеница "Първомай", такси компания "ОК СуперШанс", Токсиколоия и Урологичен център към Пирогов, масажен център "Курнелия", Национална партия на анархисите и Парти център "4КМ" (най-здравите усмирителни ризи в Бг)!
Цунки и през новата година живот и здраве ще продължим с опитите си да ви развеселим!

Весела Колева

:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
20-12-2009 - 19:50:47
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход