Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Към брокерите ??? Чии интереси защитавате

Публикувано от Санитар 
Re: Към брокерите ??? Чии интереси защитавате
11-05-2009 - 13:22:21
Турбозол, Камелия, не познахте ли дъвката, който пак се опитва да създаде тема за плюене по брокерите ? Комплексарчето е мод на клуб "Недвижими имоти" в дир-а, представяте ли си ?
Re: Към брокерите ??? Чии интереси защитавате
11-05-2009 - 14:17:05
Дъфката е велик..??? :}
Re: Към брокерите ??? Чии интереси защитавате
11-05-2009 - 16:16:37
avatar
jores Написал:
-------------------------------------------------------

> Демек работиш избирателно, избягваш реалностите? И
> пак да речем, че си супер професионалист и
> избягваш много добре подобни ситуации /това, че ги
> избягваш отделен въпрос дали е в интерес на
> клиента/ , но на всеки дори и на най - добрите им
> се случва понякога да не могат да ги избегнат
>
> какво ще ги правиш тези двамата на колко ще стане
> сделката, ти отношение по договарянето на цената
> ще взимаш ли?
> Очевидно сделка може да има но каква е твойта
> роля?
> Ето това ме интересува. Чел съм доста твои мнения
> мисля, че ще можеш да дадеш адекватено решение.
>
> targ.bg
>
>
> Камелия, ти забрави да кажеш, кой и как защитаваш
> в цитираната цитуация!
> Един профи няма да остави отворена страница
> .........
>
> Айде да те видим
>
> targ.bg

Напротив, работя така, че да избегна "нереалностите". Представи си, че си продавач. Обявил си продажна цена. Водя ти купувач, който иска да свали наполовина. Е, дали няма да ме попиташ, защо се подигравам с теб? И дали само с това ще се размина?
Ами, ако си купувач, казал си ми тавана на търсенето ти, а аз те водя на двойно по- скъпо, сещаш ли се в какво небрано лозе ще се окажеш? Когато продавачът с ехидна усмивчица те пита защо въобще си дошъл? А сещаш ли се каква ще ти бъде реакцията спрямо мен?
Договаряне на цената може да се получи, когато офертната цена е по джоба на купувача. Моята задача е да държа сделката в рамките на здравословния пазарлък, така че накрая и двете страни да са доволни.........

пп Не е ли време да спреш с рекламата?
Re: Към брокерите ??? Чии интереси защитавате
11-05-2009 - 16:31:45
avatar
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Турбозол, Камелия, не познахте ли дъвката, който
> пак се опитва да създаде тема за плюене по
> брокерите ? Комплексарчето е мод на клуб
> "Недвижими имоти" в дир-а, представяте ли си ?

Дичо, в дир-а си ти наритали задника май, а winking smiley
Не само Хуба-Буба ги недолюбва брокерите, не само той :] :] :]
Re: Към брокерите ??? Чии интереси защитавате
11-05-2009 - 16:44:03
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------

> Дичо, в дир-а си ти наритали задника май, а
> Не само Хуба-Буба ги недолюбва брокерите, не само
> той


Кой и защо до го нарита? Там все още има колеги с волски нерви, които се опитват да обясняват и такива, като дъвката, дето си пеят една и съща песен..........
Този санитар прилича на дъвката, ама може и да не е той, щото знае кога се пишат главни букви..... :]
Re: Към брокерите ??? Чии интереси защитавате
11-05-2009 - 16:46:34
avatar
"Кой и защо до го нарита?"

Очевидно модератора на дир-а, против който Дичо така усилено плюе...
Re: Към брокерите ??? Чии интереси защитавате
11-05-2009 - 16:50:28
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> "Кой и защо до го нарита?"
>
> Очевидно модератора на дир-а, против който Дичо
> така усилено плюе...

А, може- доста народ пищи от своеволията на тоя санитар. Обвиняват го, че трие на провала, щом нещо не му изнася.......
Може пък и вече там никой да не пише в темата, та затова да се ориентира насам....
:]
Re: Към брокерите ??? Чии интереси защитавате
11-05-2009 - 17:17:19
Ама то има много хора вероятно не ни долюбват и това нито е ново, нито странно, въпросът е, че един модератор не може да се държи така, както този комплексар. А мен не ме е наритвал по никакъв начин, няма и как, защото не пиша там, чета и се забавлявам. От любопитство влез и погледни какво и как пише и ми кажи после прав ли съм. Всъщност явно мечтата му е била да стане мод на такъв клуб, за да раздава правосъдие , т.е. да се опитва да тормози брокерите.
Re: Към брокерите ??? Чии интереси защитавате
11-05-2009 - 17:19:17
Камелия, дъвката е счетоводител, санитар - също, мога да ти извадя едни и същи теми, спретнати от него и тук, и в дир-а. Помниш ли "Какви ентеуекти сте брокерите", има го и на двете места, ти кажи това дъвката ли е, или не.
Re: Към брокерите ??? Чии интереси защитавате
11-05-2009 - 17:52:25
Цитат Камелия

"Напротив, работя така, че да избегна "нереалностите". Представи си, че си продавач. Обявил си продажна цена. Водя ти купувач, който иска да свали наполовина. Е, дали няма да ме попиташ, защо се подигравам с теб? И дали само с това ще се размина?
Ами, ако си купувач, казал си ми тавана на търсенето ти, а аз те водя на двойно по- скъпо, сещаш ли се в какво небрано лозе ще се окажеш? Когато продавачът с ехидна усмивчица те пита защо въобще си дошъл? А сещаш ли се каква ще ти бъде реакцията спрямо мен?
Договаряне на цената може да се получи, когато офертната цена е по джоба на купувача. Моята задача е да държа сделката в рамките на здравословния пазарлък, така че накрая и двете страни да са доволни.........

пп Не е ли време да спреш с рекламата?"

Камелия, в момента всеки купувач е злато. Неприлични предложения няма! Както за офертна цена така и за предложена цена. Аз лично няма да се чувствам подигран, при положение, че пазар няма. Ти, като посредник май си длъжна да ми доведеш всеки проявил интерес, или не е така? Продавача не е длъжен да казва до колко може да свали цената, май? Или с времето вижданията му за долна граница да са се променили, но да не е уведомил посредника си. Купувача може да има и милиони но това не означава, че не може да направи предложение -50% на офертата, или не е така?
Ще дам реален пример с мой имот на оферта е 35к на 24к е пътник с благодарности към всички спомогнали! Питай ме дали посредника ми ако работи за друг освен за мен ще знае това.
От всичко казано от теб не видях адекватно решение на ситуацията!

Да го повторя за да не се губи дирята:

Ще ти разиграя реален пример все едно, че съм от двете страни "защитаващ". Имаме имот. Купувача много го харесва и го иска готов е да плати 72к продавача е на офертна цена 85к, какво прави посредника?
При положение, че знае колко е готов да плати единия и знае, че другия има предпоставки да слезне на 65к?


Да не забрвяме, че сделка може да има и двете страни може да са доволни! Примера със салама мисля е ясно, че не е удачен! По твойта логика тези двамата нямат работа заедно, но не води ли твойта логика към пропуск на сделка за две страни?

пп Не е време ......
winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход