Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къде да емигрирам?

Публикувано от dodo2 
Re: Къде да емигрирам?
24-04-2009 - 04:49:49
Ще се саморедактирам ... Спам!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-04-24 15:23 от elissa.
Re: Къде да емигрирам?
24-04-2009 - 04:53:49
Да ме извенитеза грешките, пиша на неадекватна кирилизирана клавиатура! Виждам, но н мога да оправя нещата! Мога и по-грамотно, ако не ми костваше часове :cry:

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Къде да емигрирам?
24-04-2009 - 12:05:15
elissa Написал:
-------------------------------------------------------
Мога и по-грамотно, ако не ми
> костваше часове



*drink1* За какво ни са часове?!

"...Аз не искам всички дни от тебе!
Искам миг!
Миг-вечност цяла.."
*drunk*
Re: Къде да емигрирам?
24-04-2009 - 13:23:45
Ели,не бъркай МОЛЯ те двата щата:Кой кого е изгубил,от къде е,кой къде и как ще се среща и тем подобни!Това няма нищо общо с темата!И НЕ искам да ми напомняш за неща,които ти не знаеш,още по-малко че не ме познаваш!Не искам да свързваш постовете ми,колкото и да са редки напоследък,с това което си чула и недочула за мен и да сипеш всякакви твои остроумици една след друга!Малко ми дойдоха в повече тези неща и държа да го знаеш това!
Ако,имаш да хвърляш още камъни в моята градина,моля те направи го на лични,за да не оспамваме не само тази тема!
От мен имаш едно голямо извинявай,ако съм те обидил!
tao
Re: Къде да емигрирам?
24-04-2009 - 14:57:40
В Нова Зеландия казват че било красиво и хубаво .
smiling smiley
Само много овце имало, ама кво толкова и те са хора..
Та иди там.
Re: Къде да емигрирам?
24-04-2009 - 18:01:18
elissa Написал:
-------------------------------------------------------
> Ще се саморедактирам ... Спам!
>
> - - - - - - - - - -
> Tabula Rasa
>
>
>
> Редактирано 2 пъти, последният път 04/24/09
> 03:23PM от elissa.

Ели,
Вече няма никакъв смисъл от заличаване на написаното. Дали аз, или някой друг го е прочел е без значение, но го прочете, който не трябваше....
А може би трябваше?!

Всеки, пишещ тук, си има собствените проблеми, малки или големи. Това, че не ги показва, не означава, че липсват, нали?!

Мисля, че по-добре, преди да напишеш нещо, е да го обмислиш преди това. Ако емоционалното ти състояние, в момента не ти позволява, по-добре го отложи за после.

Наскоро, Статус припомни една приказка за мечката и за раната от казаните думи...

Тук, много хора ти се извиниха, макар, че и те не знаеха за какво. Добре би било, да сториш и ти същото за тях, не мислиш ли?

В момента, не се представям като мила и добра. Както, бях писала и преди в други теми, всичко е до ниво на търпимост. В този случай, даже ми е занижено, тъй като не става въпрос за мен, а за хора, на които аз държа. Защото, вече става въпрос и за позиция, ако щеш и за съпричастност.

И сега, както и другите, приеми моите извинения, ако някога или сега съм те обидила или постъпила с теб некоректно.

Пиша ти това, съвсем обмислено и осъзнато. Прости ми!

П.С. Додо, извини ме за спама, но може би той е част от пъзела, който искаш наредиш...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-24 18:11 от Muza.
Re: Къде да емигрирам?
24-04-2009 - 19:12:27
avatar
Муза,
Във всеки роден по тези ширини дреме по един простак.При някой никога не се буди при друг не си ляга изобщо.Моя го бях приспал но Елисссссса го разбуди грубо.
Позатраях си да ми помине но не би.

милаааааа елисссса що не си ровиш с тая лайняна пръчка в своята така богата душевност и да престанеш да посягаш към неща които както разбрахме познаваш отлично но не разбираш никак.
и вземи си намери някой да те изслушва щот тук не е форум заместител на психоаналитици и други подобни специалисти.
и аз се напивам и други се напиват много или малко ама тогаз хич и не пишем щот не го правим сами.
и умеем да се извиним и засрамим.
за разлика от теб.

:g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-24 19:13 от OwnerBG.
Re: Къде да емигрирам?
24-04-2009 - 19:14:39
avatar
и хич и не ми прощавай

Re: Къде да емигрирам?
24-04-2009 - 23:49:11
Приятели,Музе,Оунъре,
благодаря ви,че сте тук,че ви познавам и че ме защитихте!Наистина ми стана доста криво на писанията на Ели,а още по-криво ми стана като си редактира /по-точно изтри/глупостите,които беше написала!
За да не оспамваме на Додо темата,която настина е хубава:заради хора като вас,приятели,не съм емигрирал и май няма да го направя!Приятелите никой не може да ги клонира....и затова сме тук! winking smiley
Re: Къде да емигрирам?
25-04-2009 - 00:18:08
Венцииииии, и преди и сега и завинаги сме с теб!!! *ok* :loveu:

[vbox7.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход