Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето кой ще ги купува имотите smiling smiley

Публикувано от Joan 
абе много мексиканци и негритоси и кви ли не напълниха щатите бе,вече и стари емигранти там се оплакват и им е кофти,че навремето са заминали с ентусиазма за американската мечта,а вече нещата не са същите и им се плаче на завалийте.
За мене е по добре да живееш в ЕС,отколкото в Сащ.Лаконично,но така мисля.

:ami:


юзер,

пълна подкрепа на изказването ти.Приемам че си разбрал мисълта ми,че всеки сам ще си избере.Мисля,че и Джоан така мислеше/съжалявам,но трябваше да цитирам/.
highway- A highway is a major road designed for automobile travel that connects cities, places, other highways, or other significant points of interest.
Highway designs vary widely. They can include some characteristics of freeways and motorways such as multiple lanes of traffic, a median between lanes of opposing traffic, and access control (ramps and grade separation). Highways can also be as simple as a two-lane, shoulderless road.

freeway- A freeway (also superhighway, expressway or motorway as further explained below) is a multi-lane highway (road) designed for high-speed travel by large numbers of vehicles. Freeways have no traffic lights, stop signs, or other regulations requiring vehicles to stop for cross-traffic. This gives the original meaning of free to refer to free-flowing traffic. Often times nowdays the term "freeway" is used to a point apposed as the "tollway".


California- I-580 has a charge between Castro St. and San Quentin; I-80 has a charge from 1-st St. until exit 8A, HW 92 has a charge from exit 14-B until Hesperian Blvd.; 84- has a charge from after 34th exit until almost Willow Rd.; State 101 - from exit 442 up to Ft. Point N.H.S; I-80- has a charge inbetween exits 27 and 29A-B; I-780- between exits 58 and 56; state 73 along Laguna Beach; S18 and some other roads- north of Mission Viejo; a road leading east of Coronado.

Vermont does not have any paid free/highways.
Utah- doesn't.....spinning smiley sticking its tongue out
Idaho-doesn't..... spinning smiley sticking its tongue out
Re: Мissi is missing the point
25-05-2006 - 17:43:09
Наблюдател от където там си (оня двойника, не "нашият човек" smiling smiley),

Богатите американци, дето се плашат от папараци, не живеят в гейтед къмюнитис, ами си имат къщета с по няколко там хектара (или к'вото му викате в Щатите) земица, ограденки и с персонална охрана. А пък скоростта в частното паркче е колкото ти е кеф smiling smiley

А в гейтед къмюнити обикновено са middle/upper middle class хора, които не могат да си позволят милионите за собствено имение с парк и охрана. Ама тях папараци ги не гонят, 'щото не са интересни smiling smiley
Re: Ето кой ще ги купува имотите smiling smiley
25-05-2006 - 17:44:52
Missi,

Правилно си ме разбрала - и аз лично предпочитам Стария Континент smiling smiley
Re: Ето кой ще ги купува имотите smiling smiley
25-05-2006 - 17:49:00
Юзер,

Ама има един проблем - като гледам някои европейски столици (конкретно Брюкесл и Париж) - и там на хората им се плаче от същото, което споменаваш. Хем са поколения наред кореняци (не стари емигранти). Една приятелка белгийка, родена и израсла в Брюксел, сега живее в Мехелен - обясни ми, че една от причините е многото арабски и черни емигранти в Брюксел.

Пък и аз наблюдавам същия феномен, откакто ходя там (има-няма 4-5 години вече). И Бъгс (стар колега от форума) при последното включване точно от Брюксел от това се оплакваше. Та не знам, както са я подкарали в ЕС, белите (айде, русите smiling smiley) много скоро ще сме малцинство.
Re: Ето кой ще ги купува имотите smiling smiley
25-05-2006 - 17:59:04
АЗ пък съм фен на Африка. Ако някой иска да отиде на място, където има големи възможности то това е по-скоро е Африка, а не Европа, Канада или САЩ.
относно африка
26-05-2006 - 01:32:39
4ovek,



Знаеш ли,че може и да си прав.Преди девет години ми се наложи да се направи иконометрична щуротия за 50 страни и развитието им /Африка/.Данните бяха от Доклада на Световната банка.Смяташе се на десетилетия.Изумиха ме резултатите.Графиките показваха бавно,но стабилно -нагоре.Никога спад.
Azia nai-dobre! :
Kitaitsite takava skorost sa nabrali, che skoro shte zadminat vsichki, India sashto, Korea si stapva na krakata, za Japan mnogo se spekulira, no si e vtorata svetovna ikonomika i NIAMA CHERNI I ARABI pochti, sravneno s Evropa i USA si e napravi hich.
Perspektivite ne sa loshi i s po-malko vaprositelni, otkolkoto na gorespomenatite mesta. Ednata Severna Korea mati vodata, no i tehnia "tsar" niama da vekuva...
Zabravih da dobavia che aziatsite sa sviknali da bachkat iako, tova e zdravo zalegnalo v tsennostnata im sistema za razlika ot afrikantsite, v chiato kultura e zastapeno tochno obratnoto. :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход