Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Проучване: Колко скъп автомобил карате?

Публикувано от gogo84 
Анонимен потребител
Re: Проучване: Колко скъп автомобил карате?
15-03-2009 - 15:35:27
Както се казва - давят се тези дето могат да плуват, тези дето не могат - не влизат във водата
Re: Проучване: Колко скъп автомобил карате?
15-03-2009 - 16:09:03
Карах Голф 3 , дълго време макар да имах пари да го сменя.
Просто ми беше супер с него: газя по кал, ходя по бордюри , пердаша си в задръстването без да ми пука и т.н. И не се трошеше ама хич.
Заради имидж се наложи да го сменя с бмв, купих го миналата година, дал съм пари от една премия за него.
Ами не съм доволен.
Спор няма, бърза мощно и луксозна кола, обаче постоянно му треперя.
Да не го одраскам, да не го треснат кат спирам и пр. На всичкото отгоре не мога да паркирам къде да е и да ходя в калта.
Почвам сериозно да се замислям да си купя едно сузуки за града или пак голф а бавареца да го оставим в гаража и да го ползваме само за дълъг път.
Та в заключение, определено ме е яд че си смених голфа.
Re: Проучване: Колко скъп автомобил карате?
15-03-2009 - 16:24:40
еи това е дилемата ... заслужава ли си човек да има 2 автомобила, един трошляк да ходи на работа и из града и един за дълъг път със семеиството. но какъв е смисала да имаш 2 след като през повечето време ще караш само единия а другия които е по скъп само ще стои в гаража и ще му се изтощава акумулатора, ще му плащаш каско и тн.
Re: Проучване: Колко скъп автомобил карате?
15-03-2009 - 18:21:49
Карак съм стари (сега карам купена от магазина )
какво да ви кажа , сега такава езда и правя и понеже работата ми го изисква -влизам по черни пътища , ниви и тн ...изобщо не жаля
Имам много добри впечатления от старите коли и сега да хвърлям суперлативи няма смисъл , по добре да ви кажа коя е наи гадната кола която съм карал
изтърпях я около 1.5-2 години рено сценик мини ван- скъса ми нервите , повече беше в сервиза отколкото на пътя , като я продадох черпих
Сега пак съм с немско возило -няма такъв филм че новите коли са пластмасови - това може да го каже само човек които не е карал
Новите са напудрени отвън , но имат повече въздушни възглавници, праговете и колонките са подсилени , ако ви прави впечатление на новите вратите са по тежки -тези неща са направени с една единсвенна цел - да запазят живота
а иначе, че нещо може да се счупи ....ами може и на новата и на старата
по добре обаче да помислим не за колите , а за поведението на пътя ....
Анонимен потребител
Re: Проучване: Колко скъп автомобил карате?
15-03-2009 - 18:27:50
Новите коли са бъкани с електроника. Тя като откаже при 120 км/ч кел файда, че има възглавници. Общо взето не е препоръчително да се вземат от първите бройки. По-добре такава от 1.5-2 години след като е излязал модела. Не трябва да се вземат и фейс лифтове - при тях се прави всичко възможно да се намали себестойността.

Иначе съм съгласен, че разумното шофиране пази най-много.

П.С. то лако се получи като: като знам какъв инженер съм ме е страх да ида на лекар
Re: Проучване: Колко скъп автомобил карате?
15-03-2009 - 19:00:36
avatar
Споко, като започнем да произвеждаме китайските боклуци на Грийн Уол, ще се нагледаме на нови, евтини и без никаква защита коли на пътя. Пък и ще осъществим отколешната китайска мечта да произвеждат автомобили в Европа. Ама каквато и "държавата", такива и автомобилите.



Re: Проучване: Колко скъп автомобил карате?
15-03-2009 - 19:49:56


А това е моето автомобилче. Един приятел от форума тук го нарече "Белият лебед" и уцели десетката. Нали знаете колко са мощни крилата на лебедите и колко меко возят!
Abu
Re: Проучване: Колко скъп автомобил карате?
15-03-2009 - 20:26:27
Старите хора казват:
Важното е жената да е хубава, че е млада не пречи!

... същото е с колите.
Re: Проучване: Колко скъп автомобил карате?
15-03-2009 - 20:53:52




Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-03-16 10:29 от милко вълков.
Abu
Re: Проучване: Колко скъп автомобил карате?
15-03-2009 - 21:08:16
Да не те изтърсват, че си се подпрял на лъскарката на някой дилър?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход