Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Една сутрин от живота

Публикувано от tihia 
Re: Една сутрин от живота
02-07-2009 - 01:11:24
Тонът, извинявай лего го пасссна ти! Ако си спомняш eye popping smiley
Иначе, не смятам, че на подобен тон трябва да отговоря с :"Мерси, няма да се пофффтори"
Айде со здраве!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
04-07-2009 - 01:16:19
Re: Една сутрин от живота
04-07-2009 - 19:25:25
Да не ви остави малко човек и виж дразги на хоризонта. Въпреки това ви благодаря. Всеки човек, дори и най-злостния критик, има място в живота ни защото ни учи. Така разбирам аз нещата. Скоро ме очаквайте по кината с втора серия на филма " 7 години в Тибет".
Re: Една сутрин от живота
05-07-2009 - 15:02:24
(споделено)

Днес се чудя дали когато "старите" вече не са на власт, а "новите" все още не са избрани, най-после не е останал някакъв малък миг в който и "простосмъртните" да се почувстваме истински свободни ?! Вътре е тихо, вън - слънчево. Телевизора си поема дъх от предизборните клипове. Напук на кризата 2 лястовици под прозореца ми, без никакъв кредит извършват някакви довършителни работи по строежа на дома си. През зимата врабчетата често нахлуват с взлом в гнездата им, за да намерят нещо на готово, но всяка пролет лястовиците с радост се завръщат и търпеливо си го поправят.
Сигурно по някакъв странен начин ми навяват спомени за дългите години "в странство" и за това как дълго съм сънувала улицата на която си играех, домът в който израснах, сънувала съм дори ароматът на липите и акациите. Сигурно и заради това винаги се завръщам, надявайки се.
Днес ми е така безгрижно и свободно, че ми се ще да задържа този миг по-дълго. Преди да пусна отегчена и малко вбесена хартиената лястовица на надеждите и оптимизма си в онази плексигласова кутия, побрала всички висши и низши човешки стасти и да си тръгна с много оптимизъм и много съмнения.
А преди Пандора да отвори магическата си кутия, все още ще си мисля, че съм важна, ще имам своите няколко часа значимост, а като добавим и факта, че е неделя, мога с гордост да твърдя, че и аз съм била някога истински свободна.
Дано както лястовиците имаме къде да се завръщаме и къде да се чувстваме радостни и щастливи и дано това място е тук, където сме родени.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-07-05 15:05 от elissa.
Re: Една сутрин от живота
10-07-2009 - 10:40:54
НЯКОЙ КАЗАЛ ЛИ ТИ Е, ЧЕ ПРЕКАЛЯВАШ С УДХАУС?! *book*
Re: Една сутрин от живота
10-07-2009 - 11:19:14
Ако горното се отнася за мен - не сте познала! Творбите на Удхаус не са ми е настолното четиво, но пък вие умело сте прекалили с главните букви, в нета това значи, че крещите.
Крещете си, ако това ви помага!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
10-07-2009 - 14:30:59
БЛАГОДАРЯ, ЧЕ МИ РАЗЯСНИ ПОРЯДКИТЕ В НЕТА. ТИ ВСЪЩНОСТ КАКВА "СЕ ПАДАШ" В ТОЗИ ФОРУМ, ГЛАВЕН ДУШЕПРИКАЗЧИК, НАЙ-РАЗБИРАЩА, НЕЩО ОЩЕ ПО-СПЕЦИАЛНО ИЛИ ПРОСТО НЯМАШ РАБОТА?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-10 14:32 от olgab.
Re: Една сутрин от живота
10-07-2009 - 19:40:45
Днес осъзнах, че съм уникален. Да. Не се смейте. Циолковски е казал: Всеки човек е една вселена. Прочетох го преди доста години. Сега го осъзнах в цялата му сериозност. И уникалността на всеки е скрита вътре, там някъде, в дълбините на нашата душа, в неповторимия букет от чувства и възприятия връхлитащи ни всеки божи ден. Един ден от нашия уникален живот. Да знаете колко приятно ми стана!
Re: Една сутрин от живота
10-07-2009 - 20:25:44

smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Не се смея, усмихвам се...

Тих, наистина ти се радвам.... smiling smiley
Re: Една сутрин от живота
10-07-2009 - 22:17:03
olgab Написал:
-------------------------------------------------------
> БЛАГОДАРЯ, ЧЕ МИ РАЗЯСНИ ПОРЯДКИТЕ В НЕТА. ТИ
> ВСЪЩНОСТ КАКВА "СЕ ПАДАШ" В ТОЗИ ФОРУМ, ГЛАВЕН
> ДУШЕПРИКАЗЧИК, НАЙ-РАЗБИРАЩА, НЕЩО ОЩЕ
> ПО-СПЕЦИАЛНО ИЛИ ПРОСТО НЯМАШ РАБОТА?
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 07/10/09
> 02:32PM от olgab.

Моля!
Мога да ви разясня и други порядки. Например, че обръщението към непознат/и е "вие", а ако сте толкова любопитна "каква се падам, на кого се падам и какъв приказчик съм" или загрижена "имам или нямам работа" не е необходимо на всяка цена да избълвате един тон гущери, за да завържете приказка.
Не мога да ви вляза в тона (днес ми е "добрият" ден), за съжаление не смятам и да ви отговарям по ред на въпросите, защото явно не питате, а си имате готови отговори, така че нещата са ви ясни. Ако пък просто скучаете, продават много забавни камасутра за оцветяване.





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход