Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Една сутрин от живота

Публикувано от tihia 
Re: Една сутрин от живота
29-06-2009 - 22:18:40
tihia Написал:
-------------------------------------------------------
> > Прекрасна мелодия от един прекрасен филм! Да
> помечтаем!

Eдно от любимите ми изпълнения и разбира се любима изпълнителка на песента за която спомена ...




smiling smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
01-07-2009 - 23:15:51
Интересна е човешката психика!



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
01-07-2009 - 23:24:15
Abu
Re: Една сутрин от живота
01-07-2009 - 23:41:50
Явно си чела вестник "Стършел" отпреди 20 години. Или "Паралели". И другаде го имаше това... Само дето ако е една грешката и веднага се набива в очи - това как ще го обясниш? Нали уж мозъкът не възприемал...

ПП Няма да тръгна да ти обяснявам, за да не скърша ентусиазма ти от "откритието".

Не се ебавай с езика!
Re: Една сутрин от живота
01-07-2009 - 23:49:09
Абу, съжалявам, но преди 20 години "Стършел" и "Паралели" сте го чели само ти и Лили Иванова :] :]
Намерих съвсем наскоро въпросноата чудесийка и нямам самочувствието, че съм открила "жешката вОда". Просто ми стана интересно ... Чак пък да се "ебавам с езика". Надявам се си чел и други неща в същата тема и ще разбереш, че ни най-малко не става дума за това ... поне в тази тема!

Няма нужда да ми обясняваш, и без това не те разбирам ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Abu
Re: Една сутрин от живота
01-07-2009 - 23:57:56
Що са дразниш? Първо, много ти се кефя. Второ, обичам да ми разказват стари вицове. А най-подир - обичам да ми оригиналничат с езика, а в същото време нищо да не ми казват. Ей това е смисълът от четенето - да няма смисъл!!!

Ако вземеш да пускаш повече коментари, отколкото емотикони и линкове, страшно ще ме разочароваш...
Re: Една сутрин от живота
02-07-2009 - 00:14:24
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> Що са дразниш? Първо, много ти се кефя. Второ,
> обичам да ми разказват стари вицове. А най-подир -
> обичам да ми оригиналничат с езика, а в същото
> време нищо да не ми казват. Ей това е смисълът от
> четенето - да няма смисъл!!!
>
> Ако вземеш да пускаш повече коментари, отколкото
> емотикони и линкове, страшно ще ме разочароваш...

Защо някой трябва нещо да "ти казва". За мен е достатъчно само да ми напомня за нещо (макар и старо), да насочи мисълта ми на някъде с нещо, да загатне, да ме провокира ... Аман от буквализми и прав текст! Право е само копието на оръжието ...
Смисълът на четнето (ако писаното има смисъл, разбира се) е да погъделичка въображението. На всеки колкото му е - толкова! Някои нямат и гъдел ... Аз обичам да ме гъделичкат, не да ми викат в ухото и да ми дърпат плитките!
Не съм по коментарите и железните становища. Бих дала съвети и напътствия, но в някой по-късен етап на житието си.
Нещата са шарени, добре е да не вкарваш някого в черно-белите си мисли, може пък неговите да са цветни ...

Да не вземеш сега пък да пуснеш някой линк ... за песен, картина, виц или разказче!
Напълно ще ме объркаш! smiling smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Abu
Re: Една сутрин от живота
02-07-2009 - 00:22:11
Елиса,
бай Абу владее абсолютната мъдрост. Сега експериментира.


Понякога има ясна мисъл, евентуално на твърд алкохол.


чети първите букви от думите
Re: Една сутрин от живота
02-07-2009 - 00:37:13
Бай Абу, като владетел на абсолютното мисловно безгрижие ще си позволя да измънкам ... хъкммм!

Големите
лакърдии
евенуално могат
да са
атракция за лаика
и да огорчат

специалиста ...
именно заради това

разумно избягвам
акцентите,
бягайки
от
тресавището на
авторските мъдрости
там където никой не ги
аллодира[b![/b]


чети и ти първите букви от думите


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-02 00:39 от elissa.
Abu
Re: Една сутрин от живота
02-07-2009 - 00:46:04
Мдааа, много благ тон придоби разговорът...

Въпрос към по-възрастните русофили (дето помнят Стършел и Паралели) - как е на руски "аз жмя"?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход