Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Една сутрин от живота

Публикувано от tihia 
Abu
Re: Една сутрин от живота
28-01-2009 - 16:41:33
РАЗКАЗ

Веднъж по обед, някъде около парк Монсо, на задната платформа в почти пълния автобус по южната линия (днешната 84), забелязах личност със силно удължен врат, която носеше мека филцова шапка, украсена с плетен ширит вместо с панделка. Този индивид внезапно се обърна към съседа си, твърдейки, че онзи нарочно гледал да го настъпи всеки път, когато се качвали или слизали хора. Впрочем той бързо се отказа от спора, за да се тръшне на едно освободило се място.

Два часа по-късно, пред гара Сен Лазар, го видях отново в оживен разговор с приятел, който го съветваше да пристегне яката на палтото си, като накара някой изкусен шивач да постави допълнително копче.


Не знам каква е целта на темата... За мен е просто повод да си припомня книжки, които са ми оставили приятно чувство. Още по-приятно е да разпозная нещо без да го копирам в търсачката, ама не всеки път успявам.
Re: Една сутрин от живота
28-01-2009 - 17:30:56
И аз направо се включих, без определена цел, но си мисля, че е хубаво да си припомним стари книжки, а защо не да споделим и нови интересни неща за четене, та макар и да ги открием с търсачката. Понякога в нета попадам и на неизвестни автори, които много ми допадат.
[litclub.com]
това са много млади автори, но зависи от вкуса ?!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
29-01-2009 - 00:24:12
Имах щастието преди години да бъда в една компания с Людмил Станев. Дори правихме импровизирани сценки по негови творения. Безценно. На Елиза.
Re: Една сутрин от живота
29-01-2009 - 00:25:30
За да си направим прерия са нужни:
пчела и детелина, и една мечта голяма.
Но и мечтата само стига
ако пчела и детелина няма.
Abu
Re: Една сутрин от живота
29-01-2009 - 06:42:26
За да си направим прерия са нужни:
пчела и детелина, и една мечта голяма.
Но и мечтата само стига
ако пчела и детелина няма.


За да направим хубав секс
освен мерак са нужни двама.
Но и меракът само стига
когат' единия го няма.
Re: Една сутрин от живота
29-01-2009 - 14:48:14
Наздраве за мерака !
Re: Една сутрин от живота
29-01-2009 - 23:06:26
tihia Написал:
-------------------------------------------------------
> Имах щастието преди години да бъда в една компания
> с Людмил Станев. Дори правихме импровизирани
> сценки по негови творения. Безценно. На Елиза.

Оооо, е сега вече трябва да призная, че леко завиждам за това познанство с Людмил Станев smiling smiley :ami: Би ли разказал повече, ако не е, как да кажа ... неуместно!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
29-01-2009 - 23:08:52
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> За да си направим прерия са нужни:
> пчела и детелина, и една мечта голяма.
> Но и мечтата само стига
> ако пчела и детелина няма.
>
> За да направим хубав секс
> освен мерак са нужни двама.
> Но и меракът само стига
> когат' единия го няма.
>

Харесва ми, че Abu леко, тактично и с грация ни приземява ... winking smiley че иначе до къде ли ще отлетим ... smiling smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
29-01-2009 - 23:23:40
Да не пропусна и да благодаря на tihia, че ни приюти в темата! *rose* Че, в последните години "Обраха народа, знайш!" Клик! winking smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
29-01-2009 - 23:38:53
За времето с Людмил Станев е рано да споделям. Може би по нататък. Колкото до темата - винаги е приятно да поговориш с приятели, па макар и невидими. Аз питах тук дали няма някой чат наблизо в който може да се говори и споделя по живичко. Никой не ми отговори.Би било доста добре. Прекалено е мудно общуването по този начин.Може и скайп, но по двойки не е толкова интересно. Иначе помня отчетливо дните когато излезе за първи път "Неприятния татарин". Звучеше почти революционно.

Magister bibendi
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход