Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
11-12-2008 - 22:51:10
Списание "Аз Жената" провело конкурс на тема: "Познаваме ли жените?". Победител станал Петьо Иванов на 10 години.
Възмутен читател пише до редакцията:
"Що за безобразие? Аз съм на 65 години и от 15 годишен познавам жените, а Вие дадохте наградата на някакво дете!"
Отговарят му от редакцията:
На първия въпрос от конкурса "Къде жените са най-къдрави?" Петьо е отговорил правилно - в Африка. А Вие какво отговорихте?! Че и сте нарисували!
На втория въпрос "Как се казва най-важния орган на жените?" Петьо пак е отговорил правилно - Световната женска федерация. А Вие какво отговорихте?! Че и сте нарисували!
И на третия въпрос "Какво чакат жените с нетърпение всеки месец?" Петьо пак дава верен отговор - новия брой на списанието "Аз жената". А Вие какво отговорихте? Благодаря, че не сте и нарисували
Re: ВИЦ ПАРАД
11-12-2008 - 22:52:57
Върви си червената шапчица през гората и изведнъж осеща, че нещо и се стича по крака. Поглежда и вижда кръв и тъй като никои не и е обяснил за нещата от живота седнала да плаче. В това време се задава вълка от гората. Видял червената шапчица да плаче и решил да я пита какво и е.
- К'во става шапчице защо плачеш?
- Ами изтича ми кръвта вълчо, ще умирам.
- От къде ти изтича да не си ранена?
- Ами не знам някъде изпод полата.
- Я си вдигни полата да видя ако мога да ти помогна.
- А не! Мама ми е казвала да не давам на момчетата да ми гледат под полата.
- Да ама аз не съм момче пък и се опитвам да ти помогна.
- Еми добре.
Вдигнала тя полата вълкът гледал, гледал почудил се малко, помислил малко и накрая тъжно казал на червена шапчица:
- Ами, не знам как да ти го кажа ама изглежда някои ти е отрязал ташаците...

:} :} :}
Re: ВИЦ ПАРАД
12-12-2008 - 09:45:08
Re: ВИЦ ПАРАД
12-12-2008 - 10:30:45
Каква е приликата между жената и урагана? - И двете идват с духане, а после ти отнасят къщата.
Re: ВИЦ ПАРАД
12-12-2008 - 11:52:35
Два крокодила си летели и по едно време единият попитал другият колко е часът. Другият извадил термометъра и казал петък
Re: ВИЦ ПАРАД
12-12-2008 - 12:08:01
Син пита баща си:
–Татко, какво е това „политика“?
–В политиката , татковото, е като в семейството-всеки си има определена роля–отговорил бащата.–Аз нося парите в къщи-значи аз съм капиталиста.Майка ти се занимава със семейния бюджет и харчи парите-тя е правителството.Прислужницата работи-тя е работническата класа.Ти си народът, а малката ти сестричка е бъдещето.
Детето не било сигурно, че е разбрало добре, но не попитало нищо повече баща си. Късно през ноща, когато всички спели, момчето се събудило от силния плач на малката си сестричка. Когато се приближило до бебето го лъхнала силна миризма на наакано. Синът отишъл да търси помощ в стаята на родителите си, но баща му не бил там, а майка му не се събудила. Тогава изтичал до стаята на прислужницата и там заварл баща си „зает“ с прислужницата. На другия ден детето казало на баща си:
–Сега вече разбрах какво означава политика-капиталиста ши..а работническата класа,правителството спи непробуден сън,народът никой не го слуша,а бъдещето е цялото осрано.
Re: ВИЦ ПАРАД
12-12-2008 - 12:11:53
Дядо и внуче вървят през гората.- Дядо виж- вълк.- Това дядовото не е вълк,а куче. Едно време какви кучета имаше,ехе-е -вълци. - Виж дядо-лисица. - Каква лисица дядовото,това е котка. Едно време какви котки имаше,ехе-е-лисици. Дядо,дядо виж -вълшебник. Това не е вълшебник дядовото,това е педераст. Едно време какви педерасти имаше ехе-е - вълшебници! smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
12-12-2008 - 18:45:30
*ok* :}

Съпруг отишъл за охлюви, нозаседнал със свойприятел да пие и разбира се... осъмнал. На сутринта минал през пазара, купил охлюви и тръгнал да се прибира. Като стигнал до стълбището пред вратата, наредил ги постълбите, изчакал да се покажат от черупките и звъннал на вратата.
- Къде ходи цяла нощ, бе, хаймана?!
А той най-спокойно взел да подкарва животинките:
- Дийййй, айде по-живо , момчета, почти стигнахме. А, ето и хазяйката излезна да ни посрещне!
Re: ВИЦ ПАРАД
12-12-2008 - 22:21:46
Преди сватбата:
ТОЙ: Ура! Най-после! Едва дочаках!
ТЯ: Да си ходя ли?
ТОЙ: Не, даже не си и помисляй за това!
ТЯ: Обичаш ли ме?
ТОЙ: Разбира се!
ТЯ: Някога изневерявал ли си ми?
ТОЙ: Не, как въобще ти хрумна?
ТЯ: Ще ме целунеш ли?
ТОЙ: ДА!
ТЯ: Ще ме биеш ли?
ТОЙ: В никакъв случай!
ТЯ: Може ли да ти вярвам?
След сватбата - четете отдолу нагоре *rose*
Re: ВИЦ ПАРАД
12-12-2008 - 22:25:00
Прибира се Иванчо от училище и баща му го пита:

-Иванчо какво учихте днес ? Иванчо отговаря:

-Учихме значението на думите "по принцип" и "дефакто".

-Ти разбра ли какво значат тези думи? пита баща му.

-Ами , не точно. отговаря Иванчо.

-Сега ще ти обясня. казал бащатата

-Я извикай сестра си . Идва сестра му и бащата я пита:
- Ако сега при теб дойде един мръсен , грозен пияница и ти предложи 5 хиляди лева , ще спиш ли с него?

-Да , та това са си 5 хиляди , ще имам за дрехи , гримове и т. н.

-Иванчо разбра ли? пита бащата.

-Ами , не. отвърнал Иванчо

-Извикай по-голямата си сестра!
Идва тя и бащата отново:
-На теб ако един мръсен , грозен пияница ти предложи 5 хиляди лева , ще спиш ли с него?

-Разбира се , та това са много пари, може да си купя кола. казала по-голямата сестра.

-Иванчо сега разбра ли какво значат тези думи ?
Иванчо се замислил , но пак отговорил че не е разбрал.

-Я извикай майка си! дошла и майката.

-Пено , на теб ако един мръсен , грозен пияница ти предложи 5 хиляди лева за да спиш с него , ще го направиш ли ?

-Естествено , това е семиейния ни бюджет за три месеца!

-Иванчо сега разбра ли значението на думите ? питал пак баща му.

-Ами пак не. казал Иванчо.

-Значи "по принцип" трябва да имаме 15 хиляди лева , "дефакто" имаме три курви!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход