Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Заповядайте на словесният РИНГ!

Публикувано от Продавач 
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 14:11:59
Разбрахте ли всички-Дичо е шеф на кенеф
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 14:16:09
аве дичо я кажи коя ти е агенцията смешник
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 17:33:44
qnko , сладурче, кой си ти да ти се промоцирам ? Имам достатъчно клиенти, нямам нужда от ненормалници.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 18:12:27
Дичо обясни му ,че си брокер ,а не психотерапевт .Не че няма нужда ама как да помогнем на всички.. confused smiley
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 18:14:16
turbozol, не само съм брокер, ама и даже съм шеф, ама на тоя ли да обяснявам ? Там при николасчо и кикитка. Да си общуват.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 23:10:45
avatar
Тази тема смятах да я пропусна, аз дискутирам основно в една тема, в някои други пиша чат-пат, най-вече да дам допълнително инфо, но тук съм замесена и се налага да се защитя.

dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> кикитке, не Камелия, ти си меродийката, щото даваш
> акъл и коментираш неща от които си много далеч .

Само за сведение - пише се мерУдия, нали за чистота на езика и грамотност призоваваме. (и в друга тема видях, че го пишеш с О, но беше в кавички и реших, че е ефект от дефект)

> Апропо, отдавна предложих да се вземете с
> ................. А защо не и
> с евгения ? Ще кумувам.

А, не така, мислех, че сме го уточнили - мене посредник за "вземането" ми не трЕбе.
А и не познавам кики, лоша дума за нея не мога да кажа, но твърдо съм с "права" ориентация. Даже съм "сексуален националист" - харесвам само мургави, стройни, мъжествени, потентни, умни и с чувство за хумор БЪЛГАРИ.
И Дичо, в това посредничество (ако се наложи, щото не е актуално) ще се провалиш, не за друго, ама по някои показатели за "кастинга" не си компетентен. winking smiley

Светът е прекрасен, животът е хубав. Обичайте се

Блондинка по душа
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
28-10-2008 - 09:52:45
evgenia, признавам - сгреших. Няма да се оправдавам, все пак да кажа - от бързане, не от незнание.

"харесвам само мургави, стройни, мъжествени, потентни, умни и с чувство за хумор БЪЛГАРИ." - Честито, намери ме !
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
28-10-2008 - 13:22:55
Дъвка, ти си неудачник, тъпанар и злобар. Извинявай, че при всичките ни опити да ти помогнем, не успяхме.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
28-10-2008 - 13:36:02
кичо лайк мъней
я дай един ибан да ти пусна некой леффф
че шоумените трябва да се спонсорират!
а ти наистина ме развесели с последните си постове и заслужаваш адмирации!!!


"не се гаси туй що не гасне!"
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
28-10-2008 - 13:45:26
Дъвчице сладка, тъпанарчето на бате, за първи път позна - доста години бях шоумен, продължавам да веселя хората около себе си, прати някой лев !
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.