Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Заповядайте на словесният РИНГ!

Публикувано от Продавач 
Re: Заповядайте на словестният РИНГ!
20-10-2008 - 16:52:02
Хахахахахахахаха това вече наистина е смешно...сигурен бях, че в момента, в който николас атакува, веднага ще има контраудар от камелия. Това ще да е другата двойка на ринга!
Re: Заповядайте на словестният РИНГ!
20-10-2008 - 22:41:22
avatar
Къде изчезна темата за словестните двубои между участниците във форума?
Изпратено от: nikolase
Дата: October 20, 2008 10:04PM

Къде изчезна темата за словестните двубои на Продавач? Моля пуснете я наново!
Същата тема беше публикувана, за да може всеки свободно да си изрази мнението без да бъде изтрит.Тя даваше възможност да се организират словестни двубои между участниците във форума и беше създадена от Продавач с цел да не се запълват другите теми със словестни двубои.Питам се защо модератора я изтри след като той я публикува?Това ме навежда само на една мисъл,че всичко във форума се манипулира с определени цели.Оставете хората да се изкажат свободно поне в една тема!


Темата се намира тук в този раздел най-отгоре!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
21-10-2008 - 16:39:44
Николасчо -От мене имаш Виртуален десен прав..По точно обяснение нямам :}
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
21-10-2008 - 16:53:23
Камелия ,турбозол и дичу- Трупа Смешко
Престанете да се натрапвате на хоурата с това колко са нужни АНИтата и подобни глупости,всеки нормален вече разбра,че всички брокери са боклуци,никой не ви уважава.Със преписване на обяви от вестника не се печели уважение
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
21-10-2008 - 18:28:37
предизвиквам Продавч да отговори защо бирата онзи ден беше с 2 градуса по топла :}
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
21-10-2008 - 19:13:57
avatar
qnko Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия ,турбозол и дичу- Трупа Смешко
> Престанете да се натрапвате на хоурата с това
> колко са нужни АНИтата и подобни глупости,всеки
> нормален вече разбра,че всички брокери са
> боклуци,никой не ви уважава.Със преписване на
> обяви от вестника не се печели уважение

Боклук си ти, при това- доволно неграмотен! Пишеш във форум за имоти, в тема, искаща отговор от брокерите. Никой за нищо не се натиска- отговаряме на въпроси и разясняваме. Че ти липсва средна интелигентност да схванеш, не е наш проблем. Че нищо не си прочел от темата- също.
Досаден си като конска муха......
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
21-10-2008 - 19:19:25
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> предизвиквам Продавч да отговори защо бирата онзи
> ден беше с 2 градуса по топла


Не е вярно Дивал нямаш доказателства, че бирата е била топла, защото я изпи на екс както първата така и следващите 6 халби тъй, че според мен изобщо не помниш какво стана камо ли за двата градуса :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
21-10-2008 - 19:40:33
Камелия, колко сделки имаш днес?Ако нямаш работа душко казах ти ще те взема за чистачка.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-10-21 19:44 от nikolase.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
21-10-2008 - 19:57:08
[www.armenskipop.net]

ето го и мястото където можем да се оплачем eye popping smiley
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
22-10-2008 - 10:30:56
ДНКО ЛИ СИ ,какъв си ..не те знам .Сигурен съм ,че си УЛИГУФРЕН..
И пояснявам отново НЕ ПРЕПИСВАМ ОБЯВИ !!!И няма да преписвам..
Напротив дневно "ОТБИЧВАМ "поне по 2-3 идиоти ,които си рекламират/предлагат сами имотите,а освен това с цялата си наглост ми звънят в офиса да им ги предлагам и аз..ДА ..ДА ,АМА НЕ..
Светът е пълно с такива като теб..МИЛАРДИ СТЕ ТЪПИ И ПРОСТИ ВСЕЗНАЙКОВЦИ .. :} :} Но заедно с Николас и Кикито и Хуба Буба сте в първата десетка по дебилство..и ще бъдете там до края на дните си.. :} :} smoking smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.