Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Заповядайте на словесният РИНГ!

Публикувано от Продавач 
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
26-10-2008 - 22:10:07
avatar
kikito83 Написал:
-------------------------------------------------------

> хаххаха добре какво можеш да ми спретнеш?Вероятно
> среща с теб и Камелия?

Ще ти се, ма не става! Ние, с тъпи пръчки, не си губим времето в реала. Достатъчно те търпим във виртуалния свят!
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
26-10-2008 - 22:18:01
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> kikito83 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > хаххаха добре какво можеш да ми
> спретнеш?Вероятно
> > среща с теб и Камелия?
>
> Ще ти се, ма не става! Ние, с тъпи пръчки, не си
> губим времето в реала. Достатъчно те търпим във
> виртуалния свят!

Глупава жено пак се изказа неподготвена, нещо май си се смахнала,а ?
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
26-10-2008 - 22:18:01
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> kikito83 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > хаххаха добре какво можеш да ми
> спретнеш?Вероятно
> > среща с теб и Камелия?
>
> Ще ти се, ма не става! Ние, с тъпи пръчки, не си
> губим времето в реала. Достатъчно те търпим във
> виртуалния свят!

Глупава жено пак се изказа неподготвена, нещо май си се смахнала,а ?Тъпата пръчка си ти защото си на всяка манджа мерудия smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-10-26 22:22 от kikito83.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 06:26:10
Нека се свържем директно с продавача.За да избегнем "схемата на брокера".Когато ще сме обрани от АНИ без никакви отговорности за тях.Нека кажем "баста" на Агенциите за запознаства
clap:
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 09:47:08
Камелия,Дичо и Турбозол-нещастни палячовци,май само на сън продавате нещо.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 09:51:40
кикитке, не Камелия, ти си меродийката, щото даваш акъл и коментираш неща от които си много далеч . Апропо, отдавна предложих да се вземете с николасчо, оказа се, че може и с фло. А защо не и с евгения ? Ще кумувам. Събрал съм парички от балъците, дето ми се доверяват, ще има и за подаръци. Естествено от това няма да станете нито по - умни, нито по - ерудирани, нито по - интелигентни, ама поне ще сте си заедно, какво ще кажеш? Имам и два въпроса към теб -
- Имам приятели в Пловдив и знам, че там има и готини хора, ти защо не си между тях ?
- Ти наистина ли си завършила право ?
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 11:49:09
qnko, сладко злобарче, продавам в светлата част на деня, по - лесно ми е да си преброя паричките. През нощта спя спокойно. Нали си имам парички. Ти май не спиш. От злоба. Спи, момчето ми, не се притеснявай за нас, ние сме добре .
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 12:03:27
Аве Дичо-looser такъв
ако имаше парички нямаше да кибичеш във форума по цял ден а щеше да си живееш живота.Ти просто си един комплексар - говориш за това което ти липсва-клиенти,сделки и пари.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 12:13:50
qnko, не стоя по цял ден тук, а и да съм си в офиса, не пиша непрекъснато по форумите. Ако пиша, е по въпросите от които разбирам - покупко - продажба на недвижими имоти. За разлика от теб. И още - имам си екип, който работи за мен, аз все пак съм началник, ако не знаеш.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
27-10-2008 - 13:39:23
Николасчо .."КВО ТИ ПРЕЧЪТ БРОКЕРИТЕ БЕ БРАТИНЬО",не се коси ,ама хич.., а що не се опиташ да ме прескочиш ,даже и аз ще ти помогна ..Ще ти дам адреЗа на клиенти на които продавам..да си купиш ДИРЕКТНО ,става ли..а?
Ама после пак ще се върнеш при ТУРБОЗОЛАА...и тогава ще ти "ИЗБИЕМ" зЪбите..с отвертдка.. :}
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.