Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Заповядайте на словесният РИНГ!

Публикувано от Продавач 
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
29-10-2008 - 13:12:35
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> фло, за теб се знае, че имаш само една гънка,
> следствие от катастрофа, ама и тя като се напънеш
> в тоалетната се изправя, та затова си на такова
> ниво. Ама не се притеснявай, ние знаем, че не си
> виновен, то отвътре те кара.


:} Деди,изпи ли си перамена moody smiley: Куфееш пак :!:
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
29-10-2008 - 13:21:26
фло, на дядо момчето, ако си ми в къщи ще си идвам на обяд от работа да ти врътна един шамар и пак ще си отивам да си работя.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
29-10-2008 - 13:30:49
avatar
фло Написал:
-------------------------------------------------------

> друго си е старило и патило да ти каже как му е
> реда


Неспасяема мозъчна гладкост се забелязва при теб,русокоске Фло! Аз работа си имам и съм готова на всеки да обясня това, което го интересува, затова съм във форума. Безработната "специалистка по всичко си ти". Сега, зацепи ли?
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
29-10-2008 - 13:38:19
Няма зацепване Ками, той е обзет от омраза само, нищо друго няма в главата му. А-а, забравих - и много простотия.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
29-10-2008 - 13:46:44
Гледам тука брокерите са взели думата и не я пускат. Я ми кажете тогава кога ще престанете да казвате "НАТУРАЛЕН АКТ" - да не каже някой че ви набеждавам - справки фирма Кредо консулт, брокер Ана Митева. :} :} :}
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
29-10-2008 - 13:51:34
НАТУРАЛЕН АКТ...Следва уволнение...Веднага!!НЕГРАМООТНО..
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
29-10-2008 - 13:59:40
При ширещата се некомпетентност във вашите среди - 90-95%, учудвате ли се от мнението на клиентите си? А за другите 5-10% - сори, мъчно ми е за тях, но масата определя общото мнение. Сума време покрай разни огледи за къщи, обяснявам как се четат скици, кои къщи са извадени от застроителния план, кои стават за реконструкция и кои не - няма кой да вдене. Вие посредничите при покупка на имоти и трябва да сте по-компетентни от клиентите си, иначе изпадате в смешни ситуации и подвеждате хората. Докато съотношението на знаещи и некадърници не стане обратно на сегашното, трябва да сте по-тихи от тревата. И да изпреваря Камито, дето веднага ще нападне архитектите - да си видяла някъде да защитавам колегията - не си. Аз отговарям за себе си и съветвам всички да правят точно това. Така нещата ще си дойдат на място - повече бачкане, по-малко плямпане.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
29-10-2008 - 14:00:05
r_stoma,

Първо - всеки може да си взима думата когато поиска, второ - защо обобщаваш, при мен брокер, който има проблем с правописа няма го уволня, просто няма бъде назначен.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
29-10-2008 - 14:06:02
Строма- Престанете да казвате не е най точно казано..По точно е тя казва!! smoking smiley
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
29-10-2008 - 14:09:15
кинтите, ко стана с Вебер?
май ви позатрудних с въпросчетата си!
гледам ви тримката тук сте се утепали да говорите за правописа, май сте от една фирмичка.
то за това 3-мката сумарно правите по 3-4 сделки на месец!
я споделете поне кой е шефа, кой е секретара и кой е мазника?
май поредноста е така: кичо, ками турбо
съдружници по неволя в "кинта" оод!

п.с. взели са думата щото са им взели работата!
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.