Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Обезателно ли искат брокерите цениТЕ на имотиТЕ да са високи?

Публикувано от Продавач 
Re: Обезателно ли искат брокерите цениТЕ на имотиТЕ да са високи?
15-01-2009 - 18:22:00
Съгласен съм с вас , но това е странница на самата агенция, след телефонен разговор не отрекоха съществуването на офертата, датата на актуализацията беше 08.01.2009г-актуален телефон и тн .... и за това реагирам
Продавач пазара в Добрич и раиона е динамичен- през всичките години заема или 3 то или 4 то място по брои сключени сделки по данни на агенцията по вписвания
освен апартаменти, магазини и офис площи , в раиона могат да се продават промишлени терени, селски имоти, морски имоти-вили парцели,хотели и какво ли още не.... има силно развит пазар на земеделски земи -работа за цял китаиски народ...
Обаче нашите тук си стоят по офисите,преглеждат вестниците с обяви и си работят помежду си -така е по лесно
Ако за апартамент се ходи на безброи огледи , то за земеделска земя само вадят актуална скица...и пеят
Една средна агенция може без особенно усилие да превърти за един месец 2-3 хил декара- аиде сложи по 500 лв декара грубо(макар че е повече)...обикновенно вземат 3 % комисион.....на всичкото отгоре повечето нищо не разбират.....
Да не ти казвам като се наложи инвеститор да купува земя за ветрогенератори в какво чудо се виждаме .....
Да не ти кажа че ако на някоя агенция се наложи да направи сделка за 1 млн евро например (бил съм свидетел за морски имот)...
За това казах ако има знаещи и можещи направо да идват и превземат пазара.....
А наи голям потенциал има точно севрното и земята - направо не искам да ги коментирам...много ми паднаха в очите



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-15 18:24 от dival.
Re: Обезателно ли искат брокерите цениТЕ на имотиТЕ да са високи?
15-01-2009 - 21:50:53
дивал прав си наи големи зделки се правят тук по северното черноморие но не требва да упрекваш брокерите защото и те си търсят интереса ( и ти си такав брокер нали знаеш) така че трябва да попаднеш на човека които търси а другото че ходис при наи различни брокери да търсиш (клиенти)не говори коректно за теб ,защото ако си се доверил на една агенция значи с неа но не заблуждаваи хората ти самият сам сигурен че ги прескачаш(АН-тата)




искам да ми кажеш каде е твоят пацел на албена
Re: Обезателно ли искат брокерите цениТЕ на имотиТЕ да са високи?
15-01-2009 - 22:24:13
Дими , никои не прескачам- не ми е това бизнеса
Агенциите сами търсят контакт с нашата фирма защото сме доказани и на всичкото отгоре и лицензирани но това е друга тема - просто в случая има обява , има цена, комисиона е ясен, но има мързел и ....еи сега ще ти драсна на лична...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход