Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА НА ИВАН КОСТОВ УТРЕ ?

Публикувано от monitor 
КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА НА ИВАН КОСТОВ УТРЕ ?
14-01-2009 - 20:24:41
Гледам повторенията на днешния протест по канал 3 и плача.
Може да е режисирано, може тия деца пред полицаите да са "лумпени", "агитки" и каквото искате ги наречете, но това са нашите български ДЕЦА, хора ! Деца, отрано зарибени с наркотици, умиращи по улиците и пред дискотеките... Деца в наркокомуни, които са прицел на подигравки и на които почти никой не подава ръка
Да се засрамим от тях и да идем и ние там - имаме за какво да нададем глас най-сетне, стига сме спали !
За жалост днес бях на работа - и за какво - да ни известят нашите мастити шефове на една от най-големите софийски строителни фирми, че администрацията и един куп специалисти излизаме в принудителен неплатен отпуск !
Защо пък да не излизаме в неплатен - нямаме нужда от пари, само те имат нужда от лични шофьори, от вили, яхти, от това синчето да кара ски в Швейцария... Но тоя проблем е отделно, и на него ще дойде ред за разрешаване.
ИМАМ ВЪПРОС - УТРЕ ЧЕТВЪРТЪК КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА, ПОДКРЕПЯЩИ ПОЛИТИКАТА НА ИВАН КОСТОВ ? Дано имаме и тук сред нас такива ?! Надявам се !
Re: КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА НА ИВАН КОСТОВ УТРЕ ?
14-01-2009 - 22:14:42
Да си кажа чесно искам да отида - такива като мен много....ама бачкам и плащам (големи) данъци на тез ......
не подкрепям нечия политика, ако управлението напави така че да стигат пари до хората или поне да се прави инфраструктура нещата ще са други
пък дали костов или друг
фактите обаче са си факти - управляват ........ и стигаме до протести
Re: КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА НА ИВАН КОСТОВ УТРЕ ?
14-01-2009 - 23:13:18
avatar
monitor Написал:
-------------------------------------------------------

> За жалост днес бях на работа - и за какво - да ни
> известят нашите мастити шефове на една от
> най-големите софийски строителни фирми, че
> администрацията и един куп специалисти излизаме в
> принудителен неплатен отпуск !
> Защо пък да не излизаме в неплатен - нямаме нужда
> от пари, само те имат нужда от лични шофьори, от
> вили, яхти, от това синчето да кара ски в
> Швейцария... Но тоя проблем е отделно, и на него
> ще дойде ред за разрешаване.
> ИМАМ ВЪПРОС - УТРЕ ЧЕТВЪРТЪК КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ
> ХОРАТА, ПОДКРЕПЯЩИ ПОЛИТИКАТА НА ИВАН КОСТОВ ?
> Дано имаме и тук сред нас такива ?! Надявам се !


Да имаш представа дъщерите на Костов къде карат ски? Не в България, ако случайно си мислиш така.И защо Уникредит купи нашата банка? Дали защото едната му щерка не учИ на нейна издръжка в Италия? Ако Костов беше против това, което става в държавата, защо не напусна парламента, та да предизвика предсрочни избори?
Re: КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА НА ИВАН КОСТОВ УТРЕ ?
15-01-2009 - 08:25:54
Много легенди и лъжи се пускат срещу Костов.
защо ли? всеки с глава на раменете може да прецени.

за мен костов направи следните грешки:
не отвори досиетата
не наказа биячите от 10 януари
не направи подбор на хората в екипа си преди да ги назначи и много ганьовци и ганки се наместиха да лапкат
каза в прав текст на простака, че трябва да става гражданин и да поема отговорност за живота и делата си.
а както знаем и виждаме всеки ден на българския простак най-лесно му е да си търси оправдания в другите, да иска от държавата да му прощава и дава, пък ако може да краде всеки ден още по-добре.
за съжаление простаците в БГ са мнозинство, та за това ни сложиха като кенефа на европа.

а последната грешка на костов е че не се оттегли от политиката за да отвори място за новите е неопетнени от пропагандата на простаците.
мажеше да го направи спокойно, да остане в сянка и да помага със съвети следващите десни....
уви това не се случи. за това сега нямаме и алтернатива. но мисля, че всяко време намира своите герои. сигурен съм, че бъдещия иван костов вчера е бил някъде там пред парламента ...
дано той не повтори същите грешки...
и нека когато застане на власт първото което направи е да ОСЪДИ тримката, коит вчера даваха пресконференция за да знаят следващите, че не може да биеш безнаказано....
Re: КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА НА ИВАН КОСТОВ УТРЕ ?
15-01-2009 - 09:28:04
Такива наши деца зверски убиха студента преди 40 дни, не го забравяй.
Ако днес отидеш на протеста, който аз лично подкрепям и ако имам възможност ще отида- моля те бъди с нулева толерантност към лумпените.
И недей да разваляш гражданското недоволство с призиви за подкрепа на политически фигуриsmiling smiley
Re: КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА НА ИВАН КОСТОВ УТРЕ ?
15-01-2009 - 10:25:49
винаги съм се опитвал да давам обективна оценка.
ако сравняваме всички правителства до сега очевидно е, че правителството на костов е направило най-много но това не оправдава грешките му. за това мястото на политиците през тези 20 години им е мястото само в учебниците по история.
нито един не трябва да продължава напред
БКП трябва да бъде забранена както е била забранена националсоциалистическата след втората световна, всички политици да бъдат разследвани и ОСЪДЕНИ според престъпленита им
това е моя призив и за това ще настоявам

а отностно децата убийци - навсякъде ги има, но САМО тук има безнаказаност!
Re: КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА НА ИВАН КОСТОВ УТРЕ ?
15-01-2009 - 10:42:03
Не искам да се караме тук /както се и очакваше/ - но явно Камелия и Човек не са разбрали какво искам да кажа - не става въпрос за персоната Костов, а за идеите му и стила на управление, които нагледно се убедихме, че бяха най-малкото зло от всички злини /респективно разбирай - от всички правителства през последните 20 години/.
Няма значение за мен къде карат ски щерките му, защото на шефа синчето работи във фирмата ни, а го няма когато трябва и когато ни гонят... И ако шефовете ни бяха адекватни и бяха взели други мерки, а не такива безумни, все едно ми е за синчето...

Всъщност разбрах това, което ми трябваше... Съжалявам, че поставих този въпрос тук. И успех на всички независимо дали, кого и как подкрепят ! Само виждам, че хубавата ни страна няма да се оправи скоро по този начин...
Re: КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА НА ИВАН КОСТОВ УТРЕ ?
15-01-2009 - 19:18:28
monitor Написал:
-------------------------------------------------------
> Съжалявам, че поставих този въпрос тук. И успех на
> всички независимо дали, кого и как подкрепят !
> Само виждам, че хубавата ни страна няма да се
> оправи скоро по този начин...
Умно и прозорливо! winking smiley


Re: КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА НА ИВАН КОСТОВ УТРЕ ?
16-01-2009 - 09:20:05
Напротив - разбрах те. Само дето съм на мнението на Хуба-Буба - не може да прощаваме, защото другите са по-зле. Като един не се справи - следващия, все пак сме 8млн.smiling smiley. Всеки да знае, че има право само на едни шанс и да му е обеца на ухото това, което е провалило предишния.
Ако прощаваме ще си се връткат и ще им даваме шансове още сто години.
Re: КЪДЕ СЕ СЪБИРАТ ХОРАТА НА ИВАН КОСТОВ УТРЕ ?
21-01-2009 - 21:45:06
Щяли да се събират на аерогарата , за екскурзия до Израел,плащал Гад Зееви :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход