Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

KYKY KYKY VIJ VIJ VIJ PAK NE POZNA

Публикувано от emiliano 
Re: KYKY KYKY VIJ VIJ VIJ PAK NE POZNA
16-04-2008 - 20:41:12
Много ме кефи варианта, графиката за средните цени за София да я има за 14.04.2008г а на другите градове да я няма.Да позная ли защо smoking smiley
Re: KYKY KYKY VIJ VIJ VIJ PAK NE POZNA
16-04-2008 - 20:47:24
Оооо...... , има вече градация и в мненията на хора от бранша:
[www.mediapool.bg]
[www.infostock.bg]
greenbul ,чакам още малко и си правя подпис подобен на твоя но за сектор НИ smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-16 20:53 от uravnovesen.
Re: KYKY KYKY VIJ VIJ VIJ PAK NE POZNA
16-04-2008 - 21:46:48
uravnovesen Написал:
-------------------------------------------------------
> Оооо...... , има вече градация и в мненията на
> хора от бранша:
>
>
> greenbul ,чакам още малко и си правя подпис
> подобен на твоя но за сектор НИ
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 04/16/08
> 08:53PM от uravnovesen.


Ох, чакай да се подпиша, че ми става едно Убаво ....

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: KYKY KYKY VIJ VIJ VIJ PAK NE POZNA
17-04-2008 - 00:34:56
Inflation auf 3,5 Prozent gestiegen
16.04.2008 | 18:13 | (Die Presse)

[diepresse.com]

В западна Европа инфлацияна надмина 3.5% и те полудяха а в Бг надмина 14% и ти смяташ ,че Куку не е прав ли???
Боже,опази ги!!!
Re: KYKY KYKY VIJ VIJ VIJ PAK NE POZNA
17-04-2008 - 01:30:19
Re: KYKY KYKY VIJ VIJ VIJ PAK NE POZNA
17-04-2008 - 01:32:16
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> Inflation auf 3,5 Prozent gestiegen
> 16.04.2008 | 18:13 | (Die Presse)
>
>
>
> В западна Европа инфлацияна надмина 3.5% и те
> полудяха а в Бг надмина 14% и ти смяташ ,че Куку
> не е прав ли???
> Боже,опази ги!!!
>


Мдааа, Куку определено ще излезе прав, само трябва да сменим знака на инфлацията и да я направим от плюс 14 на минус 14%. Тогава има шанс да се достигнат заветните 300Е/м2 (топ локейшън). Ако обаче това не стане тогава той пак ще е прав, но тогава ще говорим за 300Е на квадратен фут. 1м2 е около 10 квадратни фута. smoking smiley
Re: KYKY KYKY VIJ VIJ VIJ PAK NE POZNA
17-04-2008 - 01:53:21
Да Наблюдател, голям симпатяга си бил.

Аз мисля че вече открито може да си признаем че вече цените на НИ се засилиха надолу.

Няколко интересни факта:
1. Липса на каквато и да е статистика за броят на продажбите на НИ за първото тримесечие на 2008. За да не видим че са паднали поне наполовина
2. поредица от поръчкови статии за това как инфлацията изяждала парите на хората и трябвало да ги инвестират в имоти.
И никой не се сеща да погледне че в целия останал свят кой знае как въпреки инфлацията имотите падат в абсолютни стойности, като ги adjusted with the inflation всъщност се получават значителни спадове.
3. абсолютно манипулативни статии как трябвало да се теглят кредити в евро а да се спестява в лева. Точно обратното, теглете кредити в левове и пазете парите на депозити в депозит бокса в евро.
че на фиксирания курс на лева към еврото не му остана много време.

4. масови реклами на мучуъл фъндс (т.нар. взаимни фондове).
Като се има в предвид че в Бг тези фондове инвестират или на борсата която се срина почти 40 процента и в имоти който ще се сринат със 70 процента това ще е най-голямата набутвация. Като се добави и очакваното сриване на имотите и РЕЙТ компаниите Бг борсата ще падне с още 40 процента поне отсега нататъка.

5. абсолютни лъжи на управлявашите за дефицита по външната търговия и инвестициите както и за намаляването на валутния резерв.

Абсолютно подвеждащи статии, търсят се в Бг поредните балъци за обиране.
Гледайте какво ви казават да правите и правете точно обратното, това е рецептата за сървайвал в Бг.

1 кв метър е 11 квадратни фута.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-04-17 01:55 от kuku987.
Re: KYKY KYKY VIJ VIJ VIJ PAK NE POZNA
17-04-2008 - 02:03:49
Добре де, само да чукне човек и ти веднага палиш фитила......
Само едно не е ясно:

Твърдение1:" Аз мисля че вече открито може да си признаем че вече цените на НИ се засилиха надолу. "

Твърдение2: "Липса на каквато и да е статистика за броят на продажбите на НИ за първото тримесечие на 2008."

И как точно открито признаваш, че цените са надолу, пък няма никаква статистика?

Както и да е...., продължаваме да чакаме, чакаме, чакаме.......
Re: KYKY KYKY VIJ VIJ VIJ PAK NE POZNA
17-04-2008 - 02:05:33
"1 кв метър е 11 квадратни фута."

Закопа ме, предавам се. Не е 10, ами 11. По точно е 10 и нещо, ама аз след десетичната запетая не съм учил и не мога да смятам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-17 02:45 от Наблюдател.
Re: KYKY KYKY VIJ VIJ VIJ PAK NE POZNA
17-04-2008 - 03:24:01
1 foot = 30.48 centimeters

1 квадратен фут е 929.0304 квадратни сантиметра
1 квадратен метър е 10000:929.0304=10.7639104167097223083335055559 квадратни фута.
--------------------------------
ей ти тука за разнообразие малко информация за Панама.

Един колега ходи наскоро и си купи кондо, каза че е супер евтино и че Панама щела да бъде новата Коста Рика. Навива ме и аз да купя. Ти какво ще кажеш Наблюдател, струва ли си? Или да чакам да паднат в Бг? (това е закачка....)

[www.standartnews.com]
Къща в Панама колкото тристаен в Павлово

Къща с двор в Панама на брега на Тихия океан излиза колкото апартамент в столичен квартал от рода на Павлово. "Ерна" предлага на българските си клиенти имоти за 190 хил. долара, съобщи шефът на компанията Петрония Стайкова. Допълнителните разходи за местните данъци и такси са почти нищожни. Предлагат се имоти в Панама Сити - както в луксозни крайбрежни небостъргачи, така и във ваканционни селища край океана.
В Коста Рика имотите са малко по-скъпи. Но пък затова е гарантирана висока печалба. Ако отдадете къщата си под наем, ви е гарантирана поне 20% доходност, твърдят от агенцията. Проектите са на Златния бряг (Golden Coast) - най-скъпото крайбрежие от Сантяго де Чили до Лос Анджелис, както и в околностите на столицата Сан Хосе. Предлагат се също и терени без постройки.
------------------------------------------

Това между другото се очакваше. Сега когато Бг е по-скъпо откъдето и да е и никой не иска да смъква цени, брокерите започват да продават за 'заможните' българи имоти в чужбина... щото инвестииции може да се правят и в имоти в Гърция да речем. Или Испания. Защо ли си мислим че българите купуват само в Бг?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-17 03:32 от kuku987.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход