Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос за оценката на апартамент старо строителство

Публикувано от Zrfv 
Re: Въпрос за оценката на апартамент старо строителство
22-01-2008 - 22:07:13
Защо? Не могат да си позволят имот в центъра? Или просто успяваш да ги убедиш в потенциала на кутийките, които се строят в гората и по полянките във Владиславово smiling smiley

Сега сериозно, нека някой каже как да вмъкнем таванчето в цената smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-22 22:09 от Zrfv.
Re: Въпрос за оценката на апартамент старо строителство
22-01-2008 - 22:13:37
Сега сериозно, нека някой каже как да вмъкнем таванчето в цената.

Ааа! Дойдохме си на думата.

:}
Re: Въпрос за оценката на апартамент старо строителство
23-01-2008 - 15:09:00
Други предложения :ami: moody smiley:
Re: Въпрос за оценката на апартамент старо строителство
23-01-2008 - 16:52:15
avatar
Zrfv Написал:
-------------------------------------------------------
> Други предложения


За таванчето-ако има дадености-ако е с прозорец,ако има вода и възможност за тоалетна,ако е над жилището ти,например-можеш да мислиш да му слагаш цена.
Не бих оферирала на кв.м. Напиши квадратурата по нотариален акт,като добавиш без идеалните части. После пиши цена на имота,заедно с мансардна стая от едиколко си квадрата. smiling smiley
Re: Въпрос за оценката на апартамент старо строителство
24-01-2008 - 12:50:10
Таванът е включен и описан като квадратура в нотариалния акт на имота, заедно с мазата. Не мога да го инкорпорирам в жилището, защото не е над него
Re: Въпрос за оценката на апартамент старо строителство
26-01-2008 - 21:34:42
Как е образувана цената няма значение. Важно е някой да я даде. Това е пазарът.
Пешо,
човек може да е щастлив и без кола, т.е. и без паркомясто.
Re: Въпрос за оценката на апартамент старо строителство
26-01-2008 - 21:38:12
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> Как е образувана цената няма значение. Важно е
> някой да я даде. Това е пазарът.
> Пешо,
> човек може да е щастлив и без кола, т.е. и без
> паркомясто.

Е той предпочита в цената на имота да е включен и половин декар платен паркинг, ако е възможно все пак :}

Ясно, че трябва някой да даде парите, но все пак преди това продавачът е редно да обяви някаква цена. 'По договаряне' не ми звучи сериозно за имот :ami:
Re: Въпрос за оценката на апартамент старо строителство
27-01-2008 - 09:59:01
човек може да е щастлив и без кола, т.е. и без паркомясто. Разбира се! Но ако от нещастно стечение на обстоятелствата ти се налага да ползваш кола и всяка вечер правиш по пет обиколки на квартала, докато намериш свободно паркомясто след, което вадиш тръбата изпод седалката за да се биеш с другите кандидати за мястото ще станеш още по-нещастен.

Да! Предпочитам половин декар безплатен паркинг, отколкото мизерния ти таван, дето искаш да го включиш в квадратурата и цената и дето никой нема да ти го купи при това положение. После селяните били прости и брокерите лошо ги учели да купуват кутийки в гората вместо елитния ти апартамент в центъра.
Re: Въпрос за оценката на апартамент старо строителство
27-01-2008 - 12:06:20
pe6o Написал:
-------------------------------------------------------
> Да! Предпочитам половин декар безплатен паркинг,
> отколкото мизерния ти таван, дето искаш да го
> включиш в квадратурата и цената и дето никой нема
> да ти го купи при това положение. После селяните
> били прости и брокерите лошо ги учели да купуват
> кутийки в гората вместо елитния ти апартамент в
> центъра.

Да! Ама половин декар безплатен паркинг има само на село вече. В града не останаха winking smiley Мизерния ми таван явно не е за тебе и/или клиентите ти, нито имота и неговата цена winking smiley А интерес към този тип имоти има преголям и въобще не се притеснявам, че няма да се продаде.
За всеки влак си има пътници. Просто моят не е обикновен пътнически, а леко позахабено купе в първа класа на експреса, ако схващаш метафората :}
Re: Въпрос за оценката на апартамент старо строителство
24-01-2011 - 00:16:09
За това си има хора които работят и издават легитимни Експертни Оценки на Имоти или просто оценка на имот smiling smiley Мен ми оцениха апартамента преди 4 месеца и съм много доволен а и цената за оценка на имот при тях е най-ниската според мен поне smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход