Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Такса за оглед?
29-02-2008 - 16:51:53
Таксата оглед е най-големия абсурд. Ние като клиенти се принуждаваме да ходим по огледи, защото обявите с предлаганите апартаменти не са написани коректно. Аз лично съм виждала апартаменти от една и съща кооперация да са обявявани в райони: Цветен квартал, Левски, Чайка и Бриз. За друга кооперация - един и същ апартамент с различна квадратура и цени (а на картинката е същата изкривена скица). После като се обадиш - пак цветя и рози - всичко е супер, всичко е идеално, само елате до офиса, да обявата е реална, да на 4-ти етаж е... И докато стигна до офиса на агенцията (за 30 мин) - обявата я няма в агенцията.

Според мен ако се въведе такса "Оглед" купувачите ще имат още една причина да прескачат агенциите и да търсят апартаменти директно от строителите. То и строителите напоследък вече задържаха и готови апартаменти, така че може да се намери каквото ти харесва - от на етап "дупка", до етап - "до ключ" (а от една агенция го бяха превели на английски "to key" smiling smiley - умрях от смях smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход