Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

колеги не работете със собственици които си предлагат имотите самостоятелно и в повече от 3 агенции.

Публикувано от expreskomfort 
broker111 Написал:

това че някога си продала/отдала имот, чрез
> агенция и си си платила комисионна не значи че си
> брокер вече. Вярно разбирам те сигурно още те боли
> за това, че под формата на комисионна сигурно
> някоя агенция ти е прибрала едногодишната заплата,
> но това е положението и да ревеш и да плюеш пак
> същото.
> БОЙ, Е....НЕ и КОМИСИОННА НЕ СЕ ВРЪЩАТ.

От твойто изказване лъха нещо - че тези, които са платили комисионна, трябва да се чувстват прее.ани. Това ли е отношение към потенциални клиенти? Мнооого е показателно!
Благодаря ,evgenia

Всичко това сам направила - за съжаление , не функционира на практика.

Не сам искала да си спестя комисионна,причината да дам частна обява е съвсвем друга .
Просто исках да кажа,че някои агенции имат много неприятен и и нагал начин на деиствие.И това затруднява работата на съвестните и коректни брокери.
Но това не е нищо ново.

Извинявам се,ако сам засегнала някои и не е вярно,че слагам всички под общ знаменател

Quote

като си мислят,че лесно се изкарват прословутите комисионни-ами да вземат да станат и те брокери

Ами то проблема е, че доста хора точно това си мислят и погледни колко АНИ има само в София. А както е написал Продавач "КОЛИЧЕСТВОТО НЕ ВОДИ ДО КАЧЕСТВО"
До Брокер кой номер беше,

отговарям ти, защото явно ти се спори с мен.
А това, че се опитваш да ме нападеш лично го разбирам идеално, няма какво друго да кажеш. Просто когато законите говорят, брокерите обиждат.


Тъй като обичам истината, ще направя някои уточнения за заблуди, в които си изпаднал. (което показва слаба логичска мисъл).

> до: evgenia
>
> скъпа

така е интелектуалните ми услуги струват скъпо.

продавачка на дамски превръзки ( такава беше
> нали ),

не, не продавам дамски превръзки.

1. Работя Маркетинг и реклама, което включва доста неща. Най-просто казано организирам създаването на стоки и услуги обречени на успех, т.е високи продажби и изключително доволни потребители, но на последно брокерите и агенциите не отдават значение.

2. "дамски превръзки и домати" - това си е само твой извод, не мое твърдение. (виж за логическатата ти мисъл по-горе)

>не се обиждай, но между имотите и дамските
> превръзки има голяма разлика, така че давай съвети
> само за това което знаеш ( ако има тракова нещо ),
> а не за неща до които никога не може да ти стигне
> интелектуалното ниво.

Обидите няма да коментирам.


> P.S. това че някога си продала/отдала имот, чрез
> агенция

Не продавам имоти, а купувам.
Отдавам без агенция


и си си платила комисионна не значи че си
> брокер вече.

И не искам да бъда брокер.

При една от покупките платих комисионна, но с ясното съзнание, че плащам за само за информация - все пак тя беше единственото ценно от услугата.

>Вярно разбирам те сигурно още те боли
> за това, че под формата на комисионна сигурно
> някоя агенция ти е прибрала едногодишната заплата,

Платих за тази информация, защото времето, което бих загубила да търся директно продавачи, би ми струвало в пъти повече от комисионната.

> но това е положението и да ревеш и да плюеш пак
> същото.

нито рева, нито плюя, просто информирам и брокерите и клиентите за правата на потребителите и за това, че в България все пак има закони, които защитават потребителите. Вярно е, че контролът върху прилагането им е слаб, но това е друга тема.

> БОЙ, Е....НЕ и КОМИСИОННА НЕ СЕ ВРЪЩАТ.

За бой е вярно, за второто не е необходимо,

а за Комисионна - ще те уведомя, че при лошо свършена работа - също има и закони и начин да получиш част (до 100 %) от платената цена, та дори и да искаш обезщетения.

А бих добавила, че четейки твоите коментари, стигам до извода, че стил на изразяване, възпитание и култура са също далече от посредничеството с имоти.

Желая ти приятна събота и неделя.


Блондинка по душа
broker111

Определено твоето интелектуално ниво е под нормалната граница.

Всъщност - ти ли беше този ,,софиянец", на които му пречеха ,,селяндурите в София"?

Още тогава ме впечатли с интелекта си.

Анонимен потребител
Re: спокич
20-07-2007 - 19:35:07
добре си се ориентирал smiling smiley

Погледни тази обява:
[forum.imoti.net]

Човек като види подобна обява какви изводи може да си направи за АНИ с гръмкото име
elenatop ?

Това
Quote

Минимална заплата и агресивно нарастващ процент
много ми хареса smiling smiley
broker001 Написал:
-------------------------------------------------------
> колега,как да не се връзвам,като ми писна вече от
> такова отношение към агенциите!!!!!като си
> мислят,че лесно се изкарват прословутите
> комисионни-ами да вземат да станат и те
> брокери!!!Така ще се уверят,че тази работа не е за
> всеки,и че заслужено си вземаме
> възнагражденията!!!!!!!!!

Не се впечатлявайте!Въпроса е,да не приемате на 100% всичко,което се пише в този форум.Достатъчно е някой да постне:"Добър ден",и веднага ще го накацат/днешният ден е показателен/
-"Какъв добър ден,бе?Я виж к`ва жега е?Ти ще ми кажеш,че бил добър деня,айде,бе!"
Във форум на анонимци е така.Тук всеки може да ти се изфъчка,че е едва ли не Доналд Тръмп.Други се изявяват като Господ Бог-те могат всичко,знаят всичко и са вещи във всичко.Трети пък са толкова добри и честни строители,че всички други ,пасти да ядат.Ето го Пунди-всичките му постинги са едни и същи "пундишпанчета".Нищо различно и нищо смислено,едни и същи клишета и заучени фразички.Ама,човека иска да се изяви.Така да бъде.Щом това ги прави щастливи и ги извисява в собствените им очи.
Приемете,че това е част от многообразието на средата.Гаргите за това грачат-искат някой да ги забележи.Чудно само,при толкова "умници",защо сме на тоя хал.
Този тип хора,са вечно недоволни от всичко и от всеки.Вина търсят не само в брокерите.Не влагайте емоция.Тя е най-лошият съветник в бизнеса.Отсявайте ценното и се забавлявайте с останалото.Не може да се отрече,че тук има и доста добри мнения.Както казва Продавач-свиквайте.

winking smiley
до: evgenia

когато осъдиш банките за подвеждаща реклама, тогава ще осъдиш и мен за глупостите, които си изписала, демек никога
[clubs.dir.bg]

[www.cpc.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-07-21 13:27 от Тинки Уинки.
да това е хубаво, но 100 000 лева за банка са колкото 90000 лева за Кремиковци, плащат и продължават, при обема на работа и печалби, и всяка агенция би платила еднократно 10 лева глоба и би продължила по същият начин като ОББ или Кремиковци

ПЛАЩАШ И ПРОДЪЛЖАВАШ И КАКВО ТОЛКОВА

Нека специалистите в тоя форум да отидат в банка и да започнат да им правят сметки за печалби, разходи и т.н. Сигурно ще бъдат изхвърлени от охраната като едни луди ненормалници. Обаче във форума е много лесно, всички са скрити и са много разбирачи и смели. Нека обаче някой от тарикатчетата да заповяда в офиса ми и да ми прави подобни сметки. Стойка Г, шут в задните части на панталона и на улицата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход