Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

колеги не работете със собственици които си предлагат имотите самостоятелно и в повече от 3 агенции.

Публикувано от expreskomfort 
ТОЗИ expreskomfort знае ли поговорката за краставиците и краставичаря ?
Очертаващата се Тишина през 2008 ще му помогне да я разбере

================================
Ако на 20 год НЕ СИ оптимист-нямаш сърце
Ако на 40 год НЕ СИ РЕАЛИСТ-нямаш - ? *xxx* *huh*
================================


АКО НЕ СИ СЪГЛАСЕН ДА ТИ ПРЕДЛАГАТ ИМОТА НЕ ИМ ДАВАЙ ИНФОРМАЦИЯ - написа
expreskomfort

Когато съм обявила апартамента си и се обади някои , които каже, че има личен интерес или конкретен клиент - как да не му дам информация.
В началото много наивно давах всякаква инф.докато видях апартаманта си обявен от няколко агенции,които изобщо не познавам.И което наистина прави лошо впечатление.

expreskomfort - даи някакъв такав съвет - след като даваш съвети - как може собственик да си предложи апартамента, без да му се закачат агенции.

Обмисляла съм всякакви варианти - ако напиша в обявата не ,,частно лице" , а ,,агенция имоти бла - блa ,изключителни права!!" дали не е по -безопасно .
Този хленч на гоподин Топалов, така поне се е представил, не е нито експресен, нито комфортен confused smiley Положете по-добре усилия агенцията ви да стане по-атрактивна за продавачите, не само с комисионите, но и с качеството на услугата, която предлагате, тогава може и да си намерите клиенти clap:
До greehawk-Агенцията не хленчи ,а води дискусия,която има за цел да събере мнения и ползва Форума за това .""ЕКСПРЕС КОМФОРТ" има достатъчно клиенти,повечето са ни предоставили изключителни права по сделката.Явно трябва първо да се разбере смисълът на темата, а след това да се дават мнения.Не искам да засягам собственици които сами си предлагат имотите.Повтарям ,че предпочитам мнения от управители на А.Н.И. И БРОКЕРИ.
Ами като са ти предоставили изключителни права що ревеш бе?
И кой си ти, че ще казваш кой има право да се изказва и кой не в тоя форум?
Ей, самозабравихте се ':crazy:'
Е може и да те изненадам, обаче аз никъде не се бутам и ако собственикът не ми предложи сам имота си, не го предлагам. Търся по обяви, само ако купувач ми възложи да му търся имот, какъвто в момента нямам. Само, че не си мисли, че тези същите продавачи си предлагат имота само на мен. На всички, които са открили, го предлагат.
kiko,
не се аби,приятелю!
още малко и ще включат затихващата функция !!!
тишината в офисите е проблема-за това са толкова активни - пълнят медите с поръчани истини - проблемът им е , че не са наясно с пазарите :
за всички "майстори" пояснявам - пазарът е САМОРЕГУЛИРАЩА се РАВНОВЕСНА система , т.е . има две посоки - нагоре и надолу !
който е купил каквото и когато трябва , сега жъне - който не е ...........
апартаменти в София вече не се продават - попитайте във всяка банка и ще ви посочат апартаменти с изгорели ипотеки.
пазарът се пренасочи в съвсем друга посока - но самите брокери не са наясно за що иде реч - в ipo.bg вече върви анкета (малко са я побългарили - но смисъла е ясет - ПОКУПКИ ИЗВЪН СОФИЯ) - къде ще се купува в следващите години

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-07-20 12:32 от пунди.
expreskomfort Написал:
-------------------------------------------------------
> До greehawk-Агенцията не хленчи ,а води
> дискусия,която има за цел да събере мнения и
> ползва Форума за това .""ЕКСПРЕС КОМФОРТ" има
> достатъчно клиенти,повечето са ни предоставили
> изключителни права по сделката.Явно трябва първо
> да се разбере смисълът на темата, а след това да
> се дават мнения.Не искам да засягам собственици
> които сами си предлагат имотите.Повтарям ,че
> предпочитам мнения от управители на А.Н.И. И
> БРОКЕРИ.


А защо не те интересува мнението на собствениците.??
Или - те какво общо имат с цялата работа?
Вие както си решите,така ще си деиствате.
явно наистина не сте добронамерени към агенциите,но МНОГО хора-за наша радост използват услугите на АНИ.Трудно е вероятно да се попадне на `сериозна`агенция,и явно много от вас са си патили от такива,но не ни слагаите всичките под общ знаменател!!!!!!!!Всеки е в правото си да избира по какъв начин и с кого ще продава,отдава и т. н....Преди да предпочетете АНИ,просто направете своите проучвания!А колкото до комисионната-и вие получавате заплата,нали???????????
Лично до FABIA-НЕ ИСКАМ ДА ДАВАМ СЪВЕТИ НА ТЕЗИ КОИТО НЕ ИМ ТРЯБВАТ,но ако настина ти е необходим съвет пояснявам-първо един имот не се продава за 10 минути само като си пуснеш обява в интернет- трябват пари за реклама,в медии,преса и т.н.
Колкото до прикачването на АНИ. агенциите които имат клиенти търсят за тях и се обаждат ,тези които нямат се присламчват -честно казано и аз не знам защо,но е факт.Вариантите са два или си намери брокер на който да платиш или се пускай обяви отказвай всякакви огледи с брокери включително и на тези които имат клиенти .Чакай директният клиент.Щего чакаш много дълго време -СТАТИСТИКАТА НА ПАЗАРА Е 90% ОТ СДЕЛКИТЕ МИНАВАТ ПРЕЗ АГЕНЦИИ.Това не те задължава да ползваш тяхните услуги.Реши сама.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход