Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Един имот се продава от 10 агенции - класика в жанра или максимална простотия?

Публикувано от Продавач 
Re: Един имот се продава от 10 агенции - класика в жанра или максимална простотия?
11-01-2007 - 18:52:50
avatar
е тоя се е осрал вече с извинение хи хиsmiling smiley) :crazy: :crazy: :crazy: eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Един имот се продава от 10 агенции - класика в жанра или максимална простотия?
11-01-2007 - 18:57:55
В този ред на мисли, как мога да разбера коя АНИ е свястна и няма да се осере (с извинение) така и да се насоча към нея, как да съм коректен към една АНИ ако тя прави такива неща и да не пускам имота и при други? Как ще ми препоръчате да действам...
Re: Един имот се продава от 10 агенции - класика в жанра или максимална простотия?
11-01-2007 - 19:04:24
avatar
Поразпитай тук там и така. Иначе тук във форума предимно пишат хора, които се оплакват от брокерите и имат недоизяснени въпроси отговорите на които търсят тук. Тези, които са доволни от услугата нямат нужда да търсят информация и да задават странни въпроси, защото са обслужени качествено и няма да ги срещнеш тукsmiling smiley

Аз тук не си правя реклама и за това няма да ти дам моите координати за да знаят всички, че когато пиша нещо не го правя с цел реклама. Но ако търсиш добра агенция търси тези създадени преди 6-7 години или повече като търсиш златната среда. Големите работят на конвейр - там е важна бройката, а не качеството.
Не се обръщай и към бабките и лелките, които едвам ходят горките те пък си мислят, че всичко опира до това да бъдат екскурзоводи и сами са си агенция с офис - собствената им кухня или гараж.

Средно голяма агенция с утвърдено име създадена преди поне 5 години това ще ти гарантира едни гърди напред.

Сега вече край отивам да пия бираsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-01-11 19:05 от Продавач.
Re: Един имот се продава от 10 агенции - класика в жанра или максимална простотия?
22-01-2007 - 13:07:30
От колко агенции ще се продава имота все пак зависи от продавача smiling smiley
Re: Един имот се продава от 10 агенции - класика в жанра или максимална простотия?
23-01-2007 - 10:12:56
avatar
Така е разбира се и резултатът се вижда.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Да може и от 20 има и по-тежи случаи
26-06-2007 - 17:34:06
avatar
:crazy: :crazy: :crazy:

Виждам, че повечето агенции са го свалили от реклама и причините може да са две -или вече не продава или всички четат форума. А ако не се продава тези, които го рекламират незнаят, че е продаденsmiling smiley)))

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-26 17:37 от Продавач.
Re: Един имот се продава от 10 агенции - класика в жанра или максимална простотия?
26-06-2007 - 19:01:43
Аз например уважавам порталите за безплатни обяви......т.е. там всеки е предупреден, че сам си носи отоворността за пуснатата обява. Е да ама като става дума за НИ - има комисионна........!!!! Та да му мислят онези, които администрират портали за НИ.....! Те първи налапват инфото, а след това то са размножава като хлебарките....и всеки си слага по нещо отгоре.....!

Тук да ме извинят администраторите....сайта ви е прекрасен, особено новата версия!
Включете се към електронните разплащания и .....по 1 лв. (минимум) на обява (без ДДС).....(за 1 снимка 0.20 лв)!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-26 19:19 от partzalev.
Re: Един имот се продава от 10 агенции - класика в жанра или максимална простотия?
26-06-2007 - 20:06:04
1000 пъти ти се каза- иди и питай какво е договор и престани да се излагаш? Ееееее, и вие тука за правила ще ми говорите!
Re: Един имот се продава от 10 агенции - класика в жанра или максимална простотия?
26-06-2007 - 21:20:24
Пък аз предлагам без курс "Обща теория на правото" никой да няма право да се прави на брокер, че вече ми писна да чета дивотии! :g:

Вие тука ново право измислихте никъде не съществуващо по света!
Re: Един имот се продава от 10 агенции - класика в жанра или максимална простотия?
27-06-2007 - 00:00:07
Не виждам нищо странно в това, че се рекламират от няколко агенции. Що се отнася до актулизирането на офертите може само да се сърдите на Имоти.нет. В новия си дизайн освен фейслифинг и увеличаване на площта за рекламни банери няма особено нова функционалност за актуализация на офертите без логване на сайта. Нямам намерение да плащам на 1 човек само да се рови в Имоти.нет по цял ден (има и други сайтове). Това е! Актуализира се когато някой се обади и се окаже неактуална.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход