Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дава ли се капаро при опит за договаряне на цена?

Публикувано от bguser 
Re: Дава ли се капаро при опит за договаряне на цена?
14-08-2012 - 20:21:51
Като не стане сделка, ще му ги върнат. Умрял му някой за хилядата евро.
Re: Дава ли се капаро при опит за договаряне на цена?
15-08-2012 - 14:19:27
Quote
Imotko
Като не стане сделка, ще му ги върнат. Умрял му някой за хилядата евро.
Какво ли не правят хората и за по-малко пари...

Благодаря Ви за коментарите!
Re: Дава ли се капаро при опит за договаряне на цена?
16-08-2012 - 16:47:12
Пишете в договор, че ако не се разберете за цена агенцията ще връща 2000 евра.
Аре и агенцията да доказва че е сериозна, а?
Re: Дава ли се капаро при опит за договаряне на цена?
16-08-2012 - 23:44:41
Колкото последния ти пост ли да е сериозна агенцията?
Анонимен потребител
Re: Дава ли се капаро при опит за договаряне на цена?
17-08-2012 - 08:24:28
Неговите постове в голямата си част са безспорни хитове, няма такава тъпня.
Re: Дава ли се капаро при опит за договаряне на цена?
17-08-2012 - 10:40:23
ха ха, даже и не може и да си помислите агенцията да поеме някакъв ангажимент.
Това само доказва тезата ми че НИКАКВА работа не вършат и НИКАКВИ пари не заслужават.
Анонимен потребител
Re: Дава ли се капаро при опит за договаряне на цена?
17-08-2012 - 14:30:39
ботко, ботко, заради такива като теб е измислено посланието към Господ - "Слез и си прибери вересиите! ".
Re: Дава ли се капаро при опит за договаряне на цена?
18-08-2012 - 13:18:34
Вчера пак се натъкнах на брокерска наглост. гледам едностен Студентски град 43кв.м чисти. искат 33000 еуро. напълно завършен. виде ми се изгодно и реших да го купя. собственика англичанин. брокерката ми вика да и дам 1000 еуро капаро и после англичанина да упълномощи някой да ми го продаде. аз и викам да пишем предварителен договор и да дам 10% капаро. да ама не. те нямат пълномощно. покзаха ми некъв договор че имали изключителни права. аз им викам че това не е пълномощно . те не са страна по договора и не виждам защо да им давам капаро. тя ми вика да съм покажел че съм сериозен и да го спрели от реклама . аз викам да си рекламират не ми пречат.предложих им да дам 1000 еуро ама в договора с тях да запишем че ако до 2 месеца не се изповяда сделка да върнат 2000. те викат че немало такава практика. покзах им среден пръст и си тръгнах ама си загубих 2 часа време



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-08-18 13:49 от nradev.
Анонимен потребител
Re: Дава ли се капаро при опит за договаряне на цена?
18-08-2012 - 15:08:30
нрадев, случаят, описан от теб е много възможен и реален и абсолютно показва как се процедира, макар ти да се правиш на луд. Поискали са си стоп капаро, за което щяха да ти издадат надлежен документ и ти щеше да си направиш сделката, без да ги загубиш, ама нали си невъзпитан и невеж, си предпочел да им покажеш среден пръст. Те пак ще си го продадат , но на някой по-умен от теб.
Re: Дава ли се капаро при опит за договаряне на цена?
18-08-2012 - 16:11:00
Ти му викаш стоп капаро а аз му викам че искат да си вземат комисона предварително. 1000 еуро е комисиона. капаро се дава от купувач на продавач. не виждам къв е брокера че да му давам капаро. освен това капаро се връща двойно ако не се спази договора.за да продадат требе да намерят балък с пари кеш ,щото ако е с кредит нали се сещаш че трябва предварителен договор. аз апартамент ще си купя винаги на пазара има 200 000 оферти и хич не желая да го спират от реклама, ама тех ще ги натисне глад.( впрочем натиснал ги е вече)



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-08-18 16:16 от nradev.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход