Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога се плаща комисионна на АНИ?

Публикувано от gogo84 
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
08-10-2011 - 20:30:18
Комисиона на АНИ се плаща когато ти свършат работа. Намирането на жилище по тяхна обява е свършена работа. Другото са празни приказки.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
09-10-2011 - 13:42:52
Quote
bashbroker
brotarius , ти пък хкой си да ми казваш, че лъжа, какво ти разбира главата от работата на АНИ ?! Аман от псевдоспециалисти - комплексари, дето си умират от мерак да дават акъл там, дето представа нямат.
----------
Преди време писах на тази тема, за тези, които четат форума, да се запознаят малко.
---------------
От кой точно позиция пишеш, че да те четат хората ? Аз съм от първите, започнали този бизнес, проучил съм десетки правила и закони в десетки държави, ти какъв си ?! За незапознатите предлагам да гледат един тв канал - FLN, всяка вечер го поглеждам , там ще видите как се работи в Щатите, колко е комисиона и кой го плаща. Само за сведение на "специалиста" brotarius и останалите такива, комисиона от купувача е 5 %.

Дичка, не се напъвай, излищно smiling smiley. Гледал си телевизия и затова знаеш как било в УСА. То аз да искам да те закопая повече не мога.

А като си проучил законите в десетки държави, което казано от теб звучи смешно, ще споделиш ли, кои са точно добрите практики, които ти като основоположник едва ли не на този бизнес в България си вкарал в употреба?

Това последното само докато го чета и се прививам от смях, толкова абсурдно звучи smiling smiley!!!
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
09-10-2011 - 15:30:48
brotarius , не си човек, с когото мога да обсъждам работата си поради простата причина, че не си в час.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
09-10-2011 - 15:47:15
"Ще станеш свидетелка ","
ще изглеждат"
" ще си имат договор"
"ще разберат"
" ще се отвори вратата"
" ще си получат "
Прочети сам какво си написал и после виж какво пита човека. Той е попитал "Кога СЕ плаща комисиона", а не "Кога ще се плаща", преброй си "ще"-тата, ти ни разказваш за нещата такива, каквито на теб ти са иска да бъдат, а не какво се случва днес.
Повтарям се, за да вденеш/ако можеш/ за какво става въпрос в тази тема.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-09 15:48 от bashbroker.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
09-10-2011 - 16:38:11
Quote
bashbroker
brotarius , не си човек, с когото мога да обсъждам работата си поради простата причина, че не си в час.

Дичка, ти не си човек, който може да обсъжда с мен каквото и да било, поради простата причина, че не си ми на интелектуалното ниво, но не това е въпроса.

Щом обаче си в състояние да твърдиш това:

Quote
bashbroker
"АНИ-та има от повече от 20 г. и винаги се е работило по този начин, тук няма нищо общо нито бум, нито криза, апропо, така е по цял свят, правилата по които работим, сме заимствали от колегите в нормалните държави."

е редно да си в състояние и да го защитиш с някакви адекватни аргуметни и примери. Тъй като очевидно това не е възможно, реших, че е добре да разоблича твърдението, защото винаги ме е дразнело някой да лъже нагло, опитвайки се да се постави сам на някакъв пиадестал, който преполага едва ли не, че той по презумпия е прав.

P.S. Постът ти със "ще"-тата е толкова абсурдно извън контекста на всичко, че първия път го игнорирах с надеждата да се усетиш, но ти очевидно сметна за добре да го цитираш отново, за това специално за теб пиша P.S.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
09-10-2011 - 17:23:19
поради простата причина, че не си ми на интелектуалното ниво,
----------------
И слава Богу, че е така, щях да се срамувам от себе си. За кое точно лъжа бе льольо ? Че от 20 г. работим така ? Че правилата сме си ги измислили сами, заимствани от правилата в нормалните държави. Ама ти няма как да го знаеш, ти само казваш "ще". Отговори на човека бе, дървен философ, той пита днес кога се плаща комисиона, ти знаеш ли този отговор ?
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
09-10-2011 - 18:28:20
Много добре знаеш за кое лъжеш smiling smiley
За да не празнодумничиш повече, дай конкретен пример с нормална държава, за да илюстрираш кое точно сте заимствали smiling smiley. Може да започнеш от обявите, предлаганите услуги, регулаторните норми, отговорностите, което си избереш.

Колкото до целта на темата, а именно кога се плаща комисиона, зависи от човека smiling smiley. Някои плащат само на адвокат и нотариус, други не плащат дори и на адвокат. Естествено има и малък процент хора, които плащат за запознанство.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
10-10-2011 - 09:12:39
brotarius, смешко, светни ми това как го разбра - "Някои плащат само на адвокат и нотариус, други не плащат дори и на адвокат. Естествено има и малък процент хора, които плащат за запознанство", моля те от сърце.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
10-10-2011 - 17:28:56
Quote
bashbroker
brotarius, смешко, светни ми това как го разбра - "Някои плащат само на адвокат и нотариус, други не плащат дори и на адвокат. Естествено има и малък процент хора, които плащат за запознанство", моля те от сърце.

Ни най-малко не ме изненадва, че имаш нижда от светване, защото за да се сетиш сам е нужно да можеш да разсъждаваш, а ти си доказал отдавна, че имаш затруднения в тази област.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
10-10-2011 - 17:39:48
Не се прави на интересен, не си никак, отговори ми, виж колко любезно те замолих.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход