Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога се плаща комисионна на АНИ?

Публикувано от gogo84 
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
19-10-2011 - 00:08:34
Госпожо Камелия, явно шизофренията ви тресе здраво.

Както и да е. Както казах и по-рано - не виждам смисъл да споря с вас. Много под нивото ми е изобщо да ви отговарям, а каму ли да ви давам някакви обяснения.

Айде със здраве и дано се излекувате някога!
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
19-10-2011 - 00:17:22
avatar
Quote
gogo84
Госпожо Камелия, явно шизофренията ви тресе здраво.

Както и да е. Както казах и по-рано - не виждам смисъл да споря с вас. Много под нивото ми е изобщо да ви отговарям, а каму ли да ви давам някакви обяснения.

Айде със здраве и дано се излекувате някога!

Дебилче, пак ли забрави, че вече поне 3 пъти съобщи, дето няма да отговаряш, да спориш и въобще да контактуваш с мен?
Сега можеш да спреш да пишеш и така да докажеш едно от двете- или че си безработен мухльо без професия, или че те е шубе да кажеш с какво се занимаваш, че да не проявя същото " уважение" към професията ти, каквото ти проявяваш към посредническата.
Какво ще направиш, Дебилче?
И що не прочетеш какви са симптомите на шизофренията- ще се ужасиш колко от тях се проявяват при теб.smoking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
19-10-2011 - 08:54:45
Мила ми русокоске фло, кефиш ме ! Благодаря ти, че те има ! Ако всички бяхме еднакво умни, еднакво интелигентни, щеше да е скука и нямаше да изпъквам на твоя фон. Чудя се баща ти не е ли знаел, че има презервативи ?!
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
19-10-2011 - 09:20:12
Quote
bashbroker
Мила ми русокоске фло, кефиш ме ! Благодаря ти, че те има ! Ако всички бяхме еднакво умни, еднакво интелигентни, щеше да е скука и нямаше да изпъквам на твоя фон. Чудя се баща ти не е ли знаел, че има презервативи ?!
А вземи пак си прочети простотията и може съвсем случайно да ти светне защо те наричат Дичо-тъпото ,отскоро Дичо-Баш тъпото!
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
19-10-2011 - 13:21:16
Quote
камелия

Дали си бил на Боровец или на Пампорово, или където и да било, няма никакво значение.
Толкова си тъп, та не можеш да стоплиш, че тези курорти са съществували много преди да се родиш, та отдавна не представляват интерес за всеки, който ги е посещавал преди да се презастроят и преди да почнат да се пълнят с виещи от самота 27 годишни парвенюта.

Ама ти си предпочитай да си в аутсайдерското гето Люлин пред Боровец.
Не представляват интерес за пропадналите асоциализирани аутсайдери като теб, които не могат да си позволят да излезнат от гетото.
Знам, че не можа да си позволиш почивка тази година и умираш от яд и злоба.
Няма как да скриеш, че си била почти всеки ден пред компютъра в аутсайдерското гето.
Добре че поне си признаваш, че не си била на въпросното място последните години.
Ако беше ходила щеше да знаеш, че точно там няма никакво презастрояване.
За пореден път коментираш теми, по които познанията ти са чула-недочула нещо по телевизията и Интернет.

За каква самота ми говориш точно ти, пълната социопатка.
Всeки петък и събота сама в панелката.
Това ли ти е хвалбата.
Жалка история и пълна демагогия.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-19 14:22 от javcho.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
19-10-2011 - 13:24:42
Quote
камелия
А, ти, продължавай да пишеш- всеки твой пост ме изпълва с гордост, че съм отгледала и възпитала хора, на които не можеш да стъпиш и на малкия пръст.

Много им завиждам, вярвай си. Завиждам им на по-лошото образование. На това, че по твойте думи, никъде не излизат петък и събота. На това, че са станали едни СЛУЖИТЕЛИ. На това, че е голям плюс да ги пратят в чужбина ПО РАБОТА, за малко. На това, че майка им ще е доволна ако те живеят в такава аутсайдерска среда като Люлин, например. Най им завиждам обаче за майката асоциален аутсайдер, на която знанията не стигат да реши задача от 5ти клас по математика и която е с толкова посредствено и безполезно образование, че не е имала никакво професионално развитие по специалността, а е била принудена, от некадърност, цял живот да работи една от най-посредствените възможни професии-брокер на НИ. Завиждам им на малоумната майчина логика, че добра инвестиция се равнява на панелка в аутсайдерско гето или съборетина на село и на малоумните опити с ограничаване и пестене да се вдигне финасовото състояние.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-10-19 14:29 от javcho.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
19-10-2011 - 13:35:10
Quote
камелия
По- важното е, че в това каре, което си маркирал, аз ти описах какво има и всеки може да види, че е така.

По- тъпо и ограничено създание от теб, засега поне, не съм срещала.

Не, по-важното е, че ако живеех там, няма как да съм заобиколен от ЕПКта и панели, както ти твърдеше.
И показа, че нямаш никави познания за южните райони, което пък показва, че си била супер неспособен брокер, който е работил основно с аутсайдерските клиенти и райони. Най-бедните хора и най-евтините квартали.

Еми как ще ги срещнеш, като си пълна социопатка, която не излиза никъде.
Достатъчно е само да излезеш на улицата, където люлинските аутсайдери са в изобилие.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
19-10-2011 - 13:45:02
Quote
камелия
... с която да се опиташ да уязвиш хора на възрастта на родителите ти, че не висели по кръчмите, ами прекарвали вечерите си вкъщи..
Колко тъпо парче трябва да си, че да се "забавляваш" по този начин?
Ако можеше да стоплиш, щеше да се отчаеш от себе си.

По-жалък социопат от теб няма.
Толкова си ограничена, че не можеш да разберш, че няма как да заблудиш, че висенето вкъщи сама, е резултат на друго освен на сиромашия.
Хората на твойте години си имат достатъчно места където да ходят.
Доста от тези неща няма как да се случат по друго време освен вечер.
А по това време ти се асоциализираш и панелизиреш, както е видно от форума.
За теб няма барове, ресторанти, спа, екскурзии, концерти, театър, кино, хобита, защото за тях трябват пари.
Няма събиране с приятели, защото такива просто няма.
Ти си една посредствена социопатка, висяща сама пред компютъра всяка вечер.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-19 14:31 от javcho.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
19-10-2011 - 15:18:36
знае ли някои колко сделки има в София тази година.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
19-10-2011 - 15:43:38
avatar
Quote
javcho


Много им завиждам, вярвай си. Завиждам им на по-лошото образование. На това, че по твойте думи, никъде не излизат петък и събота. На това, че са станали едни СЛУЖИТЕЛИ. На това, че е голям плюс да ги пратят в чужбина ПО РАБОТА, за малко. На това, че майка им ще е доволна ако те живеят в такава аутсайдерска среда като Люлин, например. Най им завиждам обаче за майката асоциален аутсайдер, на която знанията не стигат да реши задача от 5ти клас по математика и която е с толкова посредствено и безполезно образование, че не е имала никакво професионално развитие по специалността, а е била принудена, от некадърност, цял живот да работи една от най-посредствените възможни професии-брокер на НИ. Завиждам им на малоумната майчина логика, че добра инвестиция се равнява на панелка в аутсайдерско гето или съборетина на село и на малоумните опити с ограничаване и пестене да се вдигне финасовото състояние.

Главаняк, за разлика от теб, дето се пъчиш че имаш добро образование, те не са безработни.
За разлика от теб, не се мотаят по форумите, хвалейки се, че се забавляват по дискотеки.
И да, изпращат ги в чужбина в командировки, за което им плащат доволно добре- повече отколкото можеш да си представиш.
Без да им се налага да въртят кокошкарски далавери, с каквито мреш да се хвалиш.

Веднъж вече доказа че си елементарен и тъп лъжец- когато твърдеше, че съм убеждавала хората, че Люлин е най- доброто място за живеене.

Сега отново лъжеш, твърдейки че "по моите думи", децата ми никъде не излизат петък и събота.


Затова прибавям още едно изречение към подписа си- за сведение на останалите.winking smiley

Не съдете строго Джавчо- от дете има диагноза " Патологичен лъжец". Той има с 26% повече бяло мозъчно вещество в предфронталната зона на кората на главния мозък и с 14% по-малко сиво вещество от обикновените хора. Засега, лечение няма.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход