Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога се плаща комисионна на АНИ?

Публикувано от gogo84 
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
17-10-2011 - 17:18:17
Quote
камелия
Quote
gogo84
Госпожо Камелия, омръзна ми да споря с вас. Виждам, че имате някакви илюзорни разбирания за живота, който аз не подкрепям. Виждам и как като брокер "професионалист" имате толкова много работа, че по цял ден стоите във форума и пишете вашите нелепи желания за това как искате да стават нещата.

Дебилче, не очаквам двете ти сиви клетки да са задържали информацията за това, какво работя в момента, но е без значение- нали и ти имаш толкова много работа, та също си тук и ми отговаряш........
Нямам илюзорни виждания, Андрешко- нещата стават така, както ти ги пиша.
А, че ти искаш да бъдат както си мечтаеш, проблемът е твой.

Госпожо Камелия, да не съм ви настъпил по мазола? Много лоша станахте изведнъж...

Както казах - повече с вас няма да споря. Забелязвам какво е интелектуалното ви ниво и мисля, че няма защо да си губя повече времето с вас.
Пък и е нормално човек като вас, който се препитава от тарикатлък да го брани със зъби и нокти.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
17-10-2011 - 17:49:02
avatar
Quote
gogo84

Госпожо Камелия, да не съм ви настъпил по мазола? Много лоша станахте изведнъж...

Както казах - повече с вас няма да споря. Забелязвам какво е интелектуалното ви ниво и мисля, че няма защо да си губя повече времето с вас.
Пък и е нормално човек като вас, който се препитава от тарикатлък да го брани със зъби и нокти.

Не, Дебилче, нямам мазол, за разлика от твоя- там, където на хората със средна интелигентност, им се намира мозъка.:]
Разбира се, че няма да спориш- липсва ти капацитет, липсват ти и аргументи.
Нали имаше много работа,нали вече веднъж написа, че няма да отговаряш и няма- да губиш ценно време? Нали услужливо ти припомних да не се притесняваш за мен, защото вече не съм брокер..........
Май, пак забрави.............лоша работа, дебилче, лоша.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
17-10-2011 - 18:18:15
Радвам се, че това да ме обиждате ви осмисля следобеда. По-точно казано - радвам се да видя какво се случва с брокери тарикати spinning smiley sticking its tongue out


Quote
камелия
Нали услужливо ти припомних да не се притесняваш за мен, защото вече не съм брокер..........

Това обяснява много неща. Само не знам как се нарича професията, която е под брокер на недвижими имоти....може ли да ми помогнете? Единствено за социално слаб се сещам в момента....
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
17-10-2011 - 18:38:09
Quote
камелия
Quote
камелия


Няма защо да повтаряш- единствено в 2 щата на САЩ не се допуска посредникът да е един за двете страни. Това, като пример какво става в другите страни. При това, там не правят разлика между представител и посредник.
А кой е докарал " индиректно" съдия- изпълнител, щом още не си разбрал, ще ти поясня:
1. Клиентът решава, че иска да купи имот.
2. Отива в банката, при кредитния инспектор и му разкрива финансовото си положение.
3. Кредитният инспектор му казва дали може да получи кредит и в какъв размер.
4. Кредитният инспектор, в 90% от случаите, изисква подписан предварителен договор за имота.
5. Банката изпраща и свой оценител, който оценява имота и така определя каква сума да отпусне на кредитоискателя.
6. Кредитоискателят посещава АНИ и обявява какъв имот и на каква цена търси.
Всеки средноинтелигентен човек би разбрал кой докара директно много хора до съдия- изпълнител.
А, че пълнолетни индивиди са харесали имоти в блатата, вината не е извън тях самите и твърде ниската им камбанарийка.:]

Quote
brotarius
Не става дума само за това дали един брокер представлява и двете страни. Това е само върхът на айсберга. Най основния проблем, с който ще се решат повече от 50% от пробемите е кой и по какъв начин има право да рекламира даден имот за продажба. Ако за това се приемат правилата от по-развитите пазари, другите неща ще се наместят от самосебе си според мен.

А по твоята история аз имам друга версия:

1. Всяка вечер по всички медии народа слуша "експертите" от имотния бранш, как цените на имотите ще скачат по 15-20% годишно поне докато не стигнат средните за ЕС, защото разбираш ли и ние вече сме барабар Петко с мъжете.
2. Това подтиква Сийка да ръчка Пенчо да купуват, щото това им е последния шанс в живота.
3. Дори и противящите се Пенчовци не издържат на критичната маса от Сийки, защото всяка Сийка познава поне три Сийки, които вече са купили, пък и Данчо от телевизията виж го как се е уредил.
4. Отива Пенчо при брокер да си търси имот и въперки, че го водят из блатата брокера вика: "Купувай щото утре ще е двойно!"
5. Брокера води Пенчо при познат кредитен инспектор, защото втория прибира бонус за раздадените кредити и в не редки случаи се дели с брокера. Поради това единственото изискване към Пенчо да получи кредит е да може да ходи и да дъвче дъвка едновременно.
6. Ако Пенчо внезапно се притесни, че става дума за много пари и голям кредит, бива успокоен, че той купува НИ, а тъй като цената на НИ никога не пада, а напротив само се качва, то дори да има затруднения с изплащането в бъдеще, ще продаде, ще се разплати с банката, че и печалба ще има. Пък и инфлацията яде лихвите и кредита реално е безплатен.

Резултата мисля е ясен.

Да, ясен и отчайващ- нито приемаш, нито предаваш.
На подредени факти- описващи стъпка по стъпка начина на работа в един бранш, ти отговаряш с твоя Андрешковска версия.
Според която, отново всички, купили си собственост, са глупаци, прекарани от посредниците, а само несретниците като теб, натъпкали се по 5 души в гарсониера, са печелившите тарикати. :]
Само че, сега в Парламента се подготвя закон, който ще определи задължителните квадрати площ за всеки човешки индивид и санкциите за наемодателя и наемателя, ако не ги спазват.
И ще наблюдавам с интерес воя, който ще нададете всичките лузъри, дето ще трябва да се "разширите" принудително или да си хванете пътя за село.
Разбира се, забравих, че ти не си сред тях, щото всичките наематели тук, сте все милионерчета.......*tired*

Лелке Камелке, вече ти казах, че няма начин да ме засегнеш, защото си солидно под нивото на интелект, което може да предизвика някаква реакция от моя страна. Очевидно е, че си се разпознала като деен участник в моята историйка за Пенчо.
Иначе аз само мога да си пожелая несретниците в България да са на моето ниво, но уви няма как да бъдат в среда, където виреят химички-брокерки, чийто житейски постижения приключват с панелката в Люлин.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
17-10-2011 - 19:22:56
avatar
Quote
brotarius

Лелке Камелке, вече ти казах, че няма начин да ме засегнеш, защото си солидно под нивото на интелект, което може да предизвика някаква реакция от моя страна. Очевидно е, че си се разпознала като деен участник в моята историйка за Пенчо.
Иначе аз само мога да си пожелая несретниците в България да са на моето ниво, но уви няма как да бъдат в среда, където виреят химички-брокерки, чийто житейски постижения приключват с панелката в Люлин.

Че, кой иска да те засяга?
Човек, пишещ истории за Пенчовци и Сийки, без да схване, че са му описали стъпка по стъпка начина на работа на един бранш, се е родил " засегнат" от Природата.:]
Като успееш сам да си наемеш гарсониерка, ела се похвали, милионерче!

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
17-10-2011 - 20:35:51
avatar
Quote
gogo84
Радвам се, че това да ме обиждате ви осмисля следобеда. По-точно казано - радвам се да видя какво се случва с брокери тарикати spinning smiley sticking its tongue out
Това обяснява много неща. Само не знам как се нарича професията, която е под брокер на недвижими имоти....може ли да ми помогнете? Единствено за социално слаб се сещам в момента....

А, не се ласкай!*stop*
Обижда се "някой", а Дебилче, е нежна констатация за силно изявен " никой".:]
И да ти помагат, нищо не можеш да стоплиш, нито да задържиш в бедната си памет- всички постове досега го потвърждават безапелационно.
И тъй като сам се вреш в шамарите, ха, да те попитам- какво работиш ти, Дебилче?
Що не разкажеш, че да заличиш кофти впечатлението, че и на 27г., чакаш тати да ти купи жилище?
Ще питаш откъде е това впечатление?
От твое, черно на бяло обяснение...........
Ха, да видим дали ще си го откриеш?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
17-10-2011 - 22:16:35
Госпожо Камелия, не се притеснявайте за моята работа. Погрижил съм се да се изуча и да се развия в свера, в която не трябва с дребен тарикатлък да измъквам пари от хората. Знам, че ви се иска да назова професия, за да можете да развихрите глупостта си (както видяхме по-рано), но няма да го направя.

> Що не разкажеш, че да заличиш кофти впечатлението, че и на 27г., чакаш тати да ти купи жилище?
Това някак си звучи смешно казано от безработна брокерка от кв. Люлин.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 08:53:47
gogo84 , ако наистина си на 27 е жалко, че не можеш елементарни неща да осмислиш, явно толкова ти е капацитетът, ама ти не си виновен.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 09:22:48
avatar
Quote
gogo84
Госпожо Камелия, не се притеснявайте за моята работа. Погрижил съм се да се изуча и да се развия в свера, в която не трябва с дребен тарикатлък да измъквам пари от хората. Знам, че ви се иска да назова професия, за да можете да развихрите глупостта си (както видяхме по-рано), но няма да го направя.

> Що не разкажеш, че да заличиш кофти впечатлението, че и на 27г., чакаш тати да ти купи жилище?
Това някак си звучи смешно казано от безработна брокерка от кв. Люлин.

Гого84, да усещаш, че пишеш едно към едно като лицето Джавчо?
Че също като него не можеш да назовеш професия, защото просто нямаш?
Толкова си елементарен и с такъв дефицит, та не помниш какво пишеш.
Та, нали сам си каза, че тате ще дава парите, Дебилче!
Смешно е да си на 27 и да си безработен, и да висиш по форумите.
А, човек, бил посредник, може да започне куп неща, ако реши да смени професията.
Така че, изпълнявайки си новите задължения, се забавлявам с индивиди като твоя милост.....:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 12:34:28
Quote
камелия
Гого84, да усещаш, че пишеш едно към едно като лицето Джавчо?
Че също като него не можеш да назовеш професия, защото просто нямаш?
Толкова си елементарен и с такъв дефицит, та не помниш какво пишеш.
Та, нали сам си каза, че тате ще дава парите, Дебилче!
Смешно е да си на 27 и да си безработен, и да висиш по форумите.
А, човек, бил посредник, може да започне куп неща, ако реши да смени професията.
Така че, изпълнявайки си новите задължения, се забавлявам с индивиди като твоя милост.....:]

Ето къде се е бил сврял този бурсук камелия.

Щом ме споменава и аз ще кажа нещо. Продължавайте да и напомняте фактите, че е тотално асоциализирала се пропаднала социопатка, живееща в панелно гето, обитавано от аусайдери. Иначе засега добре се справяте в провокиране и изобличавене на качествата доказващи какъв пълен аутсайдер е всъщност.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2011-10-18 13:42 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход