Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога се плаща комисионна на АНИ?

Публикувано от gogo84 
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 13:47:42
avatar
Quote
javcho

Ето къде се е бил сврял този бурсук камелия.

Щом ме споменава и аз ще кажа нещо. Продължавайте да и напомняте фактите, че е тотално асоциализирала се пропаднала социопатка, живееща в панелно гето, обитавано от аусайдери. Добре се справяте в провокиране и изобличавене на качествата показващи какъв пълен аутсайдер всъщност е.

О, силно социализираната куха лейка, качила се на Боравец и забавляваща се с писане във форум за имоти, се появи!
Добре дошла, Лейчице, провери ли да не би в блока ти да са се появили панелообитатели, докато плюеше във форума от Боровец? Или беше Пампорово? smoking smiley
Я, погледни през прозореца си, джавкащо пале, ама си сложи очила, или викни някой да ти обясни кое строителство какво е, че да не се излагаш, и разкажи какво виждаш.:]
Дали " стената" на "Фина5" или Бизнецентъра? Щото, след това е училището и двора му.............
Та, Джавчо, дали зад тях и зад новите блокчета, нацвъкани на никакво отстояние, освен едното- с малката градинка, няма панели и ЕПК?
Казах ти аз да си вземеш екскурзовод, че да ти покаже квартала извън кръчмите, ама кой да слуша........eye popping smiley
Такива ми ти неща, куха лейко.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 14:31:05
днес си направих труда да сметна P/E на малък апартамент в Студентски град . излезе ми 18. това прави доходност 5,5%. За голям или за друг кваратал много -по зле.купувайте че не останаха. И да не забравите да си платите 3% на брокера защото ви урежда една високодоходна " инвестиция"



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-18 14:38 от nradev.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 20:25:42
nradev , ама ти наистина си много тъп.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 21:20:08
башброкера ти освен да сипеш обиди по участниците в форума които не са брокери друго можеш ли.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 21:24:55
башброкер ти като се намесваш знаеш ли какво е P/E
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 21:51:35
На Башброкера,баша на башовете паразити,леомесито на имотния дрибъл,фитипалдито на имотната търговия,по-известен като Дичо- тъпото, не му се връзвайте на провокациите! Подминавайте го като малка гара,защото е тежък психоклиничен случай! Няма по-голяма гавра с брокерите и срам за бранша от емблематичния образ на Дичо -тъпото/башброкер от скоро/ в този форум!
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 21:54:48
Quote
камелия

О, силно социализираната куха лейка, качила се на Боравец и забавляваща се с писане във форум за имоти, се появи!
Добре дошла, Лейчице, провери ли да не би в блока ти да са се появили панелообитатели, докато плюеше във форума от Боровец? Или беше Пампорово? smoking smiley
Я, погледни през прозореца си, джавкащо пале, ама си сложи очила, или викни някой да ти обясни кое строителство какво е, че да не се излагаш, и разкажи какво виждаш.:]
Дали " стената" на "Фина5" или Бизнецентъра? Щото, след това е училището и двора му.............
Та, Джавчо, дали зад тях и зад новите блокчета, нацвъкани на никакво отстояние, освен едното- с малката градинка, няма панели и ЕПК?
Казах ти аз да си вземеш екскурзовод, че да ти покаже квартала извън кръчмите, ама кой да слуша........eye popping smiley
Такива ми ти неща, куха лейко.:]

Показа, че бъркаш дори имената на местата за почвика в България, люлинска селянко.
Ама как да знаеш, като нямаш възможност дори и там да отидеш?
Почивка за теб е само на село, където ти е мястото и накъдето правилно си се ориентирала.
Продължавай псевдо инвестирането там, бъдеща селянко.:]
Неграмотността ти по финасови въпроси ти гарантира подобно посредствено бъдеще.

Няма и да има, защото повечето са бедни аутсайдери и им е извън възможностите.
А и панелообитател не значи човек живеещ в панел, ако още не си разбрала.
Ако е живял в панел, но е успял да се премести на по-добро място, значи показва поне малки възможности.
Доказва, че има някакви цели и най-важното, иска да се развива и се развива.
А не като теб да не може да си позволиш да живееш в "най-добрия" квартал Хиподрума.
Там дори не е особенно скъпо, а пък е извън възможностите те.
Аз такава сиромашия гарнирата с ниски възможности, амбиции и цели, не мога да си представя дори.

Ти да не си успяла да излезнеш от панелното гето Люлин и да си посетила Стрелбище?
Още не можеш да разбреш, че аз не живея точно там.
Това беше пример за част от квартала, където няма панели и ЕПК, което ти доскоро дори не знаеше, псевдо софиянко.

[forum.imoti.net]

Quote
javcho

Да преположим, че живея в карето Твърдишки проход, Тулча, Гоце Делчев, Хайдушка гора.
1во тази улици извън Стрелбище ли са според, глупавата брокерка камелия?
2ра има ли в карето панелен или ЕПК блок, според некадърната брокерка камелия?
3то с кой ще съм на плюнка разстояние, ако живея на Твърдишки проход например, с изглед към бул България, според неспособната брокерка камелия?

Пак доказваш, че познанията ти за южните квартали са нулеви и че не си напускала панелното гето, неориентирана социопатко.

И пак ще ти кажа, че от апартамента ми не се вижда нито панел, нито ЕПК.
Но неоринетирана селянка, като теб ще и е трудно да го намери.
Ти просто не познаваш района и го доказваш постоянно.
Забрави ли, че незнаеше дори къде е сградата на КРИТ.
Продължавай с малоумните си твърдения.
По този начин доказваш, че си неграмотен брокер.

От човек, който не признава мизерна аутсайдерска среда в Люлин, всякакви съвети са смешни.

Съвети от човек забравил кога е бил последно на заведение, също.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-18 21:59 от javcho.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 22:38:23
avatar
Quote
javcho
Показа, че бъркаш дори имената на местата за почвика в България, люлинска селянко.
Ама как да знаеш, като нямаш възможност дори и там да отидеш?
Почивка за теб е само на село, където ти е мястото и накъдето правилно си се ориентирала.
Продължавай псевдо инвестирането там, бъдеща селянко.:]
Неграмотността ти по финасови въпроси ти гарантира подобно посредствено бъдеще.

Няма и да има, защото повечето са бедни аутсайдери и им е извън възможностите.
А и панелообитател не значи човек живеещ в панел, ако още не си разбрала.
Ако е живял в панел, но е успял да се премести на по-добро място, значи показва поне малки възможности.
Доказва, че има някакви цели и най-важното, иска да се развива и се развива.
А не като теб да не може да си позволиш да живееш в "най-добрия" квартал Хиподрума.
Там дори не е особенно скъпо, а пък е извън възможностите те.
Аз такава сиромашия гарнирата с ниски възможности, амбиции и цели, не мога да си представя дори.

Ти да не си успяла да излезнеш от панелното гето Люлин и да си посетила Стрелбище?
Още не можеш да разбреш, че аз не живея точно там.
Това беше пример за част от квартала, където няма панели и ЕПК, което ти доскоро дори не знаеше, псевдо софиянко.

[forum.imoti.net]

Quote
javcho

Да преположим, че живея в карето Твърдишки проход, Тулча, Гоце Делчев, Хайдушка гора.
1во тази улици извън Стрелбище ли са според, глупавата брокерка камелия?
2ра има ли в карето панелен или ЕПК блок, според некадърната брокерка камелия?
3то с кой ще съм на плюнка разстояние, ако живея на Твърдишки проход например, с изглед към бул България, според неспособната брокерка камелия?

Пак доказваш, че познанията ти за южните квартали са нулеви и че не си напускала панелното гето, неориентирана социопатко.

И пак ще ти кажа, че от апартамента ми не се вижда нито панел, нито ЕПК.
Но неоринетирана селянка, като теб ще и е трудно да го намери.
Ти просто не познаваш района и го доказваш постоянно.
Забрави ли, че незнаеше дори къде е сградата на КРИТ.
Продължавай с малоумните си твърдения.
По този начин доказваш, че си неграмотен брокер.

От човек, който не признава мизерна аутсайдерска среда в Люлин, всякакви съвети са смешни.

Съвети от човек забравил кога е бил последно на заведение, също.

Джавкаща куха лейко,
Дали си бил на Боровец или на Пампорово, или където и да било, няма никакво значение.
Толкова си тъп, та не можеш да стоплиш, че тези курорти са съществували много преди да се родиш, та отдавна не представляват интерес за всеки, който ги е посещавал преди да се презастроят и преди да почнат да се пълнят с виещи от самота 27 годишни парвенюта.
Като теб, Джавчо, дето се качи там, че да пуснеш тема във форум за недвижими имоти, с която да се опиташ да уязвиш хора на възрастта на родителите ти, че не висели по кръчмите, ами прекарвали вечерите си вкъщи..
Колко тъпо парче трябва да си, че да се "забавляваш" по този начин?
Ако можеше да стоплиш, щеше да се отчаеш от себе си.
И къде живееш, също не ме интересува.
По- важното е, че в това каре, което си маркирал, аз ти описах какво има и всеки може да види, че е така.
Не те съветвам нищо, куха лейко- няма смисъл.
Само ти гледам сеира.
По- тъпо и ограничено създание от теб, засега поне, не съм срещала.
Има един, дето се появи, досущ като твой близнак, ама ще почакам да видя как ще се развие.
А, ти, продължавай да пишеш- всеки твой пост ме изпълва с гордост, че съм отгледала и възпитала хора, на които не можеш да стъпиш и на малкия пръст.
Разбира се, няма да разбереш израза, ама няма вечно да се съобразявам с полирания ти мозък и да си ограничавам пъстротата на езика.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 22:53:06
Quote
камелия
Че също като него не можеш да назовеш професия, защото просто нямаш?
Та, нали сам си каза, че тате ще дава парите, Дебилче!
Смешно е да си на 27 и да си безработен, и да висиш по форумите.

Мъка, мъка...госпожо Камелия явно неосъществените ви брокерски мечти са ви докарали някакъв вид шизофрения. Вече започвате да си измисляте истории, да вярвате в тях и накравя да ги обсъждате публично. Не съм психолог и не знам точно каква е вашата болест, но съм сигурен, че ви трябва професионална помощ.

Никъде не помня да съм казал, че чакам тати да ми даде пари или че съм безработен, но ако успокоението на болната ви душа изисква да чакам пари от някого и да съм безработен - нека така де е.


Quote
камелия
А, човек, бил посредник, може да започне куп неща, ако реши да смени професията.

Виждам, че в конкретния случай вие не сте добър пример.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
18-10-2011 - 23:10:20
avatar
Quote
gogo84
Мъка, мъка...госпожо Камелия явно неосъществените ви брокерски мечти са ви докарали някакъв вид шизофрения. Вече започвате да си измисляте истории, да вярвате в тях и накравя да ги обсъждате публично. Не съм психолог и не знам точно каква е вашата болест, но съм сигурен, че ви трябва професионална помощ.

Никъде не помня да съм казал, че чакам тати да ми даде пари или че съм безработен, но ако успокоението на болната ви душа изисква да чакам пари от някого и да съм безработен - нека така де е.


Аха, пробваш номерата на недоразумението, зовящо се Джавчо!:]
За да не си "измислям" истории, ако имаш топки, ще кажеш каква ти е професията и какво работиш.
Като нямаш, ще се гънеш като червей върху гореща ламарина.
И ще се оправдаваш, че нищо не си казал..........
Не помниш да си казал, че тати ще ти купи жилище- не се учудвам, ти нищо от това, което ти пишат не помниш, та няма причина и написаното от самия теб да помниш.
Само че, не всички са с полирани мозъци като твоя, затова потърси и си намери признанието.smoking smiley



Quote
камелия
А, човек, бил посредник, може да започне куп неща, ако реши да смени професията.

Quote
gogo84
Виждам, че в конкретния случай вие не сте добър пример.


Хи,хи!
Какво, по- точно видя, Дебилче?
Видя какво работя в момента, заради което прекарвам дълго време пред компютъра?
И не съм добър пример, защото не се притеснявам да пиша под името си и да кажа какво съм завършила и какво съм работила?
Смешник си ти, Дебилче!

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход