Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога се плаща комисионна на АНИ?

Публикувано от gogo84 
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
14-10-2011 - 12:49:21
Ками с тия протоколи за огред можеш да си избършещ знеш кое. а фирмите за събиране на вземания събират само ако е осъден длъжника така че не знам на коя фирма си ги дала неплатилите клиенти.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-14 12:57 от nradev.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
14-10-2011 - 12:53:40
аз пък миналата година прескочих един нагъл брокер дето ми иска 3,6%. каза че щял да ме съди ама досега не сам осъден
---------------
Дано си горд със себе си, умно и джентълменски си постъпил, браво.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
14-10-2011 - 12:54:29
avatar
Quote
nradev
Ками с тия протоколи за огред можеш да си избършещ знеш кое. а фирмите за събиране на вземания събират само ако е осъден длъжника така 1е не знам на коия фирма си ги дажала неплатилите клиенти.

Радев, хайде поспри се. И реши, дали ще се държиш като адвокат, като илитерат или като елементарен лъжец.
Не си кадърен и себе си да уважиш.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
14-10-2011 - 12:55:20
nradev , що не вземеш да се застреляш заедно с доброто си възпитание ? Поплювко, прескочи ме, пък след това ще видим дали ще чакаме за те осъдят !
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
14-10-2011 - 12:57:46
но отново изместваш темата
----------
Понеже явно и ти си забравил какав е темата, ето ти я - " Кога се плаща комисионна на АНИ?" , ако не ти е ясно ,не става въпрос за това кой как рекламира, и кой колко и за какво време печели парите си.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
14-10-2011 - 12:59:01
В съдебната практика още няма клиент осъден от брокер драги ми башброкер
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
14-10-2011 - 13:03:43
avatar
Quote
nradev
аз пък миналата година прескочих един нагъл брокер дето ми иска 3,6%. каза че щял да ме съди ама досега не сам осъден

Ти може да не си осъден, но аз познавам един който го осъдиха и сега пори моретата за гяволъка си, за да изплати троен комисион, както е по неговия договор спрямо неустойките. Така че не съди по себе си всички.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
14-10-2011 - 13:14:29
нека башброкера се похвали колко дела е водил за непатена комисиона и да каже колко е спечелил.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
14-10-2011 - 13:15:50
Tzars вероятно е имало добре написан договор, ама с протокол за огед да ме осъдят нема как.
Re: Кога се плаща комисионна на АНИ?
14-10-2011 - 13:17:17
Tzars можеш ли да уточниш осъдения купувач ли е или продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход