Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За изтритата тема на фло

Публикувано от magic 
Re: За изтритата тема на фло
31-03-2011 - 20:49:56
Quote
камелия


Нищо ми няма на тона, просто няма какво да кажеш, защото само съм отбелязала фактите.smiling smiley

Вярвай ми,че съм в състояние много неща да ти кажа с уговорката,че не ти е възможно да ги разбереш! Както не си разбрала последния пост на админа и моето обяснение след това.Затова не е практично да си губя времето с тебе.
А пък този твой абзац минава всяко определение за границата на пределната наглост :"Ако Мажик беше проявила реципрочно високомерие, просто щеше да отмине искането му, без повече да се занимава с него.
И щеше да стане интересно, по какъв друг начин можеше да действа Фло? "
Re: За изтритата тема на фло
31-03-2011 - 21:12:54
avatar
Много добре казано.
И е вярно winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Анонимен потребител
Re: За изтритата тема на фло
31-03-2011 - 21:47:09
Няма нищо лошо в това някой да разясни какво трябва да се направи при покупка или продажба на имот.
Само че това е нещо различно от "прескочи брокер".
Re: За изтритата тема на фло
01-04-2011 - 18:45:27
avatar
Quote
камелия
Нищо ми няма на тона, просто няма какво да кажеш, защото само съм отбелязала фактите.smiling smiley

Quote
фло
Вярвай ми,че съм в състояние много неща да ти кажа с уговорката,че не ти е възможно да ги разбереш! Както не си разбрала последния пост на админа и моето обяснение след това.Затова не е практично да си губя времето с тебе.
А пък този твой абзац минава всяко определение за границата на пределната наглост :"Ако Мажик беше проявила реципрочно високомерие, просто щеше да отмине искането му, без повече да се занимава с него.
И щеше да стане интересно, по какъв друг начин можеше да действа Фло? "

Да, истината понякога е много неприятна, но както и да я класифицираш, си остава истина.
Някой беше написал, че отидеш ли на гости, не би трябвало да се изтропаш на домакина в хола. Бих прибавила- и върху главите на останалите гости, още повече, ако с нищо не са те засегнали.
Явно, за теб това е трудно разбираемо, така че, няма смисъл от повече обяснения.
Re: За изтритата тема на фло
01-04-2011 - 19:12:34
avatar
Quote
фло
Quote
камелия


Нищо ми няма на тона, просто няма какво да кажеш, защото само съм отбелязала фактите.smiling smiley

Вярвай ми,че съм в състояние много неща да ти кажа с уговорката,че не ти е възможно да ги разбереш! Както не си разбрала последния пост на админа и моето обяснение след това.Затова не е практично да си губя времето с тебе.
А пък този твой абзац минава всяко определение за границата на пределната наглост :"Ако Мажик беше проявила реципрочно високомерие, просто щеше да отмине искането му, без повече да се занимава с него.
И щеше да стане интересно, по какъв друг начин можеше да действа Фло? "

Айде бе Фло, кажи я тая истина и да приключваме с драмата на твоята омраза.Па каквото разберем, разберем.То бива, бива ама на Николета Лозанова почна да мязаш.Това е сайт за продажба на имоти и е нормално да има брокери.Те го хранят.Пиши си за бетоните, или там където смяташ че можеш да помогнеш.С фобиите си занимавай професионалистите които могат да ти помогнат.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: За изтритата тема на фло
01-04-2011 - 20:07:27
А от къде брокерите, които уж издържат тоя сайт си получават парите? И дали нямаше да има такива сайтове, ако нямаше брокери? winking smiley
Re: За изтритата тема на фло
01-04-2011 - 20:29:55
avatar
Quote
brotarius
А от къде брокерите, които уж издържат тоя сайт си получават парите? И дали нямаше да има такива сайтове, ако нямаше брокери? winking smiley

Айдееееееее.
Първите брокери работеха с Вечерни новини и Куриер.Сайтове нямаше, но имаше брокери.
А мърша има навсякъде.
И аз недолюбвам брокерите, политиците, банкерите, мижитурките, меките китки и още сума ти работи, но не съм фиксиран да го тръбя на всяка втора дума.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: За изтритата тема на фло
01-04-2011 - 20:43:33
И аз съм на мнение,че тази тема се изчерпа и взе да изпростява след намесата на камелия и имотко,както винаги и по всички теми и нетактичната вметка на Уонъра! Каква омраза видя в мене бе Уонъре! Аз не мразя никого или пък да се озлобявам за нещо.Нещата ми вървят отлично,управлявам големи инвестиционни проекти ,както и точни попадения в дребния бизнес,даже тези дни продадох мой апартамент без агенция много изгодно,върви ми и собственото строителство отлично.Завърших първата система на пасивната къща-вкопаните въздуховоди и изводи за рекуператора.Що да ви се впрягам на глупостите? Цялото напрежение между мен и сайта беше,че си отстоявах потребителските права.Смятам,че разбраха хората,че не съм някоя откачалка и когато нещата опрат до принципи съм достатъчно сериозен човек да ги отстоявам.
Re: За изтритата тема на фло
01-04-2011 - 20:48:49
avatar
Quote
фло
И аз съм на мнение,че тази тема се изчерпа и взе да изпростява след намесата на камелия и имотко,както винаги и по всички теми и нетактичната вметка на Уонъра! Каква омраза видя в мене бе Уонъре! Аз не мразя никого или пък да се озлобявам за нещо.Нещата ми вървят отлично,управлявам големи инвестиционни проекти ,както и точни попадения в дребния бизнес,даже тези дни продадох мой апартамент без агенция много изгодно,върви ми и собственото строителство отлично.Завърших първата система на пасивната къща-вкопаните въздуховоди и изводи за рекуператора.Що да ви се впрягам на глупостите? Цялото напрежение между мен и сайта беше,че си отстоявах потребителските права.Смятам,че разбраха хората,че не съм някоя откачалка и когато нещата опрат до принципи съм достатъчно сериозен човек да ги отстоявам.

Ако нетактичната вметка прекрати претакането от пусто в празно, нека е така.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: За изтритата тема на фло
01-04-2011 - 20:57:03
Въпросите от предния ми пост бяха риторични.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход