Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За изтритата тема на фло

Публикувано от magic 
bah
Re: За изтритата тема на фло
01-04-2011 - 21:10:31
avatar
Quote
brotarius
А от къде брокерите, които уж издържат тоя сайт си получават парите?
И дали нямаше да има такива сайтове, ако нямаше брокери?

Тези сайтове в цял свят се издържат от реклама.
На 99% тя идва от агенциите. Брокери има навсякъде в развития свят.
Пазара е свободен, ето Фло си е продал апартамента "директно" - какъв е проблема.
Малко хора са наясно с картинката на имотните портали.
Малко хора са наясно с трудностите и фалитите на стотици агенции.
Хайде, който е ербап, нека отвори няколко офиса - нали са големи комисионите.
Скрити зад анонимността на форума лесно се правят изявления.
Re: За изтритата тема на фло
01-04-2011 - 21:27:49
bah ,ако всички брокери тука бяха като тебе имиджа им щеше да е доста висок ! Имаш моето уважение и те каня на рибка и биричка в понеделник на обяд(04 април ),отварям сезона с едно тематично заведенийце.Допълнителна информация ще ти дам на лични!*beer*
Re: За изтритата тема на фло
01-04-2011 - 21:32:26
Вече наистина си мисля, че или аз не пиша на български или в тоя форум всеки като прочете нещо, разбира каквото си иска.
Ще се опитам да поясня:
От къде агенциите си получават парите, та да ги дават за реклама ми е първия въпрос?
Втория е, ако си представим един утопичен пазар на НИ в България, където няма брокери изобщо, дали ще има сайтове като този?
За мен тези въпроси са риторични, който иска може да им отговори конкретно.
И престанете да ползвате сравнението между брокерите тук и брокерите в развития свят, защото няма нищо общо, а самия факт, че и там съществуват брокери не значи, че нашите по нещо им приличат. Тук има място за отворена дискусия и ако някой иска да се включи ще помоля да бъде с примери.
Re: За изтритата тема на фло
09-04-2011 - 20:56:19
avatar
Уилсъне, ти самият също не си брокер - противоречиш си сам, репликирайки тук smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: За изтритата тема на фло
10-04-2011 - 12:57:16
avatar
Не си противореча.
Разбирай 'брокери' в широк смисъл на думата.
Хора, които се занимават, купуват/продават/управляват/наемат/отдават/преотдават/спекулират и въобще някога през живота си
са имали досег с имоти.

Иначе ДА - форумът е за брокери. Не за тъпанари и хора, бълващи злоба - нереализирали се аутсайдери, каращи рено деветнайска или
голф единичка.
На припозналите се ЧЕСТИТО.*beer*

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: За изтритата тема на фло
10-04-2011 - 13:03:54
avatar
Quote
Wilson
............. форумът е за брокери.
Не за тъпанари и хора, бълващи злоба - нереализирали се аутсайдери, каращи рено деветнайска или голф единичка.

Форумът е за всички, дори и за такива, които са под наем, карат Голфче, но възнамеряват да закупят панелна гарсониера в Люлин 15. От форума може да се научат много неща.
Re: За изтритата тема на фло
10-04-2011 - 16:44:08
avatar
Quote
UP dal
Quote
Wilson
............. форумът е за брокери.
Не за тъпанари и хора, бълващи злоба - нереализирали се аутсайдери, каращи рено деветнайска или голф единичка.

Форумът е за всички, дори и за такива, които са под наем, карат Голфче, но възнамеряват да закупят панелна гарсониера в Люлин 15. От форума може да се научат много неща.

благодаря. аз съм с голфче, макар и втора серия. иначе търся някаква ефтинка квартира, щото в тоя г.милев ми е мноо скъпо. а и бизнес требе да почвам. софия да превземам.*ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход