Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
12-11-2010 - 18:58:00
радославчо, наистина ще ревна, щото ти ама съвсем наистина никога няма да разбереш колко си тъп. Освен злобен.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
12-11-2010 - 18:59:39
avatar
Драги АСЕТИСЕ БЕЗ ПОДСЕЩАНЕ, казваш с гордост.

Гледаш от овчата страна... замисли се малко и по следния въпрос:
Дали аз съм горд с тях?

Я си припомни ей туй.

Пази, боже, сляпо да прогледа
Алеко Константинов - писател с будна гражданска и човешка съвест, се противопоставя на грубата действителност след Освобождението. Авторът с болка осмива новите герои на деня, устремени към пари, власт и слава.
В публикувания през 1894 г. разказ „Пази, боже, сляпо да прогледа” творецът разобличава един от „героите” на новото време - самозабравилия се, възгордял се от главоломното си издигане главен герой -Христофор Белокровский.
[www.enciklopedia.info]

Та така драги ми скучаещ.
Всички прилики са търсени и грозно верни.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
12-11-2010 - 19:21:32
avatar
Не е така оунъре...
казах ти - тук се забавлявам smiling smiley
Вие сте ми виртуални опоненти и затова така си спорим и се правим на петлета.
Имам дузина служители...
няма един да ме мрази, винаги съм се отнасял с тях като с равни...
Не бъркай нещата, даваш грешни реплики.
Аз знам откъде съм тръгнал. Знам какъв съм бил. Знам какво съм имал.
Никога не съм се правил на велик... особенно от финансова страна...
аз съм реалист.. и като такъв мога да преценя че съм над средното ниво по интилигиенция smiling smiley
и като такъв почти винаги съм взимал правилни решения... а когато съм грешал, съм си го признавал и съм си вземал поука smiling smiley


Може да не сме първи дружки, но пък това не пречи да сме си виртуални панаирджии в забавен форум нали smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
12-11-2010 - 19:58:00
avatar
Quote
ASSETION

аз съм реалист.. и като такъв мога да преценя че съм над средното ниво по интилигиенция smiling smiley

*ok*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
12-11-2010 - 19:58:42
ASSETION,минал си се приятелю не си достатъчно търпелив .аз ще си чакам 149 еврака на жълтите павета,всичко друго е набурвация.*pardon*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
12-11-2010 - 20:02:53
avatar
Quote
builder
ASSETION,минал си се приятелю не си достатъчно търпелив .аз ще си чакам 149 еврака на жълтите павета,всичко друго е набурвация.*pardon*

така е минах се дева... не ги дочаках тея пусти 149... сглупих мамка му и ще си скубя косите след няколко месеца.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
12-11-2010 - 20:04:06
avatar
Quote
камелия
Quote
ASSETION

аз съм реалист.. и като такъв мога да преценя че съм над средното ниво по интилигиенция smiling smiley

*ok*


камелия.. сигурен съм че и ти си на челни позиции в категорията дебели лелки решаващи кръстословици...
не бъди скромна - похвали се smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
12-11-2010 - 20:08:18
avatar
Драги АСЕТИСЕ БЕЗ ПОДСЕЩАНЕ, това е форум в който хората се опитват да размишляват и всеки го прави от своята камбанария.
На кой господ се молиш ти, сам си знаеш.
Дълго се въздържах да навлизам в полемика, но май се заигра прекалено с бесене и други тъпанарски обиди.
Трябва ли да беся компютърните специалисти, от провайдъра ми с които трудно говоря на български, камо ли да се разберем що го нема нетя.Не, просто ги смених.
Ако имаш нужда да получиш дозата си неодобрение, със сигурност успяваш.
Само не пречи на хората които искат да решат проблем свързан с имота си, или да получат подкрепа при взимане на решение.
Успешно пазаруване на ЖИПКАТА.
Па като пораснеш, може да пием по вино пред някое старо огнище.
Ама само тогава, че на гринхорните им е забранено да си играят с огъня.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
bah
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
12-11-2010 - 20:21:08
avatar
Quote
OwnerBG
Tова е форум в който хората се опитват да размишляват и всеки го прави от своята камбанария.
Само не пречи на хората които искат да решат проблем свързан с имота си, или да получат подкрепа при взимане на решение.
*ok*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
15-11-2010 - 11:55:54
avatar
Quote
greenbul
Quote
Wilson
Quote
greenbul
Quote
Wilson
Тука обаче друго си бъзикаме ... ТРЯБВА ЛИ ДА ЖИВЕЕМ И УМРЕМ ПОД НАЕМ ... ЕЕЕЕХХХ ЖИВОТ ...

Първо е хубаво да изясним колко още жеивеем, че да сме наясно в какво ще умрем. Иди да се поразходиш на гробищата да видиш колко хора са си отишли на по 20-30-40 години. Гаранция ще ще умреш на 84 в леглото си няма!

Много пъти съм казвал, че българинът живее така все едно никога няма да умре и умира така все едно никога не е живял.

Сегашното поколение с лека ръка прахосва 30 години от живота си за няма нищо, а оставя най-неграмотните деца в цяла Европа - бъдещи миячи на клозети!

Извинявай, но НЕ се стърпях ...

... ти по гробищата ли обикаляш да гледаш колко млади са умрели, за да се утешаваш вечер

преди лягане с мисълта 'ПО-ДОБРЕ ПОД НАЕМ ОТКОЛКОТО УМРЕЛ'

щОТО ние тук дискутираме темата за живите ... мани ги умрелите ... лека им пръст

А иначе ако ти е хоби да правиш тегели по гробищни паркове ... то е друга тема. Ако пък не ти е хоби, а причината е друга ... то приеми моите извинения!

Бе това 30 години роб на банка, май по добре умрял ...

smiling smiley Смешен си.

а как ти звучи 30 години роб на Наемодателя ... и накрая на улицата ... и немаш нищо ... всичко си профукал ... кажи де как ...
на мен ми звучи като BETTER OFF DEAD .....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход