Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ви е мнението а кв."Надежда"?

Публикувано от petrovv 
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
03-11-2010 - 21:24:35
Големи баровци се появиха, добре дошли, и не забравяйте, че и в Люлин има интернет.
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
08-11-2010 - 01:14:25
Quote
камелия
Quote
Yavor@
При мен избора се свежда само до две места - Иван Вазов или частта на Лозенец около х-л Хемус. Ориентирал съм се към втората заради липсата на цигани, близостта до центъра и добрия транспорт (осбено след като стане метрото). Липсата на 100 етажни соц. панели определено е допълнителен плюс.

Сигурен ли си, че около Хемус няма " 100 етажни блокове"? Само дето не са панели, но пак по соц. време са строени. И приличат на китайски стени.А зад тях са наблъскани прозорец в прозорец новите и комшиите си гледат в чиниите.
За твое сведение, Хемус е на една спирка от НДК. За твоето село може да е голямо разстояние, но тук си е в центъра и без метро.
Що не си правите труда поне да проучите нещата, а говорите наизуст?smoking smiley

Здравей Камелия,

За съжаление "мое село" нямам. А би ми се искало. 4-то полколение софиянец съм. Просто факт, които е без значение за дискусията. Не мисля да отговарям на тона ти. Просто споделих къде ми харесва. Ако имаш друго мнение, ок, радвам се за теб. Не знам дали някога си ходила там за където казавам, но от другата страна на блоковете има няколко улици където не са "наблъскани" къщите по простата причина, че са стари, повечето. Около резиденцията също. Хайде със здраве ..
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
08-11-2010 - 07:46:03
Яворе не си ли разбрал че на дървени кратуни няма смисъл да се отговаря въобще. В частност Камелия от години забавлява форума. Както виждаш района около хемус не струва...
На скоро беше писала че Модерно Предградие е язвата на София, най-най-гетото и т.н., но за това пък саниран панел в съседния люлин е върхът на сладоледа. И така.... smiling smiley
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
08-11-2010 - 14:27:55
avatar
Quote
Yavor@

Здравей Камелия,

За съжаление "мое село" нямам. А би ми се искало. 4-то полколение софиянец съм. Просто факт, които е без значение за дискусията. Не мисля да отговарям на тона ти. Просто споделих къде ми харесва. Ако имаш друго мнение, ок, радвам се за теб. Не знам дали някога си ходила там за където казавам, но от другата страна на блоковете има няколко улици където не са "наблъскани" къщите по простата причина, че са стари, повечето. Около резиденцията също. Хайде със здраве ..

Здравей!
Съжалявам, че си се почуствал обиден от убеждението ми, че не си софиянец. А то се дължи на поста ти, който прочетох внимателно още веднъж. И пак ще ти кажа- блокове в Ив.Вазов и около "Хемус"- дал господ. И от соц. време, и нови. Порядъчно наблъскани прозорец в прозорец.
Да, зад хотела и около резиденцията има каре само с къщи, но ти никъде не споменаваш, че си се насочил към къща, още повече- в Ив.Вазов, при Южния парк, последната къща беше бутната и сега на мястото й строят поредния голям блок.
Хайде, със здраве!:ami:
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
08-11-2010 - 14:29:11
avatar
Quote
Kom_Emine
Яворе не си ли разбрал че на дървени кратуни няма смисъл да се отговаря въобще. В частност Камелия от години забавлява форума. Както виждаш района около хемус не струва...
На скоро беше писала че Модерно Предградие е язвата на София, най-най-гетото и т.н., но за това пък саниран панел в съседния люлин е върхът на сладоледа. И така.... smiling smiley

Ти, що не кажеш къде те сърби, че да те почеша, ами се заяждаш като дърт комплексар?:]
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
08-11-2010 - 15:03:25
Даааа,в Лозенец няма мутри и курви :]:]:].И в Иван Вазов.....:}:}:}.Там са само НОВИТЕ ИЗРОДИ,: и старите комунистически такива..*sos*
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
08-11-2010 - 18:27:08
Kom_Emine, толкова ти е капацитета нали, да кажеш на езна достолепна жена "дървена кратуна" ? Жалък комплексиран смешко.
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
08-11-2010 - 18:47:48
Quote
камелия
Quote
Yavor@
При мен избора се свежда само до две места - Иван Вазов или частта на Лозенец около х-л Хемус. Ориентирал съм се към втората заради липсата на цигани, близостта до центъра и добрия транспорт (осбено след като стане метрото). Липсата на 100 етажни соц. панели определено е допълнителен плюс.

Сигурен ли си, че около Хемус няма " 100 етажни блокове"? Само дето не са панели, но пак по соц. време са строени. И приличат на китайски стени.А зад тях са наблъскани прозорец в прозорец новите и комшиите си гледат в чиниите.
За твое сведение, Хемус е на една спирка от НДК. За твоето село може да е голямо разстояние, но тук си е в центъра и без метро.
Що не си правите труда поне да проучите нещата, а говорите наизуст?smoking smiley

...................................................................
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход