Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ви е мнението а кв."Надежда"?

Публикувано от petrovv 
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
09-10-2010 - 08:49:14
Браво greengummc !!!*beer*Ако имаше повече ученички като теб ,България нямаше да е на този хал.Колкото до Надежда,като се пусне метрото и оправи Ломско шосе ,квартала ще стане един от най атрактивните.Центъра ще бъде на 5мин.
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
02-11-2010 - 23:17:07
хахах Те ученичките колкото мен са добре ,ама тези които тепърва подрастват и са на по 12 години не тръгват към добре !!!За Надежда се надявам да стане така smiling smiley
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
03-11-2010 - 10:26:47
avatar
Абе тук преди 20-30 поста имаше спор че надежда и дружба са за предпочитане пред люлин...
Защо тогава в люлин цените са поне с 50% по високи от надежда и дружба?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
03-11-2010 - 11:32:47
Quote
petrovv
Защо се води за толова непрестижен?Има си всичко.Близо е до центъра ,особено сега като пуснат метрото.Какво му е толкова лошото?

Вярно е близо до центъра, аз го имах за краен квартал ... ама ей на ти ме разубеди
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
03-11-2010 - 14:10:59
Защото в Люлин има всичко ..... все едно е центъра...
Има 2 метро станции - Сливница и , люлин - Големи магазини , Пазари , Закрити пазари , Кафета , дискотеки,
Фантастико , Европа , вилаз , практикер , технополис , технолукс ... и тн моето лично и безпристрастно мнение е , че е много по напред от тези квартали като КОМУНИКАЦИИ обаче не бих живял в него заради престъпноста която е по голяма от надежда или дружба според мен.
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
03-11-2010 - 14:31:35
Quote
DonCorlleone
Защото в Люлин има всичко ..... все едно е центъра...
Има 2 метро станции - Сливница и , люлин - Големи магазини , Пазари , Закрити пазари , Кафета , дискотеки,
Фантастико , Европа , вилаз , практикер , технополис , технолукс ... и тн моето лично и безпристрастно мнение е , че е много по напред от тези квартали като КОМУНИКАЦИИ обаче не бих живял в него заради престъпноста която е по голяма от надежда или дружба според мен.

А тааакаааа,
да си дойдем на думата.
В Люлин може да има много неща, но там не бих живял никога най-вече заради хората, които
цялостно са адски прости и некултурни люде, някакъв селски плебс, наркомани и наркодилъри,
мутри-лихвари, неграмотни курви --- ама просто чудно кътче да си отгледаш децата и да ги възпиташ ....
аааа забравих имало метро --- ами качвайте се тогава ................................

Даже с риск да звучи крайно ... ако трябва да избирам къде да живея между Люлин и Перник,
твърдо избирам Перник! И това съвсем сериозно
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
03-11-2010 - 15:56:04
Quote
iNet_Hobo
В Люлин може да има много неща, но там не бих живял никога най-вече заради хората, които
цялостно са адски прости и некултурни люде, някакъв селски плебс, наркомани и наркодилъри,
мутри-лихвари, неграмотни курви


Ххмммм това последното с неграмотните си е + :loveu:
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
03-11-2010 - 18:28:52
При мен избора се свежда само до две места - Иван Вазов или частта на Лозенец около х-л Хемус. Ориентирал съм се към втората заради липсата на цигани, близостта до центъра и добрия транспорт (осбено след като стане метрото). Липсата на 100 етажни соц. панели определено е допълнителен плюс.
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
03-11-2010 - 20:57:54
Яворе истината е Мусагеница, Изток или Лозенец.
Така че горе-долу си нацелил посоката.

А Надежда и Люлин са shithole-a на столицатa, the misfits society, клоаката, бунището и извора
на селтик-простотията и underground изродите.

Това, а кой иска да купува там ... ма после да не плаче *black eye*
Re: Какво ви е мнението а кв."Надежда"?
03-11-2010 - 21:07:48
avatar
Quote
Yavor@
При мен избора се свежда само до две места - Иван Вазов или частта на Лозенец около х-л Хемус. Ориентирал съм се към втората заради липсата на цигани, близостта до центъра и добрия транспорт (осбено след като стане метрото). Липсата на 100 етажни соц. панели определено е допълнителен плюс.

Сигурен ли си, че около Хемус няма " 100 етажни блокове"? Само дето не са панели, но пак по соц. време са строени. И приличат на китайски стени.А зад тях са наблъскани прозорец в прозорец новите и комшиите си гледат в чиниите.
За твое сведение, Хемус е на една спирка от НДК. За твоето село може да е голямо разстояние, но тук си е в центъра и без метро.
Що не си правите труда поне да проучите нещата, а говорите наизуст?smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход