Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: С колко "кеш" разполагате за покупка на НИ ?

Публикувано от dival 
Анонимен потребител
Re: Анкета: С колко "кеш" разполагате за покупка на НИ ?
27-05-2009 - 14:06:42
Не smiling smiley
Просто като чуя - чудесна инвестиция, престижен, перспективен, промоция и т.н. и ме напушва на смях
Re: Анкета: С колко "кеш" разполагате за покупка на НИ ?
27-05-2009 - 15:05:42
Тинки,до преди година наистина си беше инвестиция,но краткосрочна!Ако си успял да продадеш си го направил с добра печалба,а това определено си е било инвестиция winking smiley
Re: Анкета: С колко "кеш" разполагате за покупка на НИ ?
28-05-2009 - 10:55:03
Тинки в имотите винаги ще има "далавера",Никой не продава ,а евреите купуват..или се сдобиват с такива..за да се продаде по -скъпо...и винаги е било така *xxx*
Анонимен потребител
Re: Анкета: С колко "кеш" разполагате за покупка на НИ ?
28-05-2009 - 11:38:39
Между купувам и сдобивам се има голяма разлика smiling smiley
Re: Анкета: С колко "кеш" разполагате за покупка на НИ ?
28-05-2009 - 11:47:15
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Не
> Просто като чуя - чудесна инвестиция, престижен,
> перспективен, промоция и т.н. и ме напушва на смях

Тинки, помниш ли преди колко години за пръв път каза, че искаш да купуваш апартамент? Че имаш парите, но все нещо в предложенията не те удовлетворява. Ако беше купил тогава и продал до средата на миналата година, щеше да си припечелил добра сума. Сега нямаше да те напушва смях, а щеше да се усмихваш доволно.smiling smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Анкета: С колко "кеш" разполагате за покупка на НИ ?
28-05-2009 - 12:09:01
Камелия написала -Тинки,помниш ли ,че преди колко години за пръв път каза ,че искаш да купуваш апартамент?Че имаш парите,но все нещо в предложенията не те удовлетворява.Ако беше купил тогава и продал до средата на миналата година,щеше да си припечелил добра сума .Сега нямаше да те напушва смях,а щеше да се усмихваш доволно..


*ok* *ok*


А , сега Тинки ...иска от хазяина да му намали наема ...криза spinning smiley sticking its tongue out :}
Анонимен потребител
Re: Анкета: С колко "кеш" разполагате за покупка на НИ ?
28-05-2009 - 14:28:52
Виж Камелия, моята идея е да си купя жилище, в което да живея, а не да припечеля.
Колкото е необходимо, толкова ще чакам.
Пак ти казвам - парите не са проблем, просто няма това, което търся.
Анонимен потребител
Re: Анкета: С колко "кеш" разполагате за покупка на НИ ?
28-05-2009 - 14:30:39
Май си се объркал нещо.

Аз обикновено предлагам на хазяите си да си вдигна сам наема, че някак си неловко ми става понякога какъв наем плащам.
Re: Анкета: С колко "кеш" разполагате за покупка на НИ ?
28-05-2009 - 14:38:52
ha ha ha ей форумците ама наистина ли си мислите, че представлявате някаква част от България, бреййй съвсем са ви хванали жегите май. За да провеждате анкета трябва поне 100 души да анкетирате, а тука по тия форумчета се мъдрят 3-4 именца и техните производни smiling smiley себе си ли анкетирате или кого не ми е ясно нещо smiling smiley :} :} :} :} :} :}
Re: Анкета: С колко "кеш" разполагате за покупка на НИ ?
28-05-2009 - 20:52:12
Разбира се , че форума не е представителна извадка на обществото . Във форума все пак хората се интересуват до някаква степен от пазара на имоти , а иначе като цяло на хората вече не им пука за имотния пазар - и без друго кредити няма , а с доходите в БГ едва ли ще има много хора които биха извадили пари в брои
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход