Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Инвестиране в недвижимост

Публикувано от netdiver 
Re: Инвестиране в недвижимост
31-03-2009 - 10:13:29
Парцалев, не забравяй, че мълчанието е злато, особенно ако нямаш какво да кажеш.
Re: Инвестиране в недвижимост
31-03-2009 - 10:56:14
Бай Пешо,
Абе не виждаш ли, че е мрадо и глупаво. Кой ще ти чисти аратамента в тези пари, нали трябва да си в Сомалия с по 20 долара заплати. Някъде влиза отоплението, но до определена стойност. При ниските цени, даже стълбището си поддържаш сам, а отвънка е фирма и няма ни пазач, ни портиер - Щраузунд, гарсониера, без асансьор, такса 60Е/месец.
Защото се плаща никой не цапа, не защото е добър, а защото ще го съсипят с глоби и ще го натопи всеки, който го види.

Друго ми е интересно: Как в чужбина всяко плащане е справедливо и на място, а в България ако от общината тръгнат да събира пари за да поддържа и да рине снега всеки започва да реве и тръгва да сваля правителството. Не съм чул българин дето да не се възхищава от глобите в чужбина, тук ако го глабят 5 лв., че си е хвърлил боклука през прозореща ще опищи всичко и да Страсбург ще се съди да му отменят глобата. А като седне на софрата започва, абе ти да видиш в Германия какви глаби, по 200-300 евро, ей, акъл имат тея хора, бе, цивилизация, не като нас!
Re: Инвестиране в недвижимост
31-03-2009 - 13:00:38
Re: Инвестиране в недвижимост
31-03-2009 - 20:30:59
А този, който продава недвижимост, в какво инвестира получените пари?
Re: Инвестиране в недвижимост
31-03-2009 - 22:19:29
netdiver Написал:
-------------------------------------------------------
> Парцалев, не забравяй, че мълчанието е злато,
> особенно ако нямаш какво да кажеш.


Аз наистина нямам какво да кажа. Ще ти пратя бележника си, за да ми нанесеш оценката!
Re: Инвестиране в недвижимост
02-04-2009 - 12:13:26
Winner тук статийка ми пратиха интересна, ако знаеш немски си струва да се прочете ... Leipzig сигурно ще е интересно място със времето ...

По повода на наемите:



Статята:
http://webfile.ru/3328859



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-02 13:45 от netdiver.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход