Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Prehoden hol - zashto ne?

Публикувано от kote 
Re: Prehoden hol - zashto ne?
08-03-2006 - 15:05:31
Простете невежеството ми. За мен 2/7 означаваше втори жилищен етаж. Явно не е.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
08-03-2006 - 15:06:48
Значи последвай примера на Боби и си направи къща с двор. Не си за апартамент.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
08-03-2006 - 15:08:08
В центъра на София видях оферта за къща в Петърч за 37000. С хубав двор беше на снимката, а и къщата изгреждаше добре - с три спални на втория етаж. До там има транспортsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: Prehoden hol - zashto ne?
08-03-2006 - 15:17:25
то си пише
"* етаж 1 над гаражи; "
Re: Prehoden hol - zashto ne?
08-03-2006 - 15:18:35
Сори пак. Пише си, ама кой да чете. Аз видях само 2 от 7.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
09-03-2006 - 12:58:23
Тинки,

Без да искам да се заяждам, аз в предишен пост дефинирах какво разбирам под "преходен тип Моника", ще повторя - май ще потретя smiling smiley:

"Аз пак ще повторя - говоря за преход "тип Моника". При който основните неудобства са 1) за банята минаваш през цялата дневна 2) нямаш кухня, 3) нямаш входно антре/фоайе/коридор или както искаш го наречи."

Това, което ти си дал, единствено няма отделна кухня. Така че по тази дефиниция не е "тип Моника". И е удобно за обитаване, доколкото мога да преценя по скицата.

Kote,

Дефиницията "тип Моника" се опитах да я въведа с цел избягване на много писане при обяснението за какъв преход става въпрос. Не ми е ясно защо споменаваш Божието име по този повод.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
09-03-2006 - 13:31:25
Не се стягай, Joan. Просто мисля, че малко я преекспонира тая Моника smiling smiley
Re: Prehoden hol - zashto ne?
09-03-2006 - 13:50:28
'Що, бе Kiko,

Хората цял сайт са посветили на апартамента на Моника - че какъв бил, че как го наела тя - ами даже се оказа, че живеела нелегално там smiling smiley И даже макетче в нета стои - то като паметник на културата това апартаментче. Конкурира "Статуята на Свободата" smiling smiley

Пък аз само за дефиниция го ползвах - практическа полза от него да извадя - за общото благо на колегите-форумци smiling smiley

Ами ако твоето (дето си го купил, ако си го купил, де) е като нейното - давай да викаме тогава "преход тип Кико" - аз съм с две ръце "за" тази идея. :}

А понеже си малък (сам го каза) - може би не знаеш, че стегнатото е по-приятно в някой случаи от отпуснатото.... winking smiley
Re: Prehoden hol - zashto ne?
09-03-2006 - 13:57:44
Поласкан съм от идеята да кръстиш прехода на мое име. Дай ми време само да направя страничката в интернет.
Иначе за стегнатото и отпуснатото е като за прехода - въпрос на вкус smiling smiley Зависи...
Освен ако в дебелите книги не пише, че стегнатото е за предпочитане!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-03-09 13:58 от kiko.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
09-03-2006 - 14:27:20
И без страничка може - според мен де - ЛИЧНО мнение само :}

Абе въпрос на вкус.... , ама дамите надали предпочитат в определена ситуация отпуснатото състояние :} - предполагам даже и Kote тук ще се съгласи с мен. Ама знае ли човек - може и в това отношение да са се променили разбиранията - много се разкрепости светът, та може да е станало вече модерно да се размножаваме чрез клониране.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход