Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник

Публикувано от nikolase 
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
10-10-2008 - 11:56:23
В цял свят има брокери, така, че основния въпрос в тази тема си има отговор. Всичко останало е чесане на езици, откровена злоба и заяждане. Има добри и лоши брокери, купувачи, продавачи, нотариуси ....... хора. Избора с/без брокер е по елание, но не на някой от пишещите тук, а на конкретния клиент.
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
10-10-2008 - 13:56:41
В цял свят има брокери ,а също така и ................................които имат нужда от спешна медицинска и социална грижа .А ние в БГ,какво правим?Как се отнасяме с тях,къде е държавата ,защо бездействат институциите,защо само пенсионерите отидоха на море..?
Как така допуснахме хора като Николас,Дъфката,Емилиано,Джустис да останат в неравностойно положение,КАК?Нима не трябва да се чустваме и ние отговорни за тяхното страдание..,само виртуална терапия не е достатъчна за тяхното приобщаване към обществото .Имат нужда от лични грижи и внимание от топла супа и лекарства ..Кажете как да ги социализираме?Какво да направим за тях?
Компетентните да отговорят ,моля.. :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
10-10-2008 - 14:43:17
Хах, турбонезнамквоси, добре ме подсети. В лицензионната комисия трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да има психолог и психиатър. За да не се допускат природно агресивни, стигнали до патология, да общуват с нищо не подозиращите клиенти на АНИ. И, когато за АНИ се допуснат само строителни специалисти, юристи и икономисти - спаменето на тази тематика ще секне winking smiley
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
10-10-2008 - 14:51:40
Justy Написал:
-------------------------------------------------------
> Хах, турбонезнамквоси, добре ме подсети. В
> лицензионната комисия трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да има
> психолог и психиатър. За да не се допускат
> природно агресивни, стигнали до патология, да
> общуват с нищо не подозиращите клиенти на АНИ. И,
> когато за АНИ се допуснат само строителни
> специалисти, юристи и икономисти - спаменето на
> тази тематика ще секне


clap:
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
10-10-2008 - 15:06:18
Аз се отнасям сериозно към твоя проблем Джусти ,а ти спам...Искам да те нахраня с топла супа ,а ти д............ш у супата ..Същия си като Николас.."СВЕТЪТ Е КРЪЧМА ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА" .Отнася се за тебе и Николас и другите ви подобни "хомонкуласи "със социален статус.......................Н. Там където сте в момента е доста неуютно и неприветливо..,Сега като свършите с "ИНТЕРНЕТА",заедно ще гледате и новините или ...И внимавай днес не се представяй за Юлийй Цезар ,защото ще ти "нахлузят" усмирителната риза!!!
Колкото за психолога и психиатъра,надявам се, че си свикнал с тях и те се отнасят добре с теб..
Доколкото зависи от мен ще ви помагам..и ако се държите прилично няма да ви с...........ЕМ у носо..,а ще ви нахраня с топла супа.. :} :} :} :} :} :} :} :} :}
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
10-10-2008 - 15:15:36
Хубаво подсещате - вече преди оглед ще искаме от клиентите бележка от психиатър и извлечение от сметка, че имат поне 25 %/с оглед на последните новини/ от нужните им пари за евентуална сделка. Щото повечето казват: Няма проблем, говорили сме с банка, имаме и кеш, давайте да гледаме и ......... после гледат тъпо, щото имали пари, ама за кафе! Да ги питаш защо и кого лъжат и защо губят и собственото си време?
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
10-10-2008 - 15:16:10
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз се отнасям сериозно към твоя проблем Джусти ,а
> ти спам...Искам да те нахраня с топла супа ,а ти
> д............ш у супата ..Същия си като
> Николас.."СВЕТЪТ Е КРЪЧМА ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА"
> .Отнася се за тебе и Николас и другите ви подобни
> "хомонкуласи "със социален
> статус.......................Н. Там където сте в
> момента е доста неуютно и неприветливо..,Сега като
> свършите с "ИНТЕРНЕТА",заедно ще гледате и
> новините или ...И внимавай днес не се представяй
> за Юлийй Цезар ,защото ще ти "нахлузят"
> усмирителната риза!!!
> Колкото за психолога и психиатъра,надявам се, че
> си свикнал с тях и те се отнасят добре с теб..
> Доколкото зависи от мен ще ви помагам..и ако се
> държите прилично няма да ви с...........ЕМ у
> носо..,а ще ви нахраня с топла супа..


Брокера Турбозол май му се яде топла сума
:}
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
10-10-2008 - 15:21:58
Турбо ,а ако сделката не се осъществи какво правим тогава,връщаш ли половината комисион или може би целия ,както е редно?
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
10-10-2008 - 15:28:12
Николасчо -Често казано ти благодаря за всичко!!Толкова си забавен..,че без теб ще ми е скучно ,така и така само глупости говориш,което е нормално имайки в пред вид умственото ти състояние и психически "УтклУнения".,НО ВЪПРЕКИ всичко аз вярвам в теб.И съм оптимист!Ще се оправиш ,ако се преродиш ,но преди това трябва ЛИЧНО ДА СИ ПОМОГНЕШ..-заври си у ................О пушка помпа и натисни спусъка..После ще бъдеш щастлив и няма да ти ................ кон у г.......о :} :} :} :} :}
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
10-10-2008 - 17:57:30
Кикитке, това съм го обяснил няколко странички назад, прочети го, белким нещо разбереш.


Провалена сделка с кого, с брокера ли ? В момента на сключване на предварителен договор двете страни влизат във взаимоотношения, с които брокерът няма НИЩО ОБЩО. Пример - аз съм брокер на купувача, той ми е платил и си е капарирал апартамента, разваля сделката, къде е моята вина ? Втори пример - брокер съм на продавача, взел е 10 % капаро, от тях ми е платил комисион, купувачът отказва сделка, остатъка от капарото си остава при продавача, ако продавача откаже сделка, връща капарото в двоен размер, къде е моята вина, ако това стане ?
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.