Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ГОРА -НАСЛЕДСТВО

Публикувано от koatrov 
ГОРА -НАСЛЕДСТВО
08-10-2008 - 16:40:20
Привет на всички smiling smiley)
скоро ще ставам соственик на ГОРА .наследство и ще пада делба .
остро ме интересува какви финансови и други положителни черти има в това събитие .аз живея в СФ и няма да ставам горски,ако има идей -ОТВОРЕН съм за обсъждането им. Лек и доходен за всички
SKYPE: koatrovv.
MAIL:koatrov@mail.bg
Re: ГОРА -НАСЛЕДСТВО
10-10-2008 - 22:44:51
Koatrov,
Moga li da vi se obady v Skype ?
Az imam gora po nasledstvo, imam dokumenti, no nyamam skiza na ney. Za ostanalite zemi-nivi sam poluchika skizi. Rodninite mi redovno otkazvat da me uvedomyat kakvo stava s gorite ? Zatova zadvigvam vaprosa s "delba". Vaprosat mi e : Trudno li se izdavat skizite za gorite po nasleddstvo? Nyamam ponyatie. MAlko svetlina po vaprosa , moly ?
Re: ГОРА -НАСЛЕДСТВО
11-10-2008 - 10:49:27
и за мен е новост.една баба си пазеше в тайна имотите и си мислеше да си разшири небесното царство с тях smiling smiley)
но ме стана .
подаваш удостоверение за наследници и останалото е БЮРОКРАЦИЯ.
не е сложно аз се спарвих за около месец с всичко и некой лев де smiling smiley))))))
че тоз младеж дето набива колчетата малко мързелив беше та се наложи да го стимулирам .но най голямата пречка са РОДНИНИТЕ
всеки гледа да те прецака без да зацепва че НЕ СТАВА.
има и ФИРМИ дето щи свършат таз работа бързо и лесно. тук особенно ДОСТА
всичко е въпрс на време и ПАРИ.
Re: ГОРА -НАСЛЕДСТВО
11-10-2008 - 23:07:46
Koatrov,
Mnogo Vi blagodary. I moy sluchay e podoben na vashiy. Az ne sam v stranata i shte naema palnomoshtnik, da izvadi nasledstven dokument, shtoto vagat samo 6 meseza. Pone taka mi kazvat ot Sofiyskata obshtina vsyaka godina. No tazi gora e v oblast Montana, ta moge bi shte trybva udostoverenieto za naslednizi da se predstavi v Obshtinata kam koyato e gorata.
Estestveno , che shte plashtam. Az nishto ne poluchavam na gotovo ot nikogo. Shtom iskam usluga-si plashtam.
Az prosto ne znam za kakvo bih y izpolzuvala tay gora. No iskam da si imam dokumenti za sobstvenost.
Vsichko nay-dobro !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход