Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник

Публикувано от nikolase 
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
09-10-2008 - 17:21:10
Крайно време е да се разбере в България, че клиента на услугата диктува условията като си избира кой да му извърши услугата.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Да си избира да, но да диктува условия ? Нали в договорът с него все пак и аз съм страна, как ще "диктува условията", това не би бил договор, а ултиматум ?!
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
09-10-2008 - 17:25:04
Дичо,

"диктува" като отива при по добрите условия.

Ако брокер ми каже това което ти написа по горе като твои условия според теб ще ме "грабнеш" ли като клиент?
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
09-10-2008 - 19:24:16
ОК, разбирам твоите доводи. Задай си обаче въпроса ЗАЩО има толкова много агенции за имоти, след като няма никаква нужда от тях?
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
09-10-2008 - 20:06:10
Изпратено от: dicho (---.net1.bg)
Дата: October 9, 2008 05:21PM


Крайно време е да се разбере в България, че клиента на услугата диктува условията като си избира кой да му извърши услугата.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Да си избира да, но да диктува условия ? Нали в договорът с него все пак и аз съм страна, как ще "диктува условията", това не би бил договор, а ултиматум ?!


Опции: Отговори•Цитирай•Абонамент за тази тема•Репорт
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
Изпратено от: Naematel (---.de.ibm.com)
Дата: October 9, 2008 05:25PM


Дичо,

"диктува" като отива при по добрите условия.

Ако брокер ми каже това което ти написа по горе като твои условия според теб ще ме "грабнеш" ли като клиент?



Опции: Отговори•Цитирай•Абонамент за тази тема•Репорт
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
Изпратено от: ani7 (---.direct-103-76.bgcell.net)
Дата: October 9, 2008 07:24PM


ОК, разбирам твоите доводи. Задай си обаче въпроса ЗАЩО има толкова много агенции за имоти, след като няма никаква нужда от тях?


Им а толкова много агенции защото има гювеч,има тъпи хора,има незаинтересовани хора,има безхаберници и т.н
как може един агент да диктува условия на клиента както пише Дичо-по добре да му олиже подметките smoking smiley
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
09-10-2008 - 20:09:25
ani7 Написал:
-------------------------------------------------------
> ОК, разбирам твоите доводи. Задай си обаче въпроса
> ЗАЩО има толкова много агенции за имоти, след като
> няма никаква нужда от тях?

Елементарно, Уотсън. Защото не им се копа. Все още има кой да ги храни от село. Краен процес. Лошото, че ние трябва да го изтърпим. И, както каза дуг участник, нивята на Злокучане и Цацаровци да се напълнят с румени, жизнерадостни младежи. Наричащи се понастоящем - брокери


winking smiley
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
09-10-2008 - 20:27:28
Да, бе! Как не се сетих! Звучи много добре! Всички брокери от София с по една мотика и на полето... Може, но това не се случва, а явно се случва така, че всеки ден се появяват нови и нови фирми и нови и нови брокери. Явно, че има някакъв проблем.
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
09-10-2008 - 20:39:35
Защо тогава има агенции и брокери? След като изобщо не са необходими!
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
09-10-2008 - 20:50:24
Казах - краен процес smoking smiley
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
09-10-2008 - 21:54:00
Istoriq shte vi razkaja:

Klient iska da investira v imoti NO da gi pazaruva 30% pod pazara sporazumqvame se samo na duma /priatelche e kam tozi moment/ az se naemam i pochvame /za 30% pod pazara si e tegavnq iskam da se otbeleji/ otvarqm choveka kak se raboti nali e priatel izkarvame po nqkoi lev ot vazduha i v edin moment pochva da mi se pravi edva li ne nishto ne poluchava ot men v edin moment reshi che go podvejdam i zablujdavam /paranoqta na klienta/ i zapochna da se darji kato nikolase tochno v tazi sekunda go otrqzah /veche ne mi e priatelche/ obqsnqvashe kak sam shtql da igrae igrata kak hora shtql da vkara /ne sam go vijdal da se vqsva, imot na -30% ne razbrah da e kupil a ako pak vzeme da kupi go chaka iznenada ala gaden broker.

Koito iska da ne plashta a da polzva nakraq go poluchava ili si ostava s golite muskuli i prikazkite.

izvinete za latinicata
Re: 12 пъти защо или защо не ми е нужен посредник
09-10-2008 - 22:33:04
Явно не си му вдъхнал доверие и затова е започнал да се съмнява.А и нали знаеш че приятелите набутват най-много и човека затова се е шашнал winking smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.