Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

v kakvo e nai razumno da ivestiram ??

Публикувано от moniq 
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
06-03-2006 - 10:35:17
Коте, Цариградски е Дружба 2, не е Младостsmiling smiley Значи доближаваш моята идея за инвестиране - Дружба, Левски...
Анонимен потребител
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
06-03-2006 - 10:50:35
Айде де, айде казвай кога почваме smiling smiley)))
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
06-03-2006 - 16:34:19
Е нали ти казах, че няма да ти продавам на тебsmiling smiley
na
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
06-03-2006 - 17:06:04
Kote, estestveno ce vila s basein na moreto e po-dobre, obace za da si na "konkurentno" miasto, triabva da se braknesh dosta za parcela, i posle stroej, i dovarshvane, 100K evro niama da ti stignat za negoliama vila,
I dvata varianta si imat svoite predimstva i nedostataci; az v momenta sam sklonen da se nasoca kam Zlatni piasaci ili Sozopol ; predlaganeto ne e tolkova goliamo, kolkoto na Slancev briag
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
06-03-2006 - 18:07:32
Не ме намесвай в случаяsmiling smiley Имал съм друго предвид , а не да заблуждаваш хората, еч могат да спечелят 25% на година. Всъщност аз тази реклама я разбрах така - ако инвестираш на зелено, ще платиш с 25% по-малко от пазарната цена и като продадеш след една година ще реализираш печалба то 25%. Ако твърдят, че ще получиш 25% от отдаване под наем са за растрелsmiling smiley
25% ако инвестираш в хотел - може, ако посториш хотел - може. Ама някой да ти постори нещо то коео да печелиш 25% годишно - няма такъв филмsmiling smiley
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
06-03-2006 - 18:31:40
Идеята е страшна. Браво на тях - водят в класацията. До момента водеха в класацията тези, които ти продават апартамент и след това ти взимат месечен наем за подръжкаsmiling smiley
na
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
06-03-2006 - 18:40:06
az dokolkoto gi proveriavah, garantirat 4% za 07' i 6% za 08' ; tezi 25% iavno sa rezultat na niakakva slojna matematika izvan moiata kompetentnost confused smiley sigurno ako im platia 100% na zeleno, ce da mi otstapiat 10%, 4e cenata da skoci s 10% i ako napravia 5% ot naem; ama az kato sam se zatical da platia 1300e/kv na zeleno.... az povece ot 850e/kv trudno bih dal za kakavto i da e apartament v BG, za da moga da go nareka investicia i da ocakvam niakakvo oskapiavane
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
06-03-2006 - 20:39:14
фондовата борса твърдо.
Диверисифцираш между 5 или 6 дружества за управление на активи- capman, advance, atera, pelikan, (в никакъв случай златен лев), бенч марк фонд имоти, а ако искаш даваш и на доверително управление.
Никави инвестиции в имоти.Само си загробваш парите. Времето на печалбите мина отдавна. Ще вземаш някаква мижава рента, която няма да ти стига дори и да си покриеш месечните разходи.
Хайде успехsmiling smiley))) :crazy: :crazy:
na
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
06-03-2006 - 21:34:19
аз не бих си поверил парите на фонд в никакъв случай, особено на български фондове;този вариант е предимно за мързеливи, пенсионери,или индианци, да не говорим, че този вариант е опроверган исторически със западните фондове; нямам намерение да изнасям лекция ; аз затова в началото на форума бях споменал, че стойностния съвет струва скъпо; инвестицията в недв. имущество е ниско-рискова инвестиция, като възвращаемостта от наем хич не е лоша и с потенциал да расте с времето ; аз лично бих купил имот и с парите от рентата бих инвестирал на българската борса
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
07-03-2006 - 01:09:26
4ovek,
az otdavna admiriram tvoite idei za evtini NOVI zhilishta. I mislia che Druzhba, Darvenitsa i Gorubliane imat mnogo potentsial s ogled na metroto i bi mogal da pomislish za niakoe partselche tam. Pak kato go namerish - obadi mi se, imam interes smiling smiley

na, znam che "vilichkata" izliza dosta, ama ti spomena Royal Gardens, a tam na 1300 niama da ti izleze po-malko i to za neshto s po-malka kvadratura. Az mislia che vila na iug e dobro reshenie.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход