Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НЕ на Агенциите за недвижими имоти !

Публикувано от g0g0 
Re: НЕ на Агенциите за недвижими имоти !
06-02-2008 - 12:56:07
Няма как да ме засегнеш, по-скоро си помисли защо ти нямаш това самочувствие ?
Re: НЕ на Агенциите за недвижими имоти !
06-02-2008 - 19:28:45
Калоянчев Написал:
-------------------------------------------------------
> Извимавям се , ето го линка с мненията
>
>
>
> В горния пост линка е бъдещето - санаториум на
> бедните европейските пенсионери !
> Съсипват се уникални места - изчезваме като
> конкуренция . К'во да се прави нали българите сме
> си "печени" "тирикатчета" и "отворковци" и както
> винаги сами се прецакваме /да не употребявам друга
> нецензурна дума/.
> А на всичкото отгоре ще трябва и ние да им плащаме
> европейските им пенсии .
> К'ва беше приказката - прост народ , слаба държава
> .

Калоянчев,

Флорида също е "санаториум" на Америка пък какво? На запад пенсионерите са онези които имат пари winking smiley
Иначе природата и културните паметници си ги съсипваме сами.

Поздрав,
Re: НЕ на Агенциите за недвижими имоти !
06-02-2008 - 19:30:56
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Няма как да ме засегнеш, по-скоро си помисли защо
> ти нямаш това самочувствие ?

Защото е жена, а не мъж. Тази е причината. Доказан факт от психолозите е, че мъжете са по-самоуверени, по-нагли и агресивни и това им помага да печелят. Жените, макар и често по-кадърни и компетентни губят от неумението си да демонстрират възможностите си.

Така, че самоувереността ти за нищо повече не говори, освен за това, че си самоуверен. За това, че си по-компетентен, тя не може да бъде критерий.

С последното не искам да кажа, че не си компетентен, само казвам, че не самоувереността е критерий за компетентност smiling smiley
Re: НЕ на Агенциите за недвижими имоти !
06-02-2008 - 19:36:15
ani sa neobxodimi,i advokatite s>wto-togava kakvo wte pravim,ne ni ostava niwto drugo osven da ne zabraviame che nawite prava svarwvat tam k>deto zapochvat pravata na drugite,i za nekorektnost da ne govorime,che vseki ot nas v opredelen moment e prezakal niakogo,dori da e bilo bez da iska,uvagavam mnenieto ti da ne izpolzvaw ani pri pokupka na imot,no az lichno ne bix se doverila na edin advokat da mi nameri imot i owte po malko da izvadi vsichki neobxodimi dokumenti-a vsichko tova e VREME ili na nawenski kazano PARI
За Камелия и Василев
07-02-2008 - 09:51:03
Ей сладурчета , апартаментът си го намерих след като поразлепих тук-там обяви ,че купувам от собстветник , а и пуснах също обяви в интернет .
Единственият проблем ,че от 10 обаждания 8 бяха от агенции , въпреки че изрично бях написал ,че не искам да работя с АНИ . Но пък останалите бяха от собственици , в един момент имах 10 предложения за апартаменти ,които ме устройваха .
Само за 3 от тях собствениците не можаха да ми изпратят снимки в електронната поща ,за да си спестя ходенето.
Един апартамант харесах, адвокатът ми го провери абсолютно железно ,( да не говорим ,че всеки ден ходеше и в службата по вписванията ,за да проверява )изтеглих кредит за 10 000 ЕUR (сега и банката драги провери апартамента дали е чист) и го купих без никакви проблеми .

Нотариусът беше третата и финална проверка , преди да се направи нотариалния договор .


Къде сте вие в цялата схема се чудя ?!

p.s. не мислете ,че не опитах и чрез агенции ,но просто ми късаха нервите и с техните финансови претенции , абе просто забрави . Най - голямата наглост е, че освен че почти с нищо не помагат на сделката , да не кажем и обратното си искат миличките комисионната на 100 % , на предварителен договор . Абе сладурчета !


smiling smiley
Re: НЕ на Агенциите за недвижими имоти !
07-02-2008 - 10:30:23
До Знаещ -Абе и тебе те няма никъде в мойта схема.Няма и да те има..
Re: НЕ на Агенциите за недвижими имоти !
07-02-2008 - 10:49:19
za znae6t
s>chuvstvam ti iskrenno che sa ti sk>sali nervite,zawtoto i na men mi se e sluchvalo,no v>preki vsichko mislia che ani triabva da s>wtestvuvat,problema e koga po goliamata chast na brokerite wte razbere che te predlagat uslugi,i kolkoto po profesionalno i po korektno rabotiat tolkova poveche klienti wte imat,a samite agenzii kato takiva da si podbirat kadrite,mislia che za edna ani prozent>t wte doide ot samosebe si ako uslugata e na lize,na za galost ne vsichki misliat kato men i tova koeto ti se e sluchilo e giv primer za tova koeto govoria,iskrenno s>galiavam che se e sluchilo tova,mislia che wte mine dosta vreme dokato ani i brokerite na ani os>znaiat za kakvo tochno sa prednaznacheni i ot tam kakva e zadachata im kato takiva,no naistina misla che ima xora ot tiax koito znaiat kak da rabotiat i ne zaslugavat da b>dat pod edin znamenatel s amatiori i xora koito gledat samo prozenta da si vzemat
uspewen den ti gelaia
Re: НЕ на Агенциите за недвижими имоти !
07-02-2008 - 10:49:56




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-07 10:51 от dragula.
Re: НЕ на Агенциите за недвижими имоти !
07-02-2008 - 10:51:33
Re: НЕ на Агенциите за недвижими имоти !
07-02-2008 - 10:52:47
Julimar , за съжаление от простотия ли, от глупост ли ,но брокерчетата не го разбират , затова все повече ще вият на умряло
ха,ха,ха
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход