Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 18:26:25
avatar
Quote
javcho

Вместо да обясняваш, да минем за малко на имотна тема.
Били си пожелала деца ти да продължат да живеят цял живот в панелка в Люлин, дори ако се изнесат от вас?
Ако го смяташ за добър вариант, тогава и аз им го пожелавам.
Иначе не бих го пожелал на никой по принцип, защото ми звучи като кълнене, а не пожелание.

Децата ми са се изнесли от години. Когато се говори за семейство, се разбира съпрузи и непълнолетните им деца. Когато "децата" са пълнолетни и живеят при родителите, иде реч за " домакинства". Все неща, доста простички, но не и за ограничени хора.
А че си силно ограничен и с първенюшко- селяндурски манталитет, вече не е тайна за никого, та няма какво да ти обяснявам какво искам и какво- не.
Ако се престрашиш да снимаш това, което се вижда през прозорците на жилището, в което живееш, може и да ти кажа, какво не бих искала да виждат децата ми през техните прозорци.
Те също не биха искали, но техните представи за комфорт на обитаване, техните интереси, са на светлинни години далеч от твоите. Те са се съсредоточили в кариерите си, в развитието си и в контактуването с хора, имащи повече от една гънка за равновесие под косата.
И те не излизаха от дискотеките..............но, когато бяха по на 17-19г. И въпреки, че са завършили тук, работят в чужди фирми, за разлика от теб- завършил навън, а станал далавераджия.winking smiley
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 18:36:45
Камелия, повод за гордост ли е, че работят в "чужди фирми" *tired*
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 18:53:31
avatar
Quote
Атанас Янев
Камелия, повод за гордост ли е, че работят в "чужди фирми" *tired*

За огромно мое и тяхно съжаление, е признак на добра оценка на качествата им и на подобаващо заплащане. Не бих го нарекла гордост в никакъв случай. Много бих искала и български фирми да успеят да създадат такива условия.smiling smiley
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 19:05:19
Quote
камелия
Децата ми са се изнесли от години. Когато се говори за семейство, се разбира съпрузи и непълнолетните им деца. Когато "децата" са пълнолетни и живеят при родителите, иде реч за " домакинства". Все неща, доста простички, но не и за ограничени хора.
А че си силно ограничен и с първенюшко- селяндурски манталитет, вече не е тайна за никого, та няма какво да ти обяснявам какво искам и какво- не.
Ако се престрашиш да снимаш това, което се вижда през прозорците на жилището, в което живееш, може и да ти кажа, какво не бих искала да виждат децата ми през техните прозорци.
Те също не биха искали, но техните представи за комфорт на обитаване, техните интереси, са на светлинни години далеч от твоите. Те са се съсредоточили в кариерите си, в развитието си и в контактуването с хора, имащи повече от една гънка за равновесие под косата.
И те не излизаха от дискотеките..............но, когато бяха по на 17-19г. И въпреки, че са завършили тук, работят в чужди фирми, за разлика от теб- завършил навън, а станал далавераджия.winking smiley

Еми тогава аз ще им пожелая да живеят, цял живот в панелки в Люлин, защото мнението на майка им е, че там е супер.
Дажи и внучетата да станат горди панелообитатели, като баба си.
Правя го с добра мисъл, за да не им се случи трагедията, да се наложи да живеят в тухла в Изток, Яворов или Вазов.
Иначе за мен, беше по-добре да им пожелая да живееят в посочените горе тухлени, но ти ме убеди, че на вас там ви е мястото.

Както казаш по-назад на ivorad, намери си някой по-тъп от теб, на който да поставяш задачи.
Аз пускам по моя инициатива, а не когато някой иска.

Това че са СЛУЖИТЕЛИ ми е достатъчно описание.
И какво наблягаш на чужди фирми, все едно е много по-добре от колкото в български. :}
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 19:08:36
Quote
камелия
За огромно мое и тяхно съжаление, е признак на добра оценка на качествата им и на подобаващо заплащане.
Защо за съжаление?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 19:11:29
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
камелия
За огромно мое и тяхно съжаление, е признак на добра оценка на качествата им и на подобаващо заплащане.
Защо за съжаление?

Защото такава оценка на качествата им, липса в българските фирми.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 19:17:38
Т.е. няма Българска фирма, която би ги оценила?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 19:27:23
avatar
Quote
javcho
Еми тогава аз ще им пожелая да живеят, цял живот в панелки в Люлин, защото мнението на майка им е, че там е супер.
Дажи и внучетата да станат горди панелообитатели, като баба си.
Правя го с добра мисъл, за да не им се случи трагедията, да се наложи да живеят в тухла в Изток, Яворов или Вазов.
Иначе за мен, беше по-добре да им пожелая да живееят в посочените горе тухлени, но ти ме убеди, че на вас там ви е мястото.

Както казаш по-назад на ivorad, намери си някой по-тъп от теб, на който да поставяш задачи.
Аз пускам по моя инициатива, а не когато някой иска.

Това че са СЛУЖИТЕЛИ ми е достатъчно описание.
И какво наблягаш на чужди фирми, все едно е много по-добре от колкото в български. :}

Млади глупако,
Толкова си никой, че какво и на кого ще пожелаеш, няма никакво значение.
Когато майка им е имала тухла на Хиподрума, ти не си се бил родил. И когато ще получат от бабите си жилищата в Лозенец, ти още ще се хвалиш с японските водорасли и парцалите от Италия. На моите деца, дори не им се налага да си купуват жилища.
Е, за разлика от теб, моите деца, бидейки служители, редовно посещават и Италия, и Франция, че и Шотландия. И това, да си купят дрехи, е нещо нормално, с което и през ум не им минава да се хвалят като теб.
И да, за разлика от теб, не са дебили, прекарващи времето си по дискотеки, сред пубери. :]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 19:28:16
avatar
Quote
Атанас Янев
Т.е. няма Българска фирма, която би ги оценила?

На този етап, чуждите ги оцениха по- добре.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 19:31:33
Quote
камелия
Quote
Атанас Янев
Quote
камелия
За огромно мое и тяхно съжаление, е признак на добра оценка на качествата им и на подобаващо заплащане.
Защо за съжаление?

Защото такава оценка на качествата им, липса в българските фирми.
Ками, като са толкова кадърни и недооценени защо не си направят сами фирма. Определено ще изкарват повече, особено с такава кадърна майка (няма как да не са прихванали тези идеални гени *ok*).
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход