Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?

Публикувано от ivoo 
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
05-04-2007 - 10:36:30
tissen sega zapo4vat da stroqt zavod krai dupnica, po to4no proektirat ve4e.
I da otbeleja samite avstriici 6te si go pravqt zavoda, a ne s bulgari podizpulniteli, koito da gi predstavlqvatt imam vpredvid. Leko kazano e ot avstriicite, 4e tova,koeto nabludavat v Bulgaria prosto nqma vruzka s istinata, no tova e vutre6en komentar, a ne afi6irane



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-04-05 10:40 от dakoni.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
05-04-2007 - 13:20:40
Аз след дълго разузнаване smiling smiley си поръчах от Алу-пласт - Шуко. Най-добре ми се сториха като съотношение качество-цена. Но ще ми я монтират другата седмица и нямам още одзиви...после ще пиша, като я монтират.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
10-04-2007 - 15:28:15
Значи , току що се регистрирах във форума. Приятно съм изненадан от това , че хората пишат повече на латиница -БРАВО-
Аз също съм на прага на избор на дограма , и както се досещате съм се видял в мисъл. Общата площ е някъде около 18.5 кв.м. , а само отваряемата е около 13.
Направих следното нещо като начало. Взех един лист А4 формат и си начертах дограмата заедно с приблизителните размери , отваряеми и неотваряеми повърности , след което сканирах листа и написах примерен "мейл" с предпочитанията си относно стъкла , обков , камери на дограмата и т.н.
Досега съм изпратил размерите на поне 6 фирми и нито една НЕ МИ Е ОТКАЗАЛА отговор с оферта и примерна цена (естествено с тези с които може да се осъществи контакт по мейла).
Според мен , това е най-безболезнения начин за проучване на цени на пазара , спестяващ ходенето из София , късането на нерви по задръствания и т.н.
От направеното проучване мога да направя едни "странен" извод.
Цената на дървения стъклопакет (трислойно слепена дървесина от иглолистен или широколистен материал , преминал специална преработка с няколко слоя лак с UV защита за дървото) е равна на тази на алуминиевата дограма и на PVC двустранно цветна confused smiley .
В най-скоро време ще взема решение и ще пиша фирмите и каква дограма съм си избрал.
Успех на всички.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
11-04-2007 - 13:01:24
Поръчах на Юнипласт Кьомерлинг 70 мм заобления. В четвъртък ще монтират, иначе съм много доволен от прецизността, с която уточняват всеки детайл, 10 пъти идваха до къщата да мерят нива, разстояния, защото има много тънки места с нестандартни конфигурации, гледат хем да е добро решението, хем да не ме товарят много, все пак поръчката не е малка - 80 квадрата.
Като монтират ще кажа как е.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
13-04-2007 - 20:55:54
Здравейте!

И аз дълго търсех и разпитвах за дограма. Гледах всякакви, и взех оферти от няколко фирми. Най-накрая се спрях на Алу-Пласт , дограма Шуко. Взеха ми размерите миналата седмица, и днес ги монтираха. Много съм доволна- първо - качеството на дограмата е супер, и второ- монтажниците бяха наистина компетентни и отговорно си гледаха нещата. Препоръчвам фирмата като съотношение между качество и цена.!!!! Много съм дововолна.

Елена winking smiley
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
18-04-2007 - 15:21:39
Аз съм много доволен от Blick и от хората на които я поставиха.Става въпрос за Плевен (фирмата мисля,че се казваше се Светлина 2000).
Все пак колкото хора толкова и мнения.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
18-04-2007 - 15:28:24
Всички фирми са едни и същи. Сложих си от България Интернешънъл, преди 6-7 години намират се на Лъвов мост, .За сега нямам проблеми. тел им е 9310132
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
19-04-2007 - 09:46:35
да не объркам някого фирмата която ми сложи на мен дограмата се казва Специал 2000
Анонимен потребител
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
19-04-2007 - 09:52:13
не си поръчвайте дограма от фирмите представители на вайс профил.цените се много високи
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
13-07-2007 - 13:50:37
Трябва да си сменя вратата на банята ПВЦ или алуминиевата е по-добра? искам да остъкля и терасата-южна е и на седмия етаж, под нас никой не е остъклявал, а плочата на терасата е малко напукана (блокът е от шейсетте години) с какъв материал да го направя, така че да не е много тежък и същевременно да не е много скъп
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход