Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Администраторът на форума да се намеси

Публикувано от greenbul 
Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 11:08:35
Един глас в защита на Пунди, Вазовия Мунчо, Пегъзи Музовски и др. знайни и незнайни псевдоними, под които се подвизава форумния трол.

На мен лично ми е забавно от време на време да вляза във форума, където да открия някои от неговите превъплащения....!!!!!

Я си представете, че администратора го "накаже", като му спре достъпа.....!!!!!!!

Ужас, ще вземе да се нарои в геометрична прогресия и тотално да изтрещи.

За това аз смело заставам зад мнението "НЕВИНЕН", просто "луд"!

Поздрави
Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 11:12:49

Дискусията във форума е като на улицата. Слушаш много неща, но вземаш впредвид избирателно. Допреди 7-8 месеца теориите на Продавача се покриваха с рзавитието на пазара, а аз залагах на друго развитие преди повече от 2 години. Това беше и причината против волята и желанието си да призная че напук на всички закономерност-икономически, логически, умствени и.т.н.т Продавача се оказва прав. Това беше преди 7-8 месеца. Сега обаче палачинката се обърна по отношение на 50% от статуквото. Няма сделки. Знам го от познати брокери(винаги съм подчертавал че има читави брокери) Даже някой от лакърдиите по адрес на брокерите сме ги писали заедно, just for fun. Та сега няма сделки, от което следва че цените ще тръгнат към нормализиране. Разбира се не Кукувите 300 в София, казал го е емоционално .
И точно сега Продавач се изцепва че се е заринал от работа, т.е лъже като изпаднал в дългове евреин. Това би било възможно само ако киентите на всички агенции с тайфи клатещи си краката брокери кафеубийци са отишли при Продавач-а. Не мисля че е така. Т.е , както казах, всеки си говори каквото си иска, истината сама ще изплува.....
.................

преди 3 години се интересувах от студио в Банско за лично ползуване-не за бизнес. Отидох по обява за 800 евро/кв.м., но на място бях уведомен че:

"....туке тиквиа цени нема''

и ми поискаха 1400 почти на дупка.. Резултата беше мръсна газ към София . В момента в Банско се предлагат обзаведени студия с акт 16 за 700 евро/кв.м. Не мисля че строителите и брокерите там са по-малки терикати от софийските брокери.
Така че , струва ми се, лакърдиите на Пунди не са чак толкова голямо зло. Освен това могат да се препоръчат като терапия за четене от хора в тежки депресии. Толкова много оптимизъм с положителност не е белег на перфектно здраве, но може да свърши работа като терапевтично средство...
Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 11:13:29
Налага се пак да цитирам собственото си мнение, написано тук, на трета страница, в тази тема, а именно:

"Според мен, психарите трябва да бъдат елиминирани чрез никакво участие или коментар по налудничавите им теми, тези, претенции за мнения и пр.

Админите не са стражари. А пък изобретателността на лудите е наистина за завиждане. Лошото е, че заради тях множество хора, които имаха какво да кажат по темите,( които Дивал по-горе беше изброил като интересни,) вече нямат никакъв мерак да влизат в конфронтации с меко казано неуравновесени хора. "

Какво им пречи да изказват мнението си (или претенциите за мнение ) от името на един ник???

Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 11:47:15
avatar
zelen Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте,
>
> Отдавна не съм посещавала този форум, защото
> разбрах, че положението е отчайващо - много
> повече, отколкото в юридическите портали.
> Не пиша, за да ме разберете, защото това едва ли е
> възможно, но съм провокирана от злобата, която
> излъчвате по отношение на потребител, който има
> мнение, различно от вашето.
> Никой не ви кара насила да пускате мнения в теми,
> инициирани от вашия
> " неприятел " и въпреки това го правите. И вместо
> собствениците на портала да са доволни от
> увеличената посещаемост и да не работят срещу себе
> си, те биват увлечени от тълпата, която е печално
> известно какъв заряд и потенциал носи...
>
> Като вас мислят само хора, които са на заплата и
> които не могат да спечелят с ума си и един лев. И
> въпреки това, такива хора определят общественото
> мнение.
>
> Въпросният потребител не пречи с нищо на този
> форум. Има други "по-страшни" от него тук, но вие
> не можете да го проумеете - няма как, няма с
> какво...
>
> Поредната говорилня, която низвергва всяко мнение,
> различно и неразбираемо от общото. Наистина е
> тъжно, но както парламентът прилича на своите
> избиратели, така и на този форум му отиват точно
> тези мно-о-о-гобройни писачи-драскачи, които не
> разбират същността на пазарната логика и нейните
> приоритети.


Моля не се хващайте на тази въдица. Пунди и zelen са един и същи човек. Погледнтете тук:

Айде тест за спекулантите
и поста на Don:

"За новите участници във форума:

avram (82.103.69.---)
пегъзи музовски (82.103.69.---)
пунди (82.103.69.---)
андрешко (82.103.69.---)

Странно съвпадение на IP-адресите на горните никове."


Сега вижте тук:

Форум:

"Изпратено от: zelen (82.103.69.---) "

Същото IP, а ако му разгледате постовете из форумите стилът е същия.
Наистина е време администратора да се намеси.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-10 11:50 от zlostyr.
Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 11:53:13
global Написал:
-------------------------------------------------------
> Налага се пак да цитирам собственото си мнение,
> написано тук, на трета страница, в тази тема, а
> именно: ...


Не очаквах след поста ми да има продължение, защото мнението ми не съвпада с това на масата, но обяснете, моля, защо едни могат да пишат едно и също като цитирания по-горе утвърден спец / най-малко по негово нескромно мнение, предполагам / и това да не е нарушение на правилата на този форум, до скоро - на свободното слово и мисъл, а когато друг потребител пише истини, които са неудобни и неприятни за купувачите - да бъде дискриминиран?
И кое налага необходимостта отново да бъдат четени скромните откъм възможности умотворения на горния субект?!

И още нещо:
при бегъл прочит на постовете стигам до заключението, че определени юзъри имат интерес от изключването на достъпа на въпросния "идиот" - просто защото ги превъзхожда !
аз не бих обръщала внимание на критикуващ ме-защо да го легитимирам, защо да го правя "значим" ?
Да, не харесвам тези, които ме превъзхождат, но ги уважавам, мога да науча нещо от тях.
комплексарщината е качество, характерно за българите, но което води към дъното !
Не съм такава "идиотка" - че да ме харесват ВСИЧКИ !

А ВИЕ ?


Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 11:59:01
avatar
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------
> > Дискусията във форума е като на улицата. Слушаш
> много неща, но вземаш впредвид избирателно.
> Допреди 7-8 месеца теориите на Продавача се
> покриваха с рзавитието на пазара, а аз залагах на
> друго развитие преди повече от 2 години. Това беше
> и причината против волята и желанието си да
> призная че напук на всички
> закономерност-икономически, логически, умствени
> и.т.н.т Продавача се оказва прав. Това беше преди
> 7-8 месеца.


Тепавичаров гледам споменаваш ме нещо? От доста време различни хора във форума се опитват да ме вкарат в различни спорове и пререкания... Вече съм свикнал няма проблеми все пак това е форум за дискусий, но въпреки това някои хора се взимат твърде на сериозно. Аз НЕ развивам теории, и тези и не използвам форума да налагам едно или друго мнение - това е нещото, което правят или се опитват да правят много други хора. Аз по-скоро коментирам фактите и историята и когато някой много ме заяжда и приема лично опровержението на "теориите си" ме напада пропускай факта, че не аз, а фактите го оборват...


Сега обаче палачинката се обърна по
> отношение на 50% от статуквото. Няма сделки. Знам
> го от познати брокери(винаги съм подчертавал че
> има читави брокери) Даже някой от лакърдиите по
> адрес на брокерите сме ги писали заедно, just for
> fun. Та сега няма сделки, от което следва че
> цените ще тръгнат към нормализиране. Разбира се не
> Кукувите 300 в София, казал го е емоционално .
> И точно сега Продавач се изцепва че се е заринал
> от работа, т.е лъже като изпаднал в дългове
> евреин. Това би било възможно само ако киентите на
> всички агенции с тайфи клатещи си краката брокери
> кафеубийци са отишли при Продавач-а. Не мисля че е
> така. Т.е , както казах, всеки си говори каквото
> си иска, истината сама ще изплува.....


Аз не държа да убеждавам никого в това какви клиенти имам аз и агенцията ми и никога не съм си правил реклама във форума най-малкото, защото тук във форума съм "Продавач", а на всички е ясно, че нито това ми е името нито така са казва агенцията миsmiling smiley))) Съответно какво "се е изцепил Продавача" и какво не е мисля, че няма никакво значение - всеки си пише каквото иска и всеки вярва в това което прецени. Щом не ми вярваш Спиридоне - твоя воля не съм хукнал да те убеждавам. Другото нещо е, че аз ще потвърдя твоите думи, че броя на сделките със сигурност е намалял драстично то си има и официални резултати, които след време ще се появят и ще се види колко точно са били сделките ето един пример


> .................
>
> преди 3 години се интересувах от студио в Банско
> за лично ползуване-не за бизнес. Отидох по обява
> за 800 евро/кв.м., но на място бях уведомен че:
>
> "....туке тиквиа цени нема''
>
> и ми поискаха 1400 почти на дупка.. Резултата
> беше мръсна газ към София . В момента в Банско се
> предлагат обзаведени студия с акт 16 за 700
> евро/кв.м. Не мисля че строителите и брокерите там
> са по-малки терикати от софийските брокери.
> Така че , струва ми се, лакърдиите на Пунди не са
> чак толкова голямо зло. Освен това могат да се
> препоръчат като терапия за четене от хора в тежки
> депресии. Толкова много оптимизъм с положителност
> не е белег на перфектно здраве, но може да свърши
> работа като терапевтично средство...


Да сме живи и здрави времето ще покаже какво ще се случи и не се взимайте много на сериозно *beer*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 12:00:50
avatar
magic Написал:
-------------------------------------------------------
> Забранено е както дублирането на теми, така и да
> се представяш с няколко различни пседонима. Това
> обърква всички нови потребители във форума.
> Достъпа на изброените от вас потребители, които са
> един и същ човек е спрян.
> Ще бъде пуснат след една седмица на един от
> всичките псевдоними и очакваме да спре да флуудва
> имоти.нет с еднакви теми.

>
>

Хора не го ли прочетохте това!?


*write* *write* *write* *book*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 12:08:07
zelen Написал:

> Не съм такава "идиотка" - че да ме харесват ВСИЧКИ


Това е невъзможно. Дори и "идиотите" не привличат всеобщото одобрение.

Само че не отговори на въпроса "различното" ти мнение не може ли да го пишеш от името на един-единствен ник????





Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 12:15:55


Продавач,
досега съм те споменавал или с добро, макар им като опонент, или като безобидна закачка, за повдигане на настроението, защото според мен ти си от читавите брокери. Бих те посъветвал, чисто човешки(не си длъжен да се вслушваш) :
По-малко злъч към панелното строителство не би ти навредило.
Първо, защото има перфектни панелни блокове, по-качествени дори от някои нови строежи.
Второ, поради доказаната им земетръсна устойчивост-да не се повтаряме, всеки технократ го разбира-причината са еластичните връзки.
Трето, поради изградената на повечето места инфраструктура.
Четвърто, поради факта че много наши сънародници, не по-малко читави от мен и от теб, не могат и никога няма да могат да си позволят монолит, за разлика от теб и мен. Това "четвърто" малко опира до ......как да го кажа.......други личностни параметри.

Жив и здрав
Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 12:37:12
Бих искала да изразя и моята позиция....

Не виждам смисъла, на това, което се случи.

От моя гледна точка, Осама и ко, не ми пречеше. Всъщност, даже той казва много неща, сменете знака и ще се убедите. Неговият изказ е разпознаваем, включително и в коментариите, които прави, напр. в Мъни.бг.
Нямам идея, защо пуска толкова много теми, както и защо са толкова много никовете. Разбирам, че иска да каже нещо с тях. Нямам идея, защо като казва нещо, го казва по този начин....
Във всеки случай, повече обиди е отнесъл, отколкото той сам е отправил.
Освен това, за мен, въпреки странните му постинги, по-точно странния начин на изразяване, ми е интересен. Безинтересни ми са "сивите" постинги...А той е цветен и то много.

Във форумите, за разлика от реалния живот е по-лесно. Може да се елиминира някой, който не приемаш - просто не го четеш, не си комуникираш с него, не отговаряш...

Дали е луд? Може би. А може би не. Какво е мерилото за лудост?
Дали ние, нормалните, сме точно наред?!

Би трябвало да се приемаме един друг, такива, каквито сме, независимо от различията ни, когато това не пречи. А не да се изключваме. Всъщност, Тихичък започна такава тема, но....

Това бяха споделени мои мисли.....smiling smiley

Продавач, smiling smiley
Не каза как изкара на почивката... winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход